MoCoRunning



MoCoRunning


Articles


Calendar


Results


history


Schools


Leaderboard


Fun Stuff


Links




Northwood, Wheaton at JFK
Kennedy HS Home TF Meets History
Hosted By: John F. Kennedy
Silver Spring, Maryland
2016-04-12


Licensed to M & D Timing - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/13/2016 12:09 AM
                  Northwood, Wheaton, and Kennedy - 4/12/2016                  
                          John F. Kennedy High School                          
                                    Results                                    
 
Girls 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 Colbert, Kalin            11 Northwood              12.44      13.23   5 
  2 Djakuduel, Caroline          Wheaton                           13.37   2 
  3 Ubadiniru, Kim            12 John F Kenne           13.64      13.77   5 
  4 Farquharson, Naphlia      10 John F Kenne                      13.86   2 
  5 Jackson, Kayala           11 John F Kenne           13.94      13.96   5 
  6 Adedeji, Moriamo          10 Wheaton                           14.04   2 
  7 Adedeji, Nimotaliahi      12 John F Kenne           14.54      14.12   5 
  8 Bowers, Tamia                Wheaton                           14.30   1 
  9 Turay, Blossom             9 John F Kenne           18.14      14.42   4 
 10 Alhasan, Fatimah          11 John F Kenne                      14.54   3  14.531
 11 James, Racquelina         10 John F Kenne           14.64      14.54   5  14.536
 12 Edwards, Daija            11 Northwood                         14.65   1 
 13 Ekpo, Blessing            10 John F Kenne           14.94      14.97   4 
 14 Robinson, Nahimana           John F Kenne           14.24      14.99   5 
 15 Anani, Charleen            9 John F Kenne           15.34      15.02   4 
 16 Cole, Ramata              10 Northwood              15.44      15.10   4 
 17 Kodjo, Emmanuela          10 Wheaton                           15.30   2 
 18 McDougal, Jaelyn          10 John F Kenne           16.04      15.63   4 
 19 Bindzi, Marietta             Wheaton                           15.71   3 
 20 Desmarattes, Dominique    10 Northwood                         16.63   3 
 21 Wolf, Maya                   Wheaton                           17.29   3 
 22 Ambaye, Nardos            10 Wheaton                           17.53   3 
 23 Chujor, Hannah             9 Wheaton                           17.83   2 
 
Girls 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Colbert, Kalin            11 Northwood              28.34      26.87   5 
  2 Farquharson, Naphlia      10 John F Kenne           29.24      29.05   5 
  3 Alhasan, Fatimah          11 John F Kenne           30.19      29.47   5 
  4 Ekpo, Blessing            10 John F Kenne           31.34      30.24   5 
  5 Bazzie, Ilene              9 John F Kenne                      30.57   1 
  6 Benard, Verolyne          11 John F Kenne           35.34      30.72   4 
  7 Vasquez, Kisairy             John F Kenne                      31.36   1 
  8 Anani, Charleen            9 John F Kenne           32.34      31.57   5 
  9 Cole, Ramata              10 Northwood              34.34      32.92   4 
 10 McDougal, Jaelyn          10 John F Kenne                      33.23   2 
 11 Bindzi, Marietta             Wheaton                           34.00   3 
 12 Wanteu, Kellina              Northwood                         34.91   1 
 13 Redivo, Kethelyn           9 Wheaton                           37.43   3 
 
Girls 400 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Cadet, Irline             12 Northwood            1:02.64    1:03.36   3 
  2 Adhanom, Medalia          11 Northwood            1:07.84    1:04.99   3 
  3 Anani, Charleen            9 John F Kenne         1:15.64    1:11.09   3 
  4 Doukoure, Adama           10 John F Kenne         1:11.14    1:14.36   3 
  5 Benard, Verolyne          11 John F Kenne         1:23.74    1:18.61   3 
  6 Wong, Alyssa              11 John F Kenne         1:28.54    1:20.28   3 
 
Girls 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Armonda, Gabriella        11 Northwood            2:42.00    2:39.75  
  2 James, Racquelina         10 John F Kenne                    2:57.12  
  3 Moore, Kate                9 Northwood            3:04.60    3:00.06  
  4 Aluvale, Pamela           10 Wheaton                         3:02.51  
  5 Rivera, Lesly                Northwood                       3:09.38  
  6 Thiam, Khoudia            11 John F Kenne                    3:17.38  
  7 Bachman, Lauryn              Wheaton                         3:18.92  
  8 Zina, Assita               9 John F Kenne                    3:26.81  
 
Girls 1600 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Sebbti, Yasmine           11 John F Kenne         6:28.00    6:10.78  
  2 Hailemariam, Gelila       11 Wheaton                         6:24.37  
  3 Moore, Kate                9 Northwood            6:37.80    6:45.81  
  4 Rivera, Lesly                Northwood                       6:49.07  
  5 Aluvale, Pamela           10 Wheaton                         6:49.43  
  6 Bachman, Lauryn              Wheaton                         6:59.37  
  7 Harkless, Brody           12 Northwood            7:17.60    7:01.18  
 
Girls 3200 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bachman, Lauryn              Wheaton                        14:55.81  
  2 Harkless, Brody           12 Northwood           15:32.00   14:56.80  
 
Girls 100 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ubadiniru, Kim            12 John F Kenne           17.37      18.09   5 
  2 Cadet, Irline             12 Northwood              18.64      19.58   5 
  3 Brandon, Sasha            11 John F Kenne           19.74      20.55   5 
  4 Wong, Alyssa              11 John F Kenne           20.94      20.61   4 
  5 Gaskin, Chosyn            11 John F Kenne           20.60      21.26   4 
  6 Adedeji, Moriamo          10 Wheaton                           21.56   2 
  7 Bowers, Tamia                Wheaton                           22.26   1 
  8 Davis, Tashelle           11 Wheaton                           23.39   1 
  9 Young Mitchell, Deshee    10 Wheaton                           23.78   2 
 10 Soriano, Veronica         11 Northwood              24.64      23.80   3 
 11 Kodjo, Emmanuela          10 Wheaton                           24.24   3 
 12 Wolf, Maya                   Wheaton                           24.55   3 
 13 Doukoure, Adama           10 John F Kenne           20.44      24.57   4 
 14 Dunnick, Hannah            9 Wheaton                           32.09   1 
 
Girls 300 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Cadet, Irline             12 Northwood              49.44      50.62   4 
  2 Gaskin, Chosyn            11 John F Kenne           57.51      54.32   4 
  3 Yankey, JoHannah          11 Northwood              59.14      55.50   3 
  4 Brandon, Sasha            11 John F Kenne           59.24      57.75   3 
  5 Doukoure, Adama           10 John F Kenne           58.04      59.35   1 
  6 Soriano, Veronica         11 Northwood            1:15.94    1:09.49   1 
  7 Wolf, Maya                   Wheaton                         1:14.52   2 
  8 Young Mitchell, Deshee    10 Wheaton                         1:27.10   2 
 
Girls 4x100 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 John F Kennedy  'A'                                 53.14      53.49  
  2 Wheaton  'A'                                        48.14      55.33  
  3 Northwood  'A'                                                 56.72  
  4 Wheaton  'B'                                        50.14    1:05.00  
 
Girls 4x200 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 John F Kennedy  'A'                               1:53.00    1:54.89  
  2 Northwood  'A'                                               2:00.79  
  3 Wheaton  'B'                                      2:35.00    2:13.31  
 
Girls 4x400 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Northwood  'A'                                               4:30.18  
  2 John F Kennedy  'A'                               4:25.00    4:57.61  
  3 Wheaton  'A'                                      4:00.00    5:19.19  
 
Girls 4x800 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Northwood  'A'                                              11:49.08  
  2 Wheaton  'A'                                      9:00.00   13:39.88  
 
Girls High Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 McKenzie, Aurora          11 Wheaton                         4-06.00  
     4-00 4-02 4-04 4-06 
        O    O    O    O 
  2 Adefisan, Temilolu        11 Wheaton                         4-02.00  
     4-00 4-02 4-04 
        O   XO    X 
  3 Yemane, Elshaddaie        10 Northwood            4-02.00    4-00.00  
     4-00 
        O 
 -- Nguyen, Han               12 Northwood            4-00.00         NH  
     4-00 
      XXX 
 
Girls Long Jump
=========================================================================
 Minimum measurement 15-00.00
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Djakuduel, Caroline          Wheaton                        15-00.50  
  2 Gaskin, Chosyn            11 John F Kenne        14-02.50   14-11.00  
  3 Nguyen, Han               12 Northwood                      14-02.00  
  4 Yemane, Elshaddaie        10 Northwood           11-11.00   13-11.00  
  5 Doukoure, Adama           10 John F Kenne        13-02.75   13-04.50  
  6 Herring, Lauren           10 Wheaton                        12-03.50  
  7 Akli, Ayana                  Wheaton                        12-02.00  
  8 Ramos, Charamine          11 John F Kenne                   11-01.00  
 
Girls Triple Jump
=========================================================================
 Minimum measurement 30-00.00
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Colbert, Kalin            11 Northwood           30-00.00   32-06.75  
  2 Akli, Ayana                  Wheaton                        27-05.00  
 
Girls Shot Put
=========================================================================
 Minimum measurement 28-00.00
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Tubera, Marlene           12 John F Kenne        29-04.00   25-10.50  
  2 Rogers, Kennedy            9 John F Kenne        22-05.00   25-08.50  
  3 Bazzie, Ilene              9 John F Kenne        28-07.00   24-10.00  
  4 Bazzie, Alexis             9 John F Kenne        24-00.00   21-03.00  
  5 Edwards, Daija            11 Northwood           23-04.00   20-08.00  
  6 Hunter, Elicia            12 John F Kenne        21-03.00   19-07.50  
  7 Djieya, Kianna               Wheaton                        18-08.00  
  8 Daniel, Lishan            10 Wheaton                        18-04.00  
  9 Amare, Tsion              10 Wheaton                        18-03.00  
 10 Soriano, Veronica         11 Northwood                      17-05.00  
 11 Ramos, Charamine          11 John F Kenne        16-11.50   15-09.00  
 12 Neal, Leah                10 John F Kenne        17-05.50   15-08.00  
 
Girls Discus Throw
=========================================================================
 Minimum measurement 70-00
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Tubera, Marlene           12 John F Kenne           65-10   79-05.50  
  2 Djakuduel, Caroline          Wheaton                        73-04.50  
  3 McKenzie, Aurora          11 Wheaton                           67-10  
  4 Rogers, Kennedy            9 John F Kenne           55-05      56-10  
  5 Bazzie, Alexis             9 John F Kenne           52-08   56-05.50  
  6 Edwards, Daija            11 Northwood              54-07      55-03  
  7 Hunter, Elicia            12 John F Kenne           50-01   54-02.50  
  8 Wanteu, Kellina              Northwood                         49-08  
  9 Djieya, Kianna               Wheaton                           49-02  
 10 Ramos, Charamine          11 John F Kenne           46-03   48-02.25  
 11 Amare, Tsion              10 Wheaton                           45-10  
 12 Neal, Leah                10 John F Kenne           61-11      44-02  
 13 Young Mitchell, Deshee    10 Wheaton                           44-01  
 14 Daniel, Lishan            10 Wheaton                           43-00  
 15 Soriano, Veronica         11 Northwood                         36-06  
 
Boys 100 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Owumi, Enoch              11 John F Kenne           11.73      11.57   4 
  2 Sobgo, Yannick            12 Northwood                         11.69   4 
  3 Adeleke, David            12 Wheaton                           12.03   4 
  4 Vauls, Kamal                 John F Kenne           11.94      12.12   1 
  5 Taylor, Nasier            10 John F Kenne           12.04      12.15   4 
  6 Davis, Brandon            12 Northwood                         12.25   4 
  7 Johnson, Kendall          12 John F Kenne           12.24      12.36   3 
  8 Shepherd, Javid           11 John F Kenne           12.24      12.37   3 
  9 Best, Dominic             10 Northwood              12.58      12.41   1 
 10 Lorame, Ansky             11 John F Kenne           12.74      12.49   2 
 11 Djieya Jr, Lovell            Wheaton                           12.54   3 
 12 Cameron, Shavon            9 Wheaton                           12.62   2 
 13 Ekue-, Gordan             10 Wheaton                           12.79   4 
 14 Yaji, Natnael                Wheaton                           12.90   1 
 15 Baldwin, Julien           11 John F Kenne           12.74      12.91   2 
 16 Trejo, Ruben              12 Northwood                         13.02   3 
 17 Cinada, Nathan            11 John F Kenne           13.04      13.07   2 
 18 Evans, Allan               9 Wheaton                           13.55   1 
 19 Quattara, Christ           9 John F Kenne           13.44      13.58   2  13.571
 20 King, Danarian               John F Kenne           12.29      13.58   2  13.576
 21 Sloboda, Pawel               Wheaton                           13.91   3 
 22 Pitts, Jordan             10 Wheaton                           14.23   1 
 23 Djahlin, Percy            10 Wheaton                           15.59   1 
 
Boys 200 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Bell, Raynard             11 John F Kenne           23.12      23.11   3 
  2 Sobgo, Yannick            12 Northwood                         23.85   3 
  3 Plato, Jamarcus           10 Northwood              24.61      24.11   3  24.101
  4 Vauls, Kamal                 John F Kenne           23.98      24.11   3  24.105
  5 Davis, Brandon            12 Northwood                         24.23   2 
  6 King, Daranrian           11 John F Kenne                      24.49   2 
  7 Shepherd, Javid           11 John F Kenne           24.94      24.79   1 
  8 Lorame, Ansky             11 John F Kenne           25.74      24.83   2 
  9 Cameron, Shavon            9 Wheaton                25.64      25.22   3 
 10 Ankapong, John            12 Wheaton                25.64      25.51   3 
 11 Ekue-, Gordan             10 Wheaton                26.34      25.75   2 
 12 Powell, Christophe        12 John F Kenne                      25.96   1 
 13 Baldwin, Julien           11 John F Kenne           26.34      26.67   1 
 14 Trejo, Ruben              12 Northwood                         26.90   2 
 15 Thompson, Quincy             John F Kenne                      27.42   1 
 
Boys 400 Meter Dash
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Wilkerson, Aaron          12 Northwood                         53.01   4 
  2 Phillips, Eldon           10 Northwood                         53.40   4 
  3 Plato, Jamarcus           10 Northwood                         54.42   4 
  4 Pouamon, Sery             10 John F Kenne                      57.02   2 
  5 Lorame', Ansky            11 John F Kenne                      57.05   3 
  6 Ankapong, John            12 Wheaton                           57.45   2 
  7 Sobgo, Alex               10 John F Kenne           57.36      57.62   4 
  8 Baldwin, Julien           11 John F Kenne                      58.38   1 
  9 Kamara, Toma                 Wheaton              1:04.44      59.39   3 
 10 Thompson, Quincy             John F Kenne         1:02.49    1:00.04   3 
 11 Amaya, Joe                12 Wheaton                         1:01.49   1 
 12 Navarro, Alberto          11 Northwood                       1:03.37   3 
 13 Shepherd, Javid           11 John F Kenne                    1:04.55   2 
 14 Pitts, Jordan             10 Wheaton                         1:13.90   1 
 
Boys 800 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Di-Reumante, Andree'      12 Northwood            2:09.50    2:13.39  
  2 Phillips, Eldon           10 Northwood                       2:14.04  
  3 Zeitvogel, Luca           12 Wheaton                         2:17.31  
  4 Fuentes, Alexis           12 Wheaton                         2:18.56  
  5 Miller, Emerson              John F Kenne                    2:18.80  
  6 Neguse, Walta              9 Northwood                       2:22.27  
  7 Amaya, Joe                12 Wheaton                         2:27.54  
  8 Kinfu, Fekedeselassie     10 Wheaton                         2:29.60  
  9 Navarro, Alberto          11 Northwood                       2:35.92  
 
Boys 1600 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Di-Reumante, Andree'      12 Northwood                       4:46.81  
  2 Scott, Jason              11 Wheaton                         4:47.40  
  3 Feda, Obsaa                9 Northwood                       4:53.85  
  4 Villatoro-Santos, Aristi     John F Kenne         4:55.49    4:55.45  
  5 Neguse, Walta              9 Northwood                       5:16.81  
  6 Zeitvogel, Luca           12 Wheaton                         5:20.05  
 
Boys 3200 Meter Run
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Di-Reumante, Andree'      12 Northwood                      10:35.99  
  2 Scott, Jason              11 Wheaton                        10:36.70  
  3 Feda, Obsaa                9 Northwood                      10:39.29  
  4 Miller, Emerson              John F Kenne        10:41.66   10:48.01  
 
Boys 110 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Cinada, Nathan            11 John F Kenne           18.34      17.48   2 
  2 Diop, Joshua              12 Northwood              18.24      18.07   3 
  3 Sharif, Nadir             12 Wheaton                 1.24      18.08   3 
  4 Uzoma, Victory            11 John F Kenne           19.64      18.11   3 
  5 Wilkerson, Aaron          12 Northwood                         18.36   2 
  6 Taylor, Nasier            10 John F Kenne           20.14      18.72   1 
  7 Fouse, Nathan              9 Wheaton                 2.24      23.03   2 
  8 Tanner, Michael              Wheaton                 3.24      29.93   1 
 
Boys 300 Meter Hurdles
============================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Wilkerson, Aaron          12 Northwood                         43.33   2 
  2 Taylor, Nasier            10 John F Kenne           45.81      44.40   3 
  3 Cinada, Nathan            11 John F Kenne           46.16      44.85   2 
  4 Uzoma, Victory            11 John F Kenne           46.71      45.34   1 
  5 Sharif, Nadir             12 Wheaton                 1.14      47.32   3 
  6 Diop, Joshua              12 Northwood                         50.57   1 
  7 Fouse, Nathan              9 Wheaton                 2.14      53.72   2 
  8 Tanner, Michael              Wheaton                 3.14    1:05.97   1 
 
Boys 4x100 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Northwood  'A'                                                 46.62  
  2 Wheaton  'A'                                        47.34      48.09  
  3 Wheaton  'B'                                                   52.12  
 -- John F Kennedy  'A'                                 44.84         DQ   exchange violation
 
Boys 4x200 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Northwood  'A'                                               1:35.84  
  2 Wheaton  'A'                                                 1:37.53  
 -- John F Kennedy  'A'                               2:14.00         DQ   exchange violation
 
Boys 4x400 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Northwood  'A'                                               3:37.98  
  2 John F Kennedy  'A'                               3:46.00    3:51.59  
  3 Wheaton  'A'                                                 4:15.14  
 
Boys 4x800 Meter Relay
=========================================================================
    School                                               Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Northwood  'A'                                               9:29.80  
  2 Wheaton  'A'                                                 9:46.47  
 
Boys High Jump
=========================================================================
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Bah, Kekuta                  Wheaton                         5-04.00  
     5-00 5-02 5-04 
       XO   XO   XO 
  2 Pouamon, Sery             10 John F Kenne         5-04.00    5-02.00  
     5-00 5-02 5-04 
        -    O  XXX 
 
Boys Long Jump
=========================================================================
 Minimum measurement 19-00.00
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 King, Daranrian           11 John F Kenne                   19-04.50  
  2 Adeleke, David            12 Wheaton                        18-08.50  
  3 Rice, Cameron             10 Northwood                      18-05.00  
  4 Yaji, Natnael                Wheaton                        17-04.00  
  5 Pouamon, Sery             10 John F Kenne        20-01.00   16-07.00  
  6 Beckford, Jomokan         11 Northwood                      16-01.50  
  7 Kinfu, Fekedeselassie     10 Wheaton                        14-04.00  
  8 Fouse, Nathan              9 Wheaton                        13-02.50  
  9 Tanner, Michael              Wheaton                        11-01.00  
 -- Djieya Jr, Lovell            Wheaton                            FOUL  
 
Boys Triple Jump
=========================================================================
 Minimum measurement 38-00.00
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 King, Danarian               John F Kenne                   38-03.00  
  2 Rice, Cameron             10 Northwood           38-01.00   37-06.50  
  3 Pouamon, Sery             10 John F Kenne        38-04.00   37-05.50  
  4 Yaji, Natnael                Wheaton                        35-11.75  
  5 Kinfu, Fekedeselassie     10 Wheaton                        33-03.50  
  6 Djieya Jr, Lovell            Wheaton                        30-09.00  
 
Boys Shot Put
=========================================================================
 Minimum measurement 38-00.00
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Vasquez, Justin              Wheaton                        33-10.00  
  2 Pyne, Samuel                 Northwood                      33-09.00  
  3 Johnson, Kendall          12 John F Kenne        34-03.00   32-10.50  
  4 Joseph, Kwan'Yah           9 Northwood           32-11.00   31-11.00  
  5 Owusu Koram-Ten, Kofi     11 John F Kenne        29-08.50   30-10.00  
  6 Medrano, Carlos           11 Wheaton                        30-04.00  
  7 Villalia, Adonay             Wheaton                        27-10.00  
  8 Aredes, Noah              12 Wheaton                        27-05.00  
  9 Zina, Muhammad            10 John F Kenne        26-00.00   25-06.00  
 10 Diaz, Abraham                Wheaton                        25-04.00  
 11 Montas, Angel                Wheaton                        23-06.50  
 12 Quattara, Christ           9 John F Kenne        25-08.00   23-03.50  
 13 Bekele, Yeneheh              Wheaton                        20-06.00  
 
Boys Discus Throw
=========================================================================
 Minimum measurement 100-00
    Name                    Year School                  Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Aredes, Noah              12 Wheaton                99-00     102-00  
  2 Pyne, Samuel                 Northwood                         81-11  
  3 Zina, Muhammad            10 John F Kenne                      79-08  
  4 Joseph, Kwan'Yah           9 Northwood                      73-07.50  
  5 Villalia, Adonay             Wheaton                           73-06  
  6 Johnson, Kendall          12 John F Kenne           64-10      69-01  
  7 Qwusu Koram-Ten, Kofi     11 John F Kenne                   62-08.50  
  8 Medrano, Carlos           11 Wheaton                           62-05  
  9 Montas, Angel                Wheaton                           61-11  
 10 Vasquez, Justin              Wheaton                           58-01  
 11 Quattara, Christ           9 John F Kenne           62-10      56-02  
 12 Diaz, Abraham                Wheaton                        53-03.50  
 13 Bekele, Yeneheh              Wheaton                           43-00  




Licensed to M & D Timing - Contractor License   HY-TEK's Meet Manager 4/13/2016
                  Northwood, Wheaton, and Kennedy - 4/12/2016                  
                          John F. Kennedy High School                          
                      Dual Meet Scores - Through Event 38                      
 
                                     Women                                     
                     Northwood   66.00     59.00 John F Kennedy                
                John F Kennedy   84.00     44.00 Wheaton                       
                     Northwood   81.00     53.00 Wheaton                       
 
                                      Men                                      
                     Northwood   86.00     47.00 John F Kennedy                
                John F Kennedy   73.00     62.00 Wheaton                       
                     Northwood   92.00     41.00 Wheaton                       




Return to Top

Email | About