MoCoRunning



MoCoRunning


Articles


Calendar


Results


history


Schools


Leaderboard


Fun Stuff


Links




1A-2A State Championship
Maryland Indoor State Championships History
Hosted By:
Baltimore, Maryland
1993-02-24

Indoor Track & Field
1993 State Championships
At the Baltimore Armory
1a2a Results
2/24/1993
resultsfromcarrollcountyrunning.com

Girls 55 Meter Dash 
================================================================================
    Name                    Year School                      Prelims
================================================================================
PRELIMINARIES
  1 Jett, Kisha              11  Hammond                        7.38 Q
  2 Hunt, Zoe                12  Smithsburg                     7.53 Q
  3 Taylor, Opal             12  Rockville                      7.59 Q
  4 Walker, Nicole           11  Towson                         7.63 Q
  5 Campbell, Tish           12  North Hagerstown               7.69 Q
  6 Wong, Violetta            9  Forestville                    7.70 Q
  7 McCray, Deanna           12  Forestville                    7.84
  8 Diggins, Tara            10  Milford Mill                   7.94
  9 Ashby, Amy               12  Glenelg                        8.06
 10 Johnson, Andrea           9  Parkside                       8.19
 
Girls 55 Meter Dash 
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
FINALS
  1 Jett, Kisha              11  Hammond                        7.24    10
  2 Hunt, Zoe                12  Smithsburg                     7.48     8
  3 Walker, Nicole           11  Towson                         7.56     6
  4 Taylor, Opal             12  Rockville                      7.61     4
  5 Wong, Violetta            9  Forestville                    7.86     2
  6 Campbell, Tish           12  North Hagerstown               8.07     1
 
Girls 300 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Jett, Kisha              11  Hammond                       41.78    10
  2 Anderson, Tahira         11  Central                       43.02     8
  3 Hunt, Zoe                12  Smithsburg                    43.32     6
  4 Wong, Violetta            9  Forestville                   44.64     4
  5 Walker, Nicole           11  Towson                        45.52     2
  6 Tucker, Nina             11  Oakland Mills                 45.64     1
  7 Spellmon, Melissa        12  Milford Mill                  45.93  
  8 Baker, Miranda           11  Surrattsville                 46.36
  9 Jones, Maeghan           12  Middletown                    46.64
 10 Blakeslee, Megan         11  Catoctin                      47.54
 
Girls 500 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Anderson, Tahira         11  Central                      1:17.8    10
  2 Anderson, Stephanie      10  Central                      1:21.2     8
  3 Rupsis, Marquerite       11  Glenelg                      1:24.0     6 
  4 Campbell, Tish           12  North Hagerstown             1:24.8     4
  5 Bathurst, Mindy           9  Towson                       1:26.3     1.5
  5 Bourne, Frances          12  Walkersville                 1:26.3     1.5
  7 Wong, Violetta            9  Forestville                  1:26.7
  8 Klipp, Jennifer           9  Middletown                   1:29.3
  9 Fine, Amy                12  Mount Hebron                 1:31.8
 
Girls 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Anderson, Tahira         11  Central                      2:24.9    10
  2 Murphy, Meghan           12  Smithsburg                   2:27.9     8
  3 Pelovitz, Kelly          12  Glenelg                      2:29.1     6
  4 Bourne, Frances          12  Walkersville                 2:31.1     4
  5 Price, Lora              12  Brunswick                    2:31.8     2
  6 Anderson, Stephanie      10  Central                      2:33.9     1
  7 Adams, Alicia            11  Glenelg                      2:35.4   
  8 Shedaker, Stacy          10  James M. Bennett             2:35.6
  9 Caler, Julie             10  Towson                       2:37.7
 10 Fedorko, Susan           12  Boonsboro                    2:38.4
 11 Carpenter, Karen         11  Brunswick                    2:39.8
 12 Jett, Kisha              11  Hammond                      2:39.9
 13 Soderstorm, Hanna        11  Central                      2:50.4
 
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Price, Lora              12  Brunswick                    5:23.7    10
  2 Adams, Alicia            11  Glenelg                      5:31.4     8
  3 Caler, Julie             10  Towson                       5:32.2     6
  4 Pelovitz, Kelly          12  Glenelg                      5:41.1     4
  5 Carpenter, Karen         11  Brunswick                    5:41.3     2
  6 Fedorko, Susan           12  Boonsboro                    5:45.6     1
  7 Soderstorm, Hanna        11  Central                      5:48.8 
  8 Semler, Jackie           12  Boonsboro                    5:50.8
  9 Bowers, Kerri             9  Parkside                     6:11.6
 10 Geddes, Rebecca          10  Hereford                     6:12.6
 11 Pusey, Katie             10  Snow Hill                    6:33.6
 12 Raffetto, Kristen        12  James M. Bennett             6:43.1
 
Girls 3200 Meter Run 
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Price, Lora              12  Brunswick                   12:03.1    10
  2 Adams, Alicia            11  Glenelg                     12:14.7     8
  3 Caler, Julie             10  Towson                      12:17.1     6
  4 Soderstorm, Hanna        11  Central                     12:42.8     4
  5 Semler, Jackie           12  Boonsboro                   12:51.2     2
  6 Powell, Marielle         12  Hereford                    12:51.7     1
  7 Beckenstein, Amanda      11  Oakland Mills               12:56.0
  8 McCann, Julie             9  Hereford                    12:59.8
  9 Gibbons, Erin            11  Mount Hebron                13:03.2
 10 Anderer, Kiri            12  Middletown                  13:35.9
 11 Lloyd, Caitlin            9  Boonsboro                   13:51.1
 12 Fleming, Christina       12  Wicomico                    13:52.8
 13 Gersdorf, Alyson          9  Easton                      14:16.0
 
Girls 55 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                      Prelims
================================================================================
PRELIMINARIES
  1 Jett, Kisha              11  Hammond                        8.39 Q
  2 Hutchinson, Tamelia      12  Surrattsville                  8.85 Q
  3 Hunt, Zoe                12  Smithsburg                     8.89 Q
  4 Rup, Lindsay             10  Glenelg                        9.24 Q
  5 Warrenfeltz, Amy         12  Boonsboro                      9.29 Q
  6 Stith, Tiffany           12  Milford Mill                   9.40 Q
  7 Selby, Karen              9  James M. Bennett               9.49
  8 Huckleberry, Sheri       12  Middletown                     9.54
  9 Reams, Viki              12  Boonsboro                      9.65
  9 Stevens, Monica          10  Hammond                        9.65
 11 Young Rachael            11  Boonsboro                      9.66
 12 Burrell, Talia           10  Milford Mill                   9.67
 13 Hopkins, Micki           11  North Hagerstown               9.84
 14 McCray, Deanna           12  Forestville                   10.04
 15 Smith, Karen             11  Easton                        11.14
 
Girls 55 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
FINALS
  1 Jett, Kisha              11  Hammond                        8.15    10
  2 Hunt, Zoe                12  Smithsburg                     8.49     8
  3 Hutchinson, Tamelia      12  Surrattsville                  8.63     6
  4 Rupp, Lindsay            10  Glenelg                        9.21     4  
  5 Warrenfeltz, Amy         12  Boonsboro                      9.25     2
  6 Stith, Tiffany           12  Milford Mill                   9.50     1
 
Girls 4x200 Meter Relay
================================================================================
    School                                                    Finals  Points
================================================================================
  1 Surrattsville                                             1:54.4    10
  2 Forestville                                               1:55.1     8
  3 Smithsburg                                                1:55.6     6
  4 Glenelg                                                   1:56.2     4
  5 Oakland Mills                                             1:58.4     2
  6 Middletown                                                1:59.0     1
  7 Boonsboro                                                 1:59.5
  8 Parkside                                                  1:59.9
  9 Catoctin                                                  2:01.4
 10 Central                                                   2:02.0
 11 Hereford                                                  2:04.5
 -- Milford Mill                                                  DQ
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                                    Finals  Points
================================================================================
  1 Central                                                   4:26.0    10
  2 Oakland Mills                                             4:29.8     8
  3 Glenelg                                                   4:31.2     6
  4 Towson                                                    4:34.1     4
  5 Smithsburg                                                4:35.4     2
  6 Milford Mill                                              4:35.9     1
  7 Boonsboro                                                 4:36.4
  8 Surrattsville                                             4:37.2
  9 Middletown                                                4:37.8
 10 Brunswick                                                 4:44.9
 11 Easton                                                    4:46.0
 12 James M. Bennett                                          5:01.1
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                                    Finals  Points
================================================================================
  1 Glenelg                                                  10:20.9    10
  2 Middletown                                               10:41.2     8
  3 Boonsboro                                                10:48.5     6
  4 Towson                                                   10:48.7     4
  5 Hereford                                                 10:49.0     2
  6 Oakland Mills                                            10:59.6     1
  7 Central                                                  11:02.3
  8 Catoctin                                                 11:16.1
  9 Smithsburg                                               11:25.8
 10 Stephen Decatur                                          11:44.2
 11 Easton                                                   11:48.8
 -- James M. Bennett                                              DQ
 
Girls High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Campbell, Tish           12  North Hagerstown            5-05.00    10
  2 Selby, Karen              9  James M. Bennett            5-00.00     8
  3 Zinn, Shayla             12  Wicomico                    4-10.00     5
  3 Bidle, Amy               10  Boonsboro                   4-10.00     5
  5 Rankin, Mary Rose        11  Glenelg                     4-10.00     2
  6 Manger, Sarah            11  Fort Hill                   4-08.00     1
  7 Diskin, Aimee            12  Oakland Mills               4-08.00
  8 Kimmel, Kerri            11  Smithsburg                  4-06.00
  8 White, Melanie           11  Hammond                     4-06.00
  8 Barkley, Marianna        11  Parkside                    4-06.00
 11 Burbage, Billie Jo       11  Stephen Decatur             4-04.00
 
Girls Shot Put 
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Huckleberry, Sheri       12  Middletown                 37-04.50    10
  2 Hetz, Devi               12  Fort Hill                  36-03.00     8
  3 Walker, Nicole           11  Towson                     34-00.50     6
  4 Crewe, Deatrie           12  Boonsboro                  33-07.50     4
  5 Hartley, Jenni           12  Smithsburg                 31-02.50     2
  6 McDevitt, Christie       11  Northeast-AA               30-10.50     1
  7 St. Jean, Royette        12  Hammond                    30-10.00
  8 Rasinski, Donna          10  Wicomico                   29-00.00
  9 Baumgarner, Traci        11  Hammond                    27-11.00
 10 Toadvine, Holly          12  James M. Bennett           25-09.00
 11 Smith, Becky             11  Parkside                   25-06.00
 
Boys 55 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                      Prelims
================================================================================
PRELIMINARIES
  1 Moore, Desean            11  Forestville                    6.67 Q
  2 Gay, Eric                12  Towson                         6.70 Q
  3 Sharps, Robert           12  Hammond                        6.71 Q
  4 Hankerson, Charles       12  Surrattsville                  6.83 Q
  5 Sutton, Jermaine         11  Wilde Lake                     6.87 Q
  6 Ferdinand, Kerry         11  Oakland Mills                  6.94 Q
  7 Berrian, John            12  Central                        6.84
  8 Monsell, Terry           12  Central                        6.97
  9 Horsch, Nat              12  Smithsburg                     6.98
 10 Townsend, Wil            12  Parkside                       7.04
 11 Hafner, Markus           12  Middletown                     7.21
 12 Divelbis, Jason          12  Smithsburg                     7.24
 
Boys 55 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
FINALS
  1 Gay, Eric                12  Towson                         6.52    10
  2 Moore, Desean            11  Forestville                    6.54     8
  3 Sharps, Robert           12  Hammond                        6.74     6
  4 Ferdinand, Kerry         11  Oakland Mills                  6.89     4
  5 Sutton, Jermaine         11  Wilde Lake                     6.93     2
  6 Hankerson, Charles       12  Surrattsville                  6.99     1
 
Boys 300 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Moore, Desean            11  Forestville                   36.84    10
  2 Hankerson, Charles       12  Surrattsville                 37.09     8
  3 Humphrey, Lonnie         12  Owings Mills                  37.24     6
  4 Ferguson, Damon          11  Oakland Mills                 37.69     4
  5 Ferdinand, Kerry         11  Oakland Mills                 37.96     2
  6 Johnson, Damian          11  Milford Mill                  38.02     1
  7 Berrien, John            12  Central                       38.10
  8 Paul, Kris               12  Wilde Lake                    39.06
  9 Hafner, Markus           12  Middletown                    39.77
 10 Fowler, Brian            12  Easton                        39.96
 11 Rollins, Bill            12  Middletown                    40.14
 12 Trout, Ken               12  Catoctin                      40.21
 
Boys 500 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Hankerson, Charles       12  Surrattsville                1:08.2    10
  2 Humphrey, Lonnie         12  Owings Mills                 1:10.5     8
  3 Cassel, Phil             12  Oakland Mills                1:11.5     6
  4 Butler, Craig            12  Wilde Lake                   1:12.4     4
  5 Steintl, Vince           12  Catoctin                     1:12.6     2
  6 Keffer, Rob              12  Towson                       1:13.8     0.5
  6 Meehan, Chris            11  Boonsboro                    1:13.8     0.5
  8 McClinton, Cedric        10  Surrattsville                1:14.5 
  9 Gosard, Ben              11  North Hagerstown             1:15.1
 10 Glair, Doug              12  Walkersville                 1:16.4
 11 Wheeler, Larry           11  Surrattsville                1:21.7
 
Boys 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Lentz, Bruce             12  Hereford                     2:04.6    10
  2 Douglas, John            12  Wicomico                     2:06.0     8
  3 Collings, Rob            12  Middletown                   2:06.0     6
  4 Cassel, Phil             12  Oakland Mills                2:07.8     4
  5 Toms, Joey               11  Middletown                   2:08.5     2
  6 Allen, Edward            10  Central                      2:10.1     1
  7 Brown, Renard            12  Glenelg                      2:11.0  
  8 Morningstar, Russell     10  Smithsburg                   2:16.7
  9 McNeill, Travis          12  Central                      2:17.2
 10 Gillam, Jarred           11  Hereford                     2:19.5
 11 Stockdale, Keith         12  Walkersville                 2:25.3
 
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Nichols, Clayton         12  Stephen Decatur              4:37.2    10
  2 Hogan, Edward            12  Glenelg                      4:37.4     8
  3 McNeill, Travis          12  Central                      4:41.0     6
  4 Collings, Rob            12  Middletown                   4:42.4     4
  5 Mamo, Mike               12  Milford Mill                 4:45.9     2
  6 Bussiere, John           12  Hammond                      4:47.1     1
  7 Toms, Joey               11  Middletown                   4:51.8  
  8 Douglas, John            12  wicomico                     4:52.3
  9 Souders, Bobby           12  Hancock                      4:54.3
 10 Curtis, Greg             10  Oakland Mills                4:56.2
 11 Brake, Jeff              11  James M. Bennett             4:56.8
 12 Stull, Rob               11  Brunswick                    4:58.6
 
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Hogan, Edward            12  Glenelg                      9:57.3    10
  2 Mamo, Mike               12  Milford Mill                10:01.2     8
  3 Nichols, Clayton         12  Stephen Decatur             10:28.3     6
  4 Edwards, Kris            11  Glenelg                     10:33.3     4
  5 McNeill, Travis          12  Central                     10:39.1     2
  6 Curtis, Greg             10  Oakland Mills               10:45.7     1
  7 Brake, Jeff              11  James M. Bennett            10:47.7  
  8 Reilly, Gabe             11  Boonsboro                   10:49.1
  9 Stull, Rob               11  Brunswick                   10:53.9
 10 Anderer, Peter            9  Middletown                  10:54.5
 11 Saulsbury, Brian          9  James M. Bennett            10:55.9
 12 Heil, Jason              12  Boonsboro                   11:27.3
 
Boys 55 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                      Prelims
================================================================================
PRELIMINARIES
  1 Sharps, Robert           12  Hammond                        7.68 Q
  2 Eure, Andre              11  Milford Mill                   7.99 Q
  3 Doherty, Desmond         11  Fairmont Heights               8.00 Q
  4 Watkins, Tyrone          12  Central                        8.14 Q
  5 Henderson, Joey          12  Milford Mill                   8.14 Q
  6 Wade, Phil               12  Boonsboro                      8.21 Q
  7 Spaeth, Jeff             11  Smithsburg                     8.29
  8 Beadle, Brian            10  Milford Mill                   8.33
  9 Line, Mike               12  Smithsburg                     8.34
 10 Turner, Travis           12  Glenelg                        8.35
 11 Boyer, Rob               12  Middletown                     8.47
 12 Mulcahey, Jerry           9  Walkersville                   8.49
 13 Parks, Adam              12  North Hagerstown               8.59
 14 Robinson, William        11  Forestville                    8.61
 15 Johnson, Mark            12  Wicomico                       8.83
 
Boys 55 Meter Hurdles
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
FINALS
  1 Sharps, Robert           12  Hammond                        7.69    10
  2 Eure, Andre              11  Milford Mill                   7.96     8
  3 Watkins, Tyrone          12  Central                        7.99     6
  4 Wade, Phil               12  Boonsboro                      8.17     4
  5 Henderson, Joey          12  Milford Mill                   8.19     2
  - Doherty, Desmond         11  Fairmont Heights                 DQ
 
Boys 4x200 Meter Relay
================================================================================
    School                                                    Finals  Points
================================================================================
  1 Central                                                   1:35.7    10
  2 Forestville                                               1:37.3     8
  3 Milford Mill                                              1:37.4     6
  4 Oakland Mills                                             1:38.2     4
  5 Catoctin                                                  1:40.2     2
  6 Smithsburg                                                1:40.7     1
  7 Middletown                                                1:41.2
  8 Towson                                                    1:41.6
  9 Walkersville                                              1:41.9
 10 Easton                                                    1:43.5
 11 Glenelg                                                   1:43.5
 12 Wicomico                                                  1:43.7 
 -- Wilde Lake                                                    DQ
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
    School                                                    Finals  Points
================================================================================
  1 Oakland Mills                                             3:38.1    10
  2 Central                                                   3:42.3     8
  3 Forestville                                               3:45.2     6
  4 Middletown                                                3:46.7     4
  5 Towson                                                    3:48.5     2
  6 Surrattsville                                             3:50.9     1
  7 Walkersville                                              3:52.0
  8 North Hagerstown                                          3:52.6
  9 Boonsboro                                                 3:53.8
 10 Hammond                                                   3:55.9
 11 Easton                                                    3:56.4
 12 Glenelg                                                   4:02.5
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
    School                                                    Finals  Points
================================================================================
  1 Oakland Mills                                             8:35.2    10
  2 Hereford                                                  8:44.4     8
  3 Towson                                                    8:50.7     6
  4 Glenelg                                                   9:01.0     4
  5 Walkersville                                              9:06.7     2
  6 Easton                                                    9:07.1     1
  7 Wicomico                                                  9:08.8
  8 Smithsburg                                                9:09.2
  9 James M. Bennett                                          9:10.0
 10 Boonsboro                                                 9:10.3
 11 Middletown                                                9:26.1
 12 Forestville                                               9:45.2
 
Boys High Jump
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Murphy, Kelly            12  Middletown                  6-06.00    10
  2 Stafford, Steve          11  Fort Hill                   6-02.00     7
  2 Eure, Andre              11  Milford Mill                6-02.00     7
  4 Henderson, Joey          12  Milford Mill                6-02.00     4
  5 Wade, Phil               12  Boonsboro                   6-00.00     2
  6 Johnson, Mark            12  Wicomico                    5-10.00     1
  7 Line, Mike               12  Smithsburg                  5-08.00 
  7 Ballard, Mike            12  James M. Bennett            5-08.00
  7 Schulz, Eric             12  Towson                      5-08.00
 10 Conner, Andy             11  Brunswick                   5-06.00
 10 Folmer, Jamie            12  Smithsburg                  5-06.00
 10 Brooks, Ike              11  Easton                      5-06.00
 
Boys Pole Vault
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Merritt, John            12  Parkside                   12-00.00    10
  2 Rohr, Jared              11  Boonsboro                  11-06.00     8
  3 Anderson, Steve          11  James M. Bennett           11-00.00     6
  4 Paddock, Joss            12  Oakland Mills              10-06.00     4
  5 Cordisco, Jeff           11  Glenelg                    10-06.00     2
  6 Kirkpatrick, Levon       12  Smithsburg                 10-00.00     1
  7 Swanson, Brett           11  Wicomico                   10-00.00
  7 Rollins, Bill            12  Middletown                 10-00.00
  9 Heitzelrater, Travis     10  Fort Hill                   9-06.00
 10 Hart, Sam                10  Oakland Mills               8-06.00
 11 Herdson, John            12  Oakland Mills               8-00.00
 
Boys Shot Put
================================================================================
    Name                    Year School                       Finals  Points
================================================================================
  1 Baker, Scott             12  Catoctin                   54-03.00    10
  2 McHargue, Wade           12  Oakland Mills              51-10.50     8
  3 Barbour, Malik           12  Central                    48-03.00     6
  4 Harris, Alfonzo          12  Fairmont Heights           46-11.00     4
  5 Mullendore, Allen        11  Boonsboro                  44-07.00     2
  6 Hargett, Rick            12  Boonsboro                  43-11.00     1
  7 Koontz, Jimmy            10  Smithsburg                 42-02.50  
  8 Stockdale, Mike          12  Walkersville               40-08.00
  9 Leone, Mike              11  James M. Bennett           39-06.50
 10 Talbott, Steve           12  Hereford                   38-10.00
 11 Ballantine, Daniel       11  Glenelg                    37-00.00
 12 Pollock, Ryan            12  Hammond                    36-08.00
 
                   Women - Team Rankings - 12 Events Scored
===============================================================================
    1) Glenelg                     58        2) Central                    51
    3) Smithsburg                  40        4) Towson                     36
    5) Hammond                     30        6) Brunswick                  24
    7) Boonsboro                   20        8) Middletown                 19
    9) Surrattsville               16       10) North Hagerstown           15
   11) Forestville                 14       12) Oakland Mills              12
   13) Fort Hill                    9       14) James M. Bennett            8
   15) Walkersville                 5       15) Wicomico                    5
   17) Rockville                    4       18) Hereford                    3
   19) Milford Mill                 2       20) Northeast-AA                1
 
                    Men - Team Rankings - 13 Events Scored
===============================================================================
    1) Oakland Mills               57        2) Central                    39
    3) Milford Mill                38        4) Forestville                32
    5) Glenelg                     28        6) Middletown                 26
    7) Surrattsville               20        8) Towson                     18.5
    9) Hereford                    18       10) Boonsboro                  17.5
   11) Hammond                     17       12) Stephen Decatur            16
   13) Owings Mills                14       13) Catoctin                   14
   15) Parkside                    10       16) Wicomico                    9
   17) Fort Hill                    7       18) James M. Bennett            6
   18) Wilde Lake                   6       20) Fairmont Heights            4
   21) Walkersville                 2       21) Smithsburg                  2
   23) Easton                       1



Return to Top

Email | About