MoCoRunning



MoCoRunning


Articles


Calendar


Results


history


Schools


Leaderboard


Fun Stuff


Links




Churchill, Gaithersburg at B-CC
B-CC HS Home TF Meets History
Hosted By: Bethesda Chevy Chase
Gaithersburg, Maryland
2012-03-21

Licensed to Winston Churchill High School       Hy-Tek's Meet Manager 3/25/2012
                Churchill and Gaithersburg at B-CC - 3/21/2012                 
                       B-CC High School (Bethesda, Md.)                        
                      Dual Meet Scores - Through Event 34                      
 
                                     Women                                     
          Bethesda-Chevy Chase   95.00     42.00 Gaithersburg                  
          Bethesda-Chevy Chase   78.00     59.00 Winston Churchill             
             Winston Churchill   86.00     50.00 Gaithersburg                  
 
                                      Men                                      
                  Gaithersburg   98.00     39.00 Bethesda-Chevy Chase          
             Winston Churchill   82.50     54.50 Bethesda-Chevy Chase          
                  Gaithersburg   76.00     61.00 Winston Churchill             

Licensed to Winston Churchill High School
                                       Hy-Tek's Meet Manager 3/25/2012 12:17 AM
                Churchill and Gaithersburg at B-CC - 3/21/2012                 
                       B-CC High School (Bethesda, Md.)                        
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals
  1 Wilson, Eugenia              Bethesda-Che             17.1h   3 
  2 Silva, Sabrina               Winston Chur             17.4h   1 
  3 Silva, Gabriella             Winston Chur             17.8h   2 
  4 Ismail, Laila                Bethesda-Che             18.3h   2 
  5 Dorsu, Sisan                 Bethesda-Che             18.5h   4 
  6 Koytcheva, Maria             Winston Chur             18.9h   3 
  7 Kehnemouyi, Yasmine          Winston Chur            x19.7h   5 
  8 Walter, Megan                Winston Chur            x19.9h   5 
  9 Folkes, Chelsea              Bethesda-Che            x20.0h   5 
 10 Hendricks, Madeleine         Winston Chur            x20.4h   4 
 11 Ha, Jenny                    Gaithersburg             20.5h   1 
 
Event 2  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Bethesda-Chevy Chase  'A'                           9:59.60  
  2 Bethesda-Chevy Chase  'B'                         x10:28.20  
  3 Winston Churchill  'A'                             10:34.30  
  4 Gaithersburg  'A'                                  11:06.10  
 
Event 3  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Winston Churchill  'A'                              8:29.60  
  2 Bethesda-Chevy Chase  'A'                           8:36.80  
  3 Gaithersburg  'A'                                   8:57.40  
  4 Bethesda-Chevy Chase  'B'                          x9:36.10  
  5 Gaithersburg  'B'                                  x9:52.80  
  6 Bethesda-Chevy Chase  'C'                         x10:04.80  
 
Event 4  Boys 110 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Boyce, Kaifa                 Gaithersburg             15.7h   1 
  2 Mensah, Mike                 Gaithersburg             16.0h   2 
  3 Doukoure, Mamadou            Gaithersburg             16.2h   1 
  4 Gwashavanhu, Simba           Gaithersburg            x16.3h   2 
  5 Jankel, Noah                 Winston Chur             17.5h   1 
  6 Jones, Conrad                Bethesda-Che             19.9h   2 
  7 Kephart, Dalton              Gaithersburg            x20.1h   2 
  8 Ebner, Nolan                 Bethesda-Che             20.6h   1 
  9 Small, Quinton               Gaithersburg            x21.7h   2 
 10 Beck, Lucas                  Bethesda-Che             22.1h   2 
 
Event 5  Girls 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Mitchell, Alexia             Gaithersburg             12.3h   1 
  2 Coleman, Emma                Winston Chur             13.5h   1 
  3 Chen, Fanny                  Winston Chur             13.7h   2 
  4 Lewis, Jennifer              Winston Chur             13.8h   1 
  5 McDermott, Julia             Winston Chur            x13.9h   2 
  6 Nash, Shayna                 Bethesda-Che             14.0h   1 
  6 Arend, Tatiana               Bethesda-Che             14.0h   2 
  8 Liu, Evangeline              Winston Chur            x14.2h   4 
  8 Silva, Gabriella             Winston Chur            x14.2h   3 
 10 Kabelac, Carly               Winston Chur            x14.4h   6 
 10 Caulk, Shannon               Winston Chur            x14.4h   4 
 12 Wu, Isabella                 Winston Chur            x14.5h   5 
 12 Silva, Sabrina               Winston Chur            x14.5h   3 
 12 Heller, Toby                 Winston Chur            x14.5h   6 
 12 Combs, Yvonne                Gaithersburg             14.5h   2 
 12 Namude, Maliza               Winston Chur            x14.5h   6 
 17 Frank, Madison               Winston Chur            x14.6h   5 
 17 Lee, Alison                  Winston Chur            x14.6h   6 
 19 Holmes, Jasmine              Bethesda-Che             14.7h   1 
 20 Alfonso, Alyssa              Bethesda-Che            x14.8h   3 
 21 Matharu, Anisha              Winston Chur            x14.9h   5 
 21 Tracey, Maya                 Gaithersburg             14.9h   2 
 21 Liang, Peggy                 Winston Chur            x14.9h   4 
 24 Lewis, Morgen                Winston Chur            x15.0h   5 
 24 Ettinger, Sophie             Winston Chur            x15.0h   6 
 24 Mason, Brea                  Gaithersburg            x15.0h   1 
 24 Chiabi, Miriam               Bethesda-Che            x15.0h   3 
 24 Peabody, Megan               Winston Chur            x15.0h   4 
 29 Nwakibu, Solidad             Gaithersburg            x15.1h   3 
 30 Desrouleaux, Reina           Bethesda-Che            x15.2h   4 
 31 Wolfe, Rebecca               Winston Chur            x15.5h   6 
 32 Gutierrez, Casey             Bethesda-Che            x15.6h   4 
 32 Yun, Ramona                  Bethesda-Che            x15.6h   5 
 34 Rubin, Samantha              Winston Chur            x15.7h   6 
 35 Barber, Helena               Bethesda-Che            x16.1h   2 
 36 Bundy-Houston, Caci          Bethesda-Che            x16.3h   4 
 37 Shakir, Layla                Bethesda-Che            x16.5h   4 
 38 Fisher, Danielle             Winston Chur            x16.9h   6 
 39 Barrett, Dejane              Gaithersburg            x17.1h   3 
 40 Brown, Satieya               Bethesda-Che            x18.4h   5 
 41 Brown, Diminya               Bethesda-Che            x21.1h   5 
 42 Gunaratne, Nethmi            Bethesda-Che            x21.3h   5 
 
Event 6  Boys 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Vault, Soloman               Gaithersburg             11.4h   1 
  2 Dorsu, Weyimni               Bethesda-Che             11.5h   2 
  3 Phillips-Spencer, Jemuel     Winston Chur             11.7h   1 
  4 Brown, Billy                 Gaithersburg             11.7h   1 
  5 Mosley, Xaviyer              Gaithersburg             11.8h   2 
  6 Momo, Duc                    Bethesda-Che             12.0h   1 
  7 Farrell, Matthew             Winston Chur             12.1h   1 
  8 Taylor, Aaron                Gaithersburg            x12.1h   2 
  8 Sangbong, George             Gaithersburg            x12.1h   3 
 10 Bennett, Isaiah              Bethesda-Che             12.2h   1 
 11 Hamelin, Juwan               Winston Chur             12.3h   3 
 12 Koutras, Peter               Winston Chur            x12.4h   2 
 13 Zhu, Wesley                  Winston Chur            x12.6h   5 
 13 Lee, Marquel                 Bethesda-Che            x12.6h   2 
 15 Lewis, Marquette             Winston Chur            x12.7h   3 
 15 Bedi, Kabir                  Winston Chur            x12.7h   4 
 15 Zambard, Carl                Bethesda-Che            x12.7h   3 
 15 Traversa, Julian             Winston Chur            x12.7h   2 
 15 Holmes, Jameson              Bethesda-Che            x12.7h   3 
 20 Leptoukh, Daniel             Winston Chur            x12.8h   5 
 21 Pan, Kevin                   Winston Chur            x13.1h   4 
 22 Mulamula, Stuart             Winston Chur            x13.2h   6 
 22 Taylor, Avery                Gaithersburg            x13.2h   4 
 22 Soevik, Odin                 Winston Chur            x13.2h   5 
 25 Babers, Cameron              Winston Chur            x13.3h   5 
 25 Combs, Anthony               Gaithersburg            x13.3h   3 
 27 Washington, Kevin            Bethesda-Che            x13.5h   4 
 28 Yao, Edward                  Winston Chur            x13.6h   5 
 29 Wilkinson, Daniel II         Winston Chur            x13.7h   4 
 29 Pinder, Orlando              Bethesda-Che            x13.7h   5 
 31 Jones, Conrad                Bethesda-Che            x13.8h   3 
 32 Kascak, Joseph               Winston Chur            x13.9h   6 
 33 Villamayor, Antonio          Bethesda-Che            x14.2h   4 
 34 Trejos, Camilo               Bethesda-Che            x14.3h   4 
 35 Schooley, Patrick            Bethesda-Che            x14.5h   5 
 36 Kaye, Nathan                 Bethesda-Che            x15.0h   6 
 36 Kuo, Andrew                  Winston Chur            x15.0h   6 
 36 Yeung, Winson                Winston Chur            x15.0h   6 
 39 Coran, Sam                   Winston Chur            x17.3h   6 
 
Event 7  Girls 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Farrell, Ava                 Bethesda-Che           5:21.40  
  2 Srour, Lucy                  Winston Chur           5:27.20  
  3 Webster, Helen               Bethesda-Che           5:38.70  
  4 Nakasaka, Laura              Bethesda-Che           5:39.90  
  5 Fry, Abby                    Bethesda-Che          x5:46.80  
  6 Boggan, Breanna              Winston Chur           5:54.10  
  7 Garland, Genevieve           Winston Chur           6:03.10  
  8 McUmber, Nora                Bethesda-Che          x6:04.40  
  9 Kidney, Katie                Winston Chur          x6:07.80  
 10 Kleyman, Paula               Winston Chur          x6:08.20  
 11 Cohen, Amanda                Bethesda-Che          x6:10.20  
 12 Siegel, Gabrielle            Winston Chur          x6:11.40  
 13 Rothermel, Caroline          Bethesda-Che          x6:18.30  
 14 McAlister, Amy               Winston Chur          x6:20.60  
 15 Kalla, Neha                  Winston Chur          x6:20.90  
 16 Levin, Caren                 Winston Chur          x6:24.90  
 17 Chetrit, Camille             Winston Chur          x6:26.90  
 18 Lorn, Vannida                Gaithersburg           6:29.30  
 19 Reitzes, Sarah               Winston Chur          x6:34.00  
 20 Rosenfeld, Danielle          Winston Chur          x6:34.30  
 21 O'Malley, Hannah             Bethesda-Che          x6:37.80  
 22 Bourg, Charlotte             Winston Chur          x6:41.40  
 23 Lu, Alice                    Winston Chur          x6:43.40  
 24 Cohen, Mara                  Bethesda-Che          x6:45.50  
 25 Faccone, Francesca           Bethesda-Che          x6:46.00  
 26 Joseph, Tess                 Bethesda-Che          x6:46.90  
 27 Lapham, Casey                Gaithersburg           6:47.30  
 28 Dmitriev, Dora               Winston Chur          x6:47.90  
 29 Goldsmith, Hadara            Bethesda-Che          x6:48.30  
 30 Granados, Sandra             Gaithersburg           6:48.80  
 31 Sisti, Ellen                 Bethesda-Che          x7:22.00  
 32 Surko, Katherine             Bethesda-Che          x7:35.40  
 33 O'Connell, Erin              Winston Chur          x7:35.80  
 34 Hailu, Makdes                Bethesda-Che          x7:45.70  
 35 Bonnefoy-Campusano, Mari     Bethesda-Che          x7:48.00  
 
Event 8  Boys 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Conway, William              Winston Chur           4:35.60  
  2 Horton, Peter                Bethesda-Che           4:36.50  
  3 Fitzgerald, David            Winston Chur           4:39.30  
  4 Shannon, Luke                Winston Chur           4:50.00  
  5 Belay, Danniel               Gaithersburg           4:50.70  
  6 Horton, Thomas               Bethesda-Che           4:53.20  
  7 Hennessey, Aidan             Bethesda-Che           4:56.00  
  8 Weinstein, Julien            Winston Chur          x4:56.50  
  9 Reed, Trever                 Gaithersburg           5:02.00  
 10 Hollrah, Christoper          Winston Chur          x5:03.90  
 11 Hein, John                   Winston Chur          x5:08.50  
 12 Smith, Jacob                 Winston Chur          x5:11.70  
 13 Akoi, Joshua                 Gaithersburg           5:13.50  
 14 Boden, Matthew               Bethesda-Che          x5:15.70  
 15 Oppler, Zachary              Winston Chur          x5:16.40  
 16 Henry, Mark                  Winston Chur          x5:16.70  
 17 Blooston, Leo                Winston Chur          x5:17.10  
 18 Spielman, Benjamin           Winston Chur          x5:20.10  
 19 Lippman, Zachary             Winston Chur          x5:20.40  
 20 Valone, Vito                 Gaithersburg          x5:21.50  
 20 Hainbach, Sam                Bethesda-Che          x5:21.50  
 22 Haskins, Andrew              Winston Chur          x5:23.00  
 23 Rheingold, Evan              Winston Chur          x5:23.20  
 24 Chona, Simon                 Winston Chur          x5:23.90  
 25 Conn, Jared                  Gaithersburg          x5:25.10  
 26 Picard, Greg                 Bethesda-Che          x5:26.20  
 27 Hyman, Jacob                 Winston Chur          x5:28.00  
 28 Haskins, Grant               Winston Chur          x5:29.20  
 29 Giavotto, Peter              Winston Chur          x5:30.90  
 30 Hwang, Kyle                  Winston Chur          x5:31.70  
 31 Haile, Guesh                 Bethesda-Che          x5:32.20  
 32 Bennett, Jacob               Bethesda-Che          x5:32.60  
 33 Vagonis, Justin              Winston Chur          x5:33.00  
 34 Kee, Andrew                  Winston Chur          x5:33.50  
 35 Weston-Dawkes, Matthew       Winston Chur          x5:34.30  
 36 Palman, Reid                 Gaithersburg          x5:36.00  
 37 Plaisance, Luc               Winston Chur          x5:37.70  
 38 Hettiarachchi, Dilan         Winston Chur          x5:38.10  
 39 Saha, Souvik                 Winston Chur          x5:38.70  
 40 Atkinson, James              Winston Chur          x5:39.00  
 41 Etobayev, Val                Bethesda-Che          x5:41.20  
 42 Lehr, Alexander              Winston Chur          x5:42.10  
 43 No, Ji-Min                   Gaithersburg          x5:42.70  
 44 McDermott, Robert            Winston Chur          x5:43.20  
 45 Fagan, Brendan               Winston Chur          x5:44.60  
 46 Reitzes, Andrew              Winston Chur          x5:45.10  
 47 Zeitz, Emet                  Winston Chur          x5:45.60  
 48 Boyd, Jeremy                 Gaithersburg          x5:46.40  
 49 Rosenthal, Bernie            Gaithersburg          x5:48.30  
 50 Yi, Justin                   Winston Chur          x5:50.40  
 51 Utof, Ani                    Gaithersburg          x5:52.10  
 52 Stauffer, Daniel             Bethesda-Che          x5:58.90  
 53 Cohen, Jacob                 Winston Chur          x6:01.10  
 54 Gebremesih, Nahom            Bethesda-Che          x6:02.10  
 55 Saussy, John                 Winston Chur          x6:02.50  
 56 Shaw, Marc                   Winston Chur          x6:05.50  
 57 Phue, Junho                  Winston Chur          x6:07.20  
 58 Graovac, Izak                Winston Chur          x6:07.90  
 59 Dunne, Matthew               Winston Chur          x6:13.90  
 60 Cifuentes, Frederico         Gaithersburg          x6:37.00  
 
Event 9  Girls 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Gaithersburg  'A'                                   1:52.50  
  2 Winston Churchill  'A'                              1:52.60  
  3 Bethesda-Chevy Chase  'A'                           1:52.80  
 
Event 10  Boys 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Gaithersburg  'A'                                   1:35.30  
  2 Winston Churchill  'A'                              1:35.90  
  3 Bethesda-Chevy Chase  'A'                           1:39.70  
 
Event 11  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Wade, Brittney               Bethesda-Che             58.3h   1 
  2 Ismail, Laila                Bethesda-Che           1:00.4h   3 
  3 Plybeah, Alsia               Gaithersburg           1:03.2h   1 
  4 Leuba, Caroline              Bethesda-Che           1:04.9h   2 
  5 Ajifack, Christelle          Gaithersburg           1:05.7h   1 
  6 Lawrence, Mary Lee           Winston Chur           1:05.8h   1 
  7 Peterson, Angelina           Bethesda-Che          x1:06.6h   2 
  8 Kabelac, Carly               Winston Chur           1:07.4h   3 
  8 Jones, Julia                 Bethesda-Che          x1:07.4h   3 
 10 Liu, Evangeline              Winston Chur           1:07.7h   3 
 11 Graham, Dakota               Gaithersburg           1:09.2h   3 
 12 Heller, Toby                 Winston Chur          x1:10.3h   4 
 13 Kumazah, Edinam              Gaithersburg          x1:11.1h   2 
 14 Boggan, Moraya               Winston Chur          x1:11.8h   1 
 15 Yen, Ivy                     Winston Chur          x1:13.7h   2 
 16 Bonilla, Vanessa             Gaithersburg          x1:14.0h   3 
 17 Berard, Justine              Bethesda-Che          x1:14.7h   3 
 18 Lee, Samantha                Winston Chur          x1:15.1h   3 
 19 Rubin, Samantha              Winston Chur          x1:15.3h   4 
 20 Hurd, Laura                  Bethesda-Che          x1:16.4h   5 
 21 Ayinde, Andrea               Gaithersburg          x1:17.2h   2 
 22 Crystal, Jessica             Bethesda-Che          x1:17.8h   4 
 23 Ward, Sarah                  Bethesda-Che          x1:18.1h   4 
 24 Berlowe-Binder, Rachel       Bethesda-Che          x1:18.3h   5 
 25 Teshome, Leah                Bethesda-Che          x1:19.4h   5 
 26 Roman-Cohen, Taylor          Bethesda-Che          x1:20.6h   5 
 27 Salsi, Elena                 Bethesda-Che          x1:21.6h   4 
 28 Sturm, Tevah                 Bethesda-Che          x1:22.3h   4 
 29 Dupler, Liza                 Bethesda-Che          x1:22.5h   5 
 30 Callicott, Haley             Bethesda-Che          x1:23.8h   4 
 31 Block, Syndey                Bethesda-Che          x1:24.3h   4 
 32 Vazquez, Vivian              Bethesda-Che          x1:24.6h   5 
 33 Friedman, Ali                Bethesda-Che          x1:25.0h   4 
 34 Bauer, Ellie                 Bethesda-Che          x1:33.2h   5 
 35 Acharya, Ankita              Bethesda-Che          x1:35.5h   5 
 36 Samson, Yasmin               Bethesda-Che          x1:38.1h   5 
 
Event 12  Boys 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Masanja, Kelvin              Gaithersburg             52.0h   1 
  2 Gascoigne, DeCourcey         Gaithersburg             52.7h   1 
  3 Phillips-Spencer, Micah      Winston Chur             53.9h   1 
  4 Dorsu, Weyimni               Bethesda-Che             55.1h   1 
  5 Ebner, Nolan                 Bethesda-Che             55.3h   1 
  6 Mainwaring, Christopher      Winston Chur             56.3h   2 
  7 Norris, Kenneth              Bethesda-Che             57.6h   2 
  8 Walcott, Ariel               Winston Chur             58.9h   2 
  9 Raab, Matthew                Winston Chur            x59.8h   3 
 10 Smith, Adam                  Winston Chur          x1:00.5h   3 
 11 Caneva, Dominic              Gaithersburg           1:00.7h   2 
 12 Witten, Paul                 Bethesda-Che          x1:01.5h   3 
 13 Taylor, Avery                Gaithersburg          x1:01.6h   4 
 14 Nevens-Locke, Jeremy         Bethesda-Che          x1:02.0h   3 
 15 Small, Quinton               Gaithersburg          x1:02.1h   2 
 16 Nakasaka, Kyle               Bethesda-Che          x1:02.3h   4 
 17 Cohen, Ofer                  Winston Chur          x1:03.0h   3 
 18 Park, Maxwell                Winston Chur          x1:03.4h   4 
 19 Taddesse, Henoss             Winston Chur          x1:04.7h   4 
 20 Crosson, Reed                Bethesda-Che          x1:06.6h   4 
 21 McGowan, Liam                Bethesda-Che          x1:08.6h   4 
 22 Assamenew, Leul              Bethesda-Che          x1:09.0h   3 
 23 Briggs, Daniel               Gaithersburg          x1:09.8h   3 
 24 Christy, Victor              Winston Chur          x1:10.9h   4 
 25 Khan, Mohammad               Gaithersburg          x1:12.5h   3 
 26 Ward, Jack                   Bethesda-Che          x1:14.2h   4 
 
Event 13  Girls 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Beakes, Caroline             Bethesda-Che          11:46.10  
  2 Srour, Lucy                  Winston Chur          11:53.50  
  3 Farrell, Ava                 Bethesda-Che          12:21.40  
  4 Rabade, Paula                Winston Chur          12:56.60  
  5 Dosik, Jaclyn                Winston Chur          12:57.30  
  6 Lorn, Vannida                Gaithersburg          14:53.80  
  7 Granados, Sandra             Gaithersburg          15:45.40  
  8 Lapham, Casey                Gaithersburg          16:13.40  
 
Event 14  Boys 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Conway, William              Winston Chur           9:52.80  
  2 Weinstein, Zachary           Winston Chur           9:54.30  
  3 Belay, Danniel               Gaithersburg          10:36.00  
  4 Riishojgaard, Alex           Bethesda-Che          10:40.10  
  5 Valero, Daniel               Winston Chur          10:40.90  
  6 Baker, Sam                   Bethesda-Che          10:42.00  
  7 Reed, Trever                 Gaithersburg          11:01.30  
  8 Franceski, John              Winston Chur         x11:08.00  
  9 Blum, Alexander              Winston Chur         x11:12.40  
 10 Boden, Matthew               Bethesda-Che          11:28.50  
 11 Akoi, Joshua                 Gaithersburg          11:40.70  
 12 Hainbach, Sam                Bethesda-Che         x11:59.50  
 13 Bennett, Jacob               Bethesda-Che         x12:15.90  
 14 Etobayev, Val                Bethesda-Che         x12:39.70  
 15 No, Ji-Min                   Gaithersburg         x12:49.50  
 
Event 15  Girls 300 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Wilson, Eugenia              Bethesda-Che             51.1h   1 
  2 Chen, Fanny                  Winston Chur             51.5h   1 
  3 Dorsu, Sisan                 Bethesda-Che             52.2h   2 
  4 Folkes, Chelsea              Bethesda-Che             56.9h   2 
  5 Walter, Megan                Winston Chur             57.1h   2 
  5 Koytcheva, Maria             Winston Chur             57.1h   2 
  7 Hendricks, Madeleine         Winston Chur          x1:01.0h   2 
  8 Kehnemouyi, Yasmine          Winston Chur          x1:03.2h   2 
 
Event 16  Boys 300 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Boyce, Kaifa                 Gaithersburg             41.9h   2 
  2 Doukoure, Mamadou            Gaithersburg             44.9h   2 
  3 Ebner, Nolan                 Bethesda-Che             46.1h   2 
  4 Jankel, Noah                 Winston Chur             47.3h   2 
  5 Mensah, Mike                 Gaithersburg             47.4h   2 
  6 Kamara, Alfred               Gaithersburg            x47.6h   1 
  7 Lewis, Marquette             Winston Chur             47.8h   1 
  8 Jones, Conrad                Bethesda-Che             48.9h   1 
  9 Martinez, Ariel              Gaithersburg            x49.8h   1 
 10 Braganza, Max                Bethesda-Che             49.9h   2 
 11 Small, Quinton               Gaithersburg            x50.3h   1 
 12 Southlea, Devon              Gaithersburg            x50.4h   1 
 13 Kephart, Dalton              Gaithersburg            x51.9h   1 
 14 Beck, Lucas                  Bethesda-Che            x56.6h   1 
 
Event 17  Girls 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Mitchell, Alexia             Gaithersburg             26.1h   1 
  2 Wade, Brittney               Bethesda-Che             26.3h   1 
  3 Coleman, Emma                Winston Chur             27.3h   1 
  4 Nash, Shayna                 Bethesda-Che             28.4h   1 
  5 Thorpe, Alexia               Bethesda-Che             28.5h   2 
  6 Dorsu, Sisan                 Bethesda-Che            x28.8h   4 
  7 Wu, Isabella                 Winston Chur             28.9h   4 
  8 Caulk, Shannon               Winston Chur             29.8h   2 
  9 Tracey, Maya                 Gaithersburg             29.9h   1 
 10 Newlin, Hannah               Winston Chur            x29.9h   1 
 11 Combs, Yvonne                Gaithersburg             29.9h   2 
 12 Alfonso, Alyssa              Bethesda-Che            x30.1h   6 
 13 Frank, Madison               Winston Chur            x30.3h   3 
 13 Arend, Tatiana               Bethesda-Che            x30.3h   4 
 15 Namude, Maliza               Winston Chur            x30.5h   6 
 15 Chiabi, Miriam               Bethesda-Che            x30.5h   3 
 15 Nwakibu, Solidad             Gaithersburg            x30.5h   4 
 18 Liang, Peggy                 Winston Chur            x30.6h   4 
 19 Mason, Brea                  Gaithersburg            x30.7h   2 
 20 Fisher, Danielle             Winston Chur            x31.1h   8 
 20 Lee, Alison                  Winston Chur            x31.1h   8 
 22 Fuller, Kayla                Bethesda-Che            x31.2h   3 
 22 Peabody, Megan               Winston Chur            x31.2h   2 
 24 Holmes, Jasmine              Bethesda-Che            x31.3h   2 
 25 Ettinger, Sophie             Winston Chur            x31.4h   6 
 26 Lewis, Morgen                Winston Chur            x31.5h   3 
 26 Wolfe, Rebecca               Winston Chur            x31.5h   6 
 28 Graham, Dakota               Gaithersburg            x31.7h   3 
 29 Desrouleaux, Reina           Bethesda-Che            x32.0h   8 
 30 Yun, Ramona                  Bethesda-Che            x33.5h   8 
 30 Berlowe-Binder, Rachel       Bethesda-Che            x33.5h   6 
 32 Ayinde, Andrea               Gaithersburg            x33.6h   3 
 33 Barber, Helena               Bethesda-Che            x33.8h   8 
 33 Shakir, Layla                Bethesda-Che            x33.8h   8 
 33 Gutierrez, Casey             Bethesda-Che            x33.8h   6 
 36 Bundy-Houston, Caci          Bethesda-Che            x35.1h   7 
 37 Barrett, Dejane              Gaithersburg            x35.2h   4 
 38 Brown, Satieya               Bethesda-Che            x39.0h   7 
 39 Gunaratne, Nethmi            Bethesda-Che            x40.6h   7 
 40 Samson, Yasmin               Bethesda-Che            x41.8h   7 
 40 Brown, Diminya               Bethesda-Che            x41.8h   7 
 
Event 18  Boys 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
  1 Phillips-Spencer, Jemuel     Winston Chur             23.1h   1 
  2 Vault, Soloman               Gaithersburg             23.3h   1 
  3 Hammer, Mikael               Winston Chur             24.1h   3 
  3 Veator, Kyle                 Winston Chur             24.1h   1 
  5 Mosley, Xaviyer              Gaithersburg             24.2h   1 
  6 Hamelin, Juwan               Winston Chur            x24.4h   3 
  7 Sangbong, George             Gaithersburg             25.0h   3 
  8 Taylor, Aaron                Gaithersburg            x25.2h   3 
  9 Bennett, Isaiah              Bethesda-Che             25.4h   1 
 10 Zhu, Wesley                  Winston Chur            x25.6h   5 
 11 Bedi, Kabir                  Winston Chur            x25.7h   2 
 12 Koutras, Peter               Winston Chur            x26.0h   2 
 12 Pan, Kevin                   Winston Chur            x26.0h   5 
 14 Taylor, Avery                Gaithersburg            x26.3h   4 
 15 Holmes, Jameson              Bethesda-Che             26.4h   1 
 16 Cohen, Ofer                  Winston Chur            x26.7h   4 
 17 Nevens-Locke, Jeremy         Bethesda-Che             26.8h   5 
 17 Babers, Cameron              Winston Chur            x26.8h   6 
 19 Jones, Conrad                Bethesda-Che            x27.0h   2 
 19 Valero, Daniel               Winston Chur            x27.0h   5 
 19 Leptoukh, Daniel             Winston Chur            x27.0h   4 
 22 Washington, Kevin            Bethesda-Che            x27.3h   5 
 22 Lee, Marquel                 Bethesda-Che            x27.3h   3 
 24 Perlman, Alex                Winston Chur            x27.4h   6 
 25 Combs, Anthony               Gaithersburg            x27.5h   2 
 26 Trejos, Camilo               Bethesda-Che            x28.0h   3 
 27 Yeung, Winson                Winston Chur            x28.1h   7 
 28 Bray, Mason                  Bethesda-Che            x28.3h   4 
 28 Pinder, Orlando              Bethesda-Che            x28.3h   5 
 30 Villamayor, Antonio          Bethesda-Che            x28.4h   2 
 31 Kaye, Nathan                 Bethesda-Che            x28.6h   7 
 32 Kuo, Andrew                  Winston Chur            x29.3h   7 
 33 Schooley, Patrick            Bethesda-Che            x29.9h   6 
 34 Christy, Victor              Winston Chur            x30.9h   6 
 34 Hall, Luke                   Winston Chur            x30.9h   6 
 36 Khan, Mohammad               Gaithersburg            x32.0h   2 
 37 Levine, Zach                 Bethesda-Che            x35.4h   4 
 38 Coran, Sam                   Winston Chur            x37.8h   4 
 
Event 19  Girls 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Wade, Brittney               Bethesda-Che           2:30.90  
  2 Jester, Hallie               Bethesda-Che           2:31.70  
  3 Leuba, Caroline              Bethesda-Che           2:32.30  
  4 Plybeah, Alsia               Gaithersburg           2:35.00  
  5 Webster, Helen               Bethesda-Che          x2:35.60  
  6 Kim, Juhee                   Winston Chur           2:37.20  
  7 Peterson, Angelina           Bethesda-Che          x2:40.80  
  8 Ajifack, Christelle          Gaithersburg           2:41.00  
  9 Su, Caroline                 Winston Chur           2:41.40  
 10 Boggan, Breanna              Winston Chur           2:41.80  
 11 Fry, Abby                    Bethesda-Che          x2:42.30  
 12 McUmber, Nora                Bethesda-Che          x2:42.90  
 13 Yen, Ivy                     Winston Chur          x2:44.50  
 14 Cohen, Amanda                Bethesda-Che          x2:45.10  
 15 Dosik, Jaclyn                Winston Chur          x2:46.70  
 16 Garland, Genevieve           Winston Chur          x2:47.40  
 17 Boggan, Moraya               Winston Chur          x2:48.10  
 18 Siegel, Gabrielle            Winston Chur          x2:48.50  
 19 Rothermel, Caroline          Bethesda-Che          x2:51.30  
 20 Kleyman, Paula               Winston Chur          x2:52.40  
 21 Levin, Caren                 Winston Chur          x2:56.20  
 22 McAlister, Amy               Winston Chur          x2:57.10  
 23 Bourg, Charlotte             Winston Chur          x2:57.60  
 24 Kalla, Neha                  Winston Chur          x2:58.30  
 25 Lee, Samantha                Winston Chur          x2:58.90  
 26 Reitzes, Sarah               Winston Chur          x2:59.40  
 27 Rosenfeld, Danielle          Winston Chur          x2:59.90  
 28 Kidney, Katie                Winston Chur          x3:00.50  
 29 Faccone, Francesca           Bethesda-Che          x3:03.00  
 30 Chetrit, Camille             Winston Chur          x3:04.30  
 31 Crystal, Jessica             Bethesda-Che          x3:04.70  
 32 O'Malley, Hannah             Bethesda-Che          x3:05.10  
 33 Hurd, Laura                  Bethesda-Che          x3:05.60  
 34 Goldsmith, Hadara            Bethesda-Che          x3:06.80  
 35 Joseph, Tess                 Bethesda-Che          x3:07.70  
 36 Dmitriev, Dora               Winston Chur          x3:08.10  
 37 Roman-Cohen, Taylor          Bethesda-Che          x3:08.50  
 38 Cohen, Mara                  Bethesda-Che          x3:09.00  
 39 Lu, Alice                    Winston Chur          x3:09.40  
 40 Block, Syndey                Bethesda-Che          x3:09.90  
 41 Ward, Sarah                  Bethesda-Che          x3:11.20  
 42 Friedman, Ali                Bethesda-Che          x3:14.90  
 43 Sisti, Ellen                 Bethesda-Che          x3:17.10  
 44 Salsi, Elena                 Bethesda-Che          x3:17.40  
 45 Sturm, Tevah                 Bethesda-Che          x3:18.40  
 46 Bonnefoy-Campusano, Mari     Bethesda-Che          x3:19.50  
 47 Callicott, Haley             Bethesda-Che          x3:20.40  
 48 Dupler, Liza                 Bethesda-Che          x3:21.00  
 49 O'Connell, Erin              Winston Chur          x3:21.90  
 50 Vazquez, Vivian              Bethesda-Che          x3:28.50  
 51 Hailu, Makdes                Bethesda-Che          x3:29.70  
 52 Surko, Katherine             Bethesda-Che          x3:33.00  
 
Event 20  Boys 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Fitzgerald, David            Winston Chur           2:05.90  
  2 Horton, Peter                Bethesda-Che           2:06.80  
  3 Weinstein, Zachary           Winston Chur           2:07.70  
  4 Horton, Thomas               Bethesda-Che           2:08.30  
  5 Shannon, Luke                Winston Chur           2:09.10  
  6 McGreivy, Nicholas           Bethesda-Che           2:14.40  
  7 Weinstein, Julien            Winston Chur          x2:14.80  
  8 Hennessey, Aidan             Bethesda-Che          x2:15.10  
  9 Hein, John                   Winston Chur          x2:15.70  
 10 Fisher, Brandon              Winston Chur          x2:17.10  
 11 Spielman, Benjamin           Winston Chur          x2:18.50  
 12 Rosenthal, Bernie            Gaithersburg           2:19.10  
 13 Blooston, Leo                Winston Chur          x2:19.80  
 14 Oppler, Zachary              Winston Chur          x2:20.40  
 15 Henry, Mark                  Winston Chur          x2:21.00  
 16 Norris, Kenneth              Bethesda-Che          x2:21.60  
 17 Blum, Alexander              Winston Chur          x2:22.40  
 18 Haskins, Andrew              Winston Chur          x2:23.10  
 19 Franceski, John              Winston Chur          x2:23.50  
 20 Smith, Jacob                 Winston Chur          x2:23.90  
 21 Kee, Andrew                  Winston Chur          x2:24.50  
 22 Boyd, Jeremy                 Gaithersburg           2:25.30  
 23 Picard, Greg                 Bethesda-Che          x2:25.40  
 24 Rheingold, Evan              Winston Chur          x2:26.10  
 25 Haskins, Grant               Winston Chur          x2:26.60  
 26 Lehr, Alexander              Winston Chur          x2:26.80  
 27 Conn, Jared                  Gaithersburg           2:27.40  
 28 Zeitz, Emet                  Winston Chur          x2:27.80  
 29 Chona, Simon                 Winston Chur          x2:28.60  
 30 Lippman, Zachary             Winston Chur          x2:29.10  
 31 Hwang, Kyle                  Winston Chur          x2:29.60  
 32 Weston-Dawkes, Matthew       Winston Chur          x2:30.10  
 33 Hyman, Jacob                 Winston Chur          x2:30.50  
 34 Vagonis, Justin              Winston Chur          x2:31.00  
 35 Valone, Vito                 Gaithersburg          x2:31.70  
 36 Giavotto, Peter              Winston Chur          x2:32.90  
 37 Hettiarachchi, Dilan         Winston Chur          x2:33.40  
 38 Saha, Souvik                 Winston Chur          x2:33.80  
 39 Saussy, John                 Winston Chur          x2:34.30  
 40 Shaw, Marc                   Winston Chur          x2:36.30  
 41 Beck, Lucas                  Bethesda-Che          x2:37.30  
 42 Reitzes, Andrew              Winston Chur          x2:37.70  
 43 Atkinson, James              Winston Chur          x2:38.30  
 44 Crosson, Reed                Bethesda-Che          x2:38.50  
 45 Park, Maxwell                Winston Chur          x2:38.90  
 46 McDermott, Robert            Winston Chur          x2:39.50  
 47 Fagan, Brendan               Winston Chur          x2:40.40  
 48 Zohore, Andrew               Winston Chur          x2:41.00  
 49 Phue, Junho                  Winston Chur          x2:41.40  
 50 Assamenew, Leul              Bethesda-Che          x2:41.70  
 51 Taddesse, Henoss             Winston Chur          x2:42.10  
 52 Stauffer, Daniel             Bethesda-Che          x2:42.70  
 53 Hainbach, Sam                Bethesda-Che          x2:44.00  
 54 Cohen, Jacob                 Winston Chur          x2:48.30  
 55 Graovac, Izak                Winston Chur          x2:49.10  
 56 Bennett, Jacob               Bethesda-Che          x2:49.80  
 57 Yi, Justin                   Winston Chur          x2:51.00  
 58 Cifuentes, Frederico         Gaithersburg          x2:57.30  
 59 Ward, Jack                   Bethesda-Che          x2:59.80  
 60 Greenhouse, Ryan             Bethesda-Che          x3:24.30  
 61 Levine, Zach                 Bethesda-Che          x3:38.10  
 
Event 21  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Gaithersburg  'A'                                     53.4h  
  2 Bethesda-Chevy Chase  'A'                             54.7h  
  3 Winston Churchill  'A'                                54.9h  
 
Event 22  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Gaithersburg  'A'                                     45.1h  
  2 Bethesda-Chevy Chase  'A'                             49.3h  
  3 Winston Churchill  'A'                                49.8h  
  4 Winston Churchill  'B'                               x53.9h  
  5 Winston Churchill  'C'                               x54.7h  
  6 Winston Churchill  'D'                               x59.2h  
 
Event 23  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Bethesda-Chevy Chase  'A'                           4:18.50  
  2 Winston Churchill  'A'                              4:26.40  
  3 Gaithersburg  'A'                                   4:34.00  
  4 Bethesda-Chevy Chase  'B'                          x4:43.60  
  5 Gaithersburg  'B'                                  x5:18.80  
 
Event 24  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Gaithersburg  'A'                                   3:43.80  
  2 Winston Churchill  'A'                              3:53.60  
  3 Gaithersburg  'B'                                  x4:02.50  
  4 Bethesda-Chevy Chase  'A'                           4:08.90  
  5 Bethesda-Chevy Chase  'B'                          x4:46.30  
 
Event 25  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ha, Jenny                    Gaithersburg           4-02.00  
  2 Thorpe, Alexia               Bethesda-Che           4-00.00  
  2 Su, Caroline                 Winston Chur           4-00.00  
  2 Fuller, Kayla                Bethesda-Che           4-00.00  
 
Event 26  Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Doukoure, Mamadou            Gaithersburg           5-06.00  
  2 Kephart, Dalton              Gaithersburg           5-02.00  
  3 McGreivy, Nicholas           Bethesda-Che           5-02.00  
  4 Kamara, Alfred               Gaithersburg           5-02.00  
  5 Dorsu, Weyimni               Bethesda-Che           5-00.00  
  6 Hettiarachchi, Dilan         Winston Chur           5-00.00  
 -- Morton, Luidgi               Bethesda-Che                NH  
 -- Mensah, Mike                 Gaithersburg                NH  
 -- Gwashavanhu, Simba           Gaithersburg                NH  
 
Event 27  Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Caulk, Taylor                Winston Chur          15-08.00  
  2 Newlin, Hannah               Winston Chur          14-08.50  
  3 Ismail, Laila                Bethesda-Che          14-06.50  
  4 Chen, Fanny                  Winston Chur          14-01.00  
  5 Ha, Jenny                    Gaithersburg          13-03.50  
  6 Fuller, Kayla                Bethesda-Che          12-08.00  
  7 Frank, Madison               Winston Chur         x12-01.50  
  8 Kumazah, Edinam              Gaithersburg          10-11.00  
  9 Barber, Helena               Bethesda-Che          10-05.00  
  9 Nwakibu, Solidad             Gaithersburg          10-05.00  
 11 Combs, Yvonne                Gaithersburg          x9-07.50  
 12 Bundy-Houston, Caci          Bethesda-Che          x8-10.50  
 -- Tracey, Maya                 Gaithersburg                ND  
 
Event 28  Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Boyce, Kaifa                 Gaithersburg          21-08.00  
  2 Veator, Kyle                 Winston Chur          18-07.00  
  3 Southlea, Devon              Gaithersburg          18-04.00  
  4 Gascoigne, DeCourcey         Gaithersburg          18-03.00  
  5 Norris, Kenneth              Bethesda-Che          17-06.00  
  6 Witten, Paul                 Bethesda-Che          14-05.00  
  6 Small, Quinton               Gaithersburg         x14-05.00  
  6 Leptoukh, Daniel             Winston Chur          14-05.00  
  9 Bray, Mason                  Bethesda-Che          14-04.00  
 10 Masha, Abdul-Fatah           Winston Chur          14-02.00  
 11 Sangbong, George             Gaithersburg         x14-00.00  
 12 Washington, Kevin            Bethesda-Che         x11-00.50  
 -- Pinder, Orlando              Bethesda-Che                ND  
 
Event 29  Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Caulk, Taylor                Winston Chur          32-05.00  
  2 Chen, Fanny                  Winston Chur          32-00.00  
  3 Peterson, Angelina           Bethesda-Che          27-08.00  
  4 Koytcheva, Maria             Winston Chur          27-03.00  
  5 Cohen, Amanda                Bethesda-Che          26-10.50  
  6 Folkes, Chelsea              Bethesda-Che          26-09.00  
  7 Berlowe-Binder, Rachel       Bethesda-Che         x26-08.00  
  8 Goldsmith, Hadara            Bethesda-Che         x25-07.00  
  9 Alfonso, Alyssa              Bethesda-Che         x24-09.00  
 
Event 30  Boys Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Boyce, Kaifa                 Gaithersburg          41-11.00  
  2 Southlea, Devon              Gaithersburg          38-11.00  
  3 Norris, Kenneth              Bethesda-Che          35-00.00  
  4 Braganza, Max                Bethesda-Che          32-11.00  
  5 Masha, Abdul-Fatah           Winston Chur          30-02.50  
  6 Nakasaka, Kyle               Bethesda-Che          28-06.00  
  7 Ward, Jack                   Bethesda-Che         x25-07.00  
  8 McGowan, Liam                Bethesda-Che         x25-02.00  
 
Event 31  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kemp, Jordan                 Gaithersburg          26-02.00  
  2 Orevba, Ruth                 Bethesda-Che          25-09.00  
  3 Koenick, Lori                Winston Chur          25-03.00  
  4 Jesperson, Alyssa            Gaithersburg          23-06.00  
  5 Dagalakis, Maria             Winston Chur          22-10.00  
  6 Ambrose, Elisa               Winston Chur          20-02.00  
  7 Callicott, Haley             Bethesda-Che          18-11.00  
  8 Roberts, Erica               Winston Chur         x18-09.00  
  9 Alesbury, Holly              Winston Chur         x18-07.00  
 10 Thornton, Alexus             Gaithersburg          17-03.00  
 11 Driver, Donavan              Gaithersburg         x15-10.00  
 12 Holmvik, Katrina             Bethesda-Che          15-05.00  
 
Event 32  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Elhage, Nadim                Winston Chur          48-01.00  
  2 Toula, Kevin                 Gaithersburg          37-07.00  
  3 Nyarko, Michael              Bethesda-Che          34-09.00  
  4 Kale, Joseph                 Winston Chur          34-06.00  
  5 Kaplan, David                Winston Chur          34-01.00  
  6 Soevik, Odin                 Winston Chur         x33-03.00  
  7 Umar, Tunkara                Gaithersburg          32-07.00  
  8 Davis, Trever                Gaithersburg          32-05.00  
  9 Latty, Romario               Bethesda-Che          30-11.00  
  9 Combs, Anthony               Gaithersburg         x30-11.00  
 11 Taylor, Avery                Gaithersburg         x30-04.00  
 12 Kutson, Constantine          Winston Chur         x28-09.00  
 13 Fox, Benjamin                Winston Chur         x27-11.00  
 14 Tashayyod, Rustin            Winston Chur         x27-10.00  
 15 Washington, Kevin            Bethesda-Che          26-11.00  
 16 Dunne, Matthew               Winston Chur         x24-11.00  
 17 Doherty, Devin               Bethesda-Che         x24-07.00  
 18 Bray, Mason                  Bethesda-Che         x22-11.00  
 19 Bagenda, Arthur              Bethesda-Che         x16-07.00  
 
Event 33  Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kemp, Jordan                 Gaithersburg             79-07  
  2 Koenick, Lori                Winston Chur             69-07  
  3 Orevba, Ruth                 Bethesda-Che          67-07.50  
  4 Roberts, Erica               Winston Chur             64-01  
  5 Dagalakis, Maria             Winston Chur             62-00  
  6 Jesperson, Alyssa            Gaithersburg             58-09  
  7 Ambrose, Elisa               Winston Chur            x57-06  
  8 Alesbury, Holly              Winston Chur         x55-05.50  
  9 Holmvik, Katrina             Bethesda-Che             54-01  
 10 Callicott, Haley             Bethesda-Che          46-02.50  
 11 Driver, Donavan              Gaithersburg             35-11  
 
Event 34  Boys Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Elhage, Nadim                Winston Chur            143-03  
  2 Kaplan, David                Winston Chur            130-02  
  3 Nyarko, Michael              Bethesda-Che            115-08  
  4 Kale, Joseph                 Winston Chur            113-05  
  5 Toula, Kevin                 Gaithersburg            110-00  
  6 Hollrah, Christoper          Winston Chur         x91-08.50  
  7 Soevik, Odin                 Winston Chur         x87-07.50  
  8 Davis, Trever                Gaithersburg             85-03  
  9 Fox, Benjamin                Winston Chur            x77-03  
 10 Umar, Tunkara                Gaithersburg             71-06  
 11 Dunne, Matthew               Winston Chur            x69-02  
 12 Kutson, Constantine          Winston Chur            x64-07  
 13 Combs, Anthony               Gaithersburg            x64-01  
 14 Doherty, Devin               Bethesda-Che             63-00  
 15 Washington, Kevin            Bethesda-Che             58-08  
 16 Latty, Romario               Bethesda-Che         x57-03.50  
 17 Bray, Mason                  Bethesda-Che            x54-03  
 18 Tashayyod, Rustin            Winston Chur            x54-02  
 19 Bagenda, Arthur              Bethesda-Che            x44-04  



Return to Top

Email | About