MoCoRunning



MoCoRunning


Articles


Calendar


Results


history


Schools


Leaderboard


Fun Stuff


Links




Great Meadow Invitational
Great Meadows Invitational History
Hosted By: Mountain View
The Plains, Virginia
2010-08-28

RaceTab 3 by MileSplit           Registered to: Brandon Miles, MileStat.com

                   Great Meadow Invitational - 8/30/2010                   
                 Great Meadow Invitational, The Plains, VA                 

             JV Freshmen-Sophomore Boys 5000 Meter Run Finals             
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Joey Abbatiello           Fr Stafford                   17:21.00     1
  2 Peter Stephens            So Freedom-South Riding       17:43.00     2
  3 John Vigil                So Broad Run                  18:37.00     3
  4 Griffin Peters            So Brentsville District       18:57.00     4
  5 Alex Galatro              Fr Colonial Forge             19:05.00     5
  6 William Mees              So Battlefield                19:06.00     6
  7 Adam Kulakowski           Fr North Stafford             19:10.00     7
  8 Kyle King                 So Brentsville District       19:10.00     8
  9 Stetson Page              So Heritage Leesburg          19:14.00    --
 10 Greg Nerantzis            So Woodgrove                  19:19.00     9
 11 Adel Lahlou               So Mount Vernon               19:21.00    10
 12 Charles Walker            So Liberty                    19:26.00    --
 13 Luke Farinholt            Fr James Wood                 19:31.00    --
 14 Stan Muckerman            So Battlefield                19:33.00    11
 15 Raymond Chaing            So Mount Vernon               19:35.00    12
 16 Carter Mooney             Fr Lee-Davis                  19:39.00    13
 17 Curtis Grady              So Fauquier                   19:42.00    --
 18 Grayson Morgan            Fr Lee-Davis                  19:42.00    14
 19 Chris Lafayelle           So Brentsville District       19:47.00    15
 20 Bikal Paudel              So McLean                     19:50.00    16
 21 Daniel Aldana             So Freedom-South Riding       19:50.00    17
 22 Kevin Watts               So Mtn View (Stafford)        19:56.00    18
 23 Chris Hoyle               Fr Gonzaga                    19:57.00    19
 24 Tommy Marianos            Fr Brentsville District       20:01.00    20
 25 Nick Myers                Fr Warren County              20:02.00    21
 26 Richard Knab              Fr Brentsville District       20:09.00    22
 27 Charlie Quinlan           So Gonzaga                    20:10.00    23
 28 Tim Nordan                So Brentsville District       20:12.00    24
 29 Morgan Locks              So Riverbend                  20:14.00    25
 30 Andrew Boykin             So Colonial Forge             20:18.00    26
 31 Nick Daessandro           So Battlefield                20:19.00    27
 32 Ryan Smith                So Heritage Leesburg          20:20.00    --
 33 Andrew McGuffey           Fr Forest Park                20:21.00    28
 34 Alexander Kerr            So Mount Vernon               20:23.00    29
 35 Logan Fisher              So Fauquier                   20:25.00    --
 36 Aaron Hill                Fr Battlefield                20:27.00    30
 37 Liam Bourgeois            Fr Mount Vernon               20:31.00    31
 38 Alex Orellano             So Brentsville District       20:31.00    32
 39 Josh Siegel               Fr Woodgrove                  20:32.00    33
 40 Ben Lemons                So Brentsville District       20:32.00    --
 41 Luke Lysher               Fr Stafford                   20:32.00    34
 42 Peter Volpone             So Woodgrove                  20:33.00    35
 43 Patrick Wilson            So James Wood                 20:34.00    --
 44 Kevin Amaya               So Brentsville District       20:35.00    --
 45 Nolan Tadie               Fr Loudoun Valley             20:35.00    36
 46 Cameron Gaten             So Stone Bridge               20:37.00    --
 47 Ryan Clark                So Colonial Forge             20:38.00    37
 48 Mason Clark               So Brentsville District       20:40.00    --
 49 Nick Anderson             So Freedom-South Riding       20:43.00    38
 50 Matt Wichelman            Fr Lee-Davis                  20:46.00    39
 51 Leo Toch                  Fr Gonzaga                    20:49.00    40
 52 Kurt Hill                 So North Stafford             20:54.00    41
 53 Brandon Lee               So Battlefield                20:56.00    42
 54 Ryan Coughlin             Fr Loudoun County             20:57.00    43
 55 David Lieberman           Fr Freedom-South Riding       20:59.00    44
 56 Sean McCann               So Loudoun Valley             20:59.00    45
 57 Christopher Johnson       Fr Mount Vernon               20:59.00    46
 58 Devon Kirk                So Woodgrove                  21:00.00    47
 59 Andrew Lusby              Fr Riverbend                  21:01.00    48
 60 Adam Fischel              So Briar Woods                21:03.00    49
 61 Adam Lenhart              Fr Woodgrove                  21:04.00    50
 62 Trevor Martin             So Mtn View (Stafford)        21:11.00    51
 63 Ryan Kunzer               Fr Osbourn                    21:12.00    --
 64 Tony De-La-Garza          Fr Mount Vernon               21:13.00    52
 65 Jacob Teves               Fr Briar Woods                21:13.00    53
 66 Ethan Etter               So Riverbend                  21:13.00    54
 67 Vincent Delaurentis       Fr S C S S                    21:15.00    55
 68 Brennan Smith             Fr John Handley               21:20.00    56
 69 Sam Havron                Fr John Handley               21:21.00    57
 70 Karim Doumar              Fr McLean                     21:26.00    58
 71 Drew Brandt               So Forest Park                21:26.00    59
 72 Tyler Boitnott            So Colonial Forge             21:26.00    60
 73 Josh Velazquez            So Colonial Forge             21:28.00    61
 74 Thomas Pullano            So Gonzaga                    21:30.00    62
 75 Scott Gilb                Fr Fauquier                   21:31.00    --
 76 Matthew Kennedy           So Freedom-South Riding       21:32.00    63
 77 Daniel Sequeira           So Riverbend                  21:32.00    64
 78 William Krumholz          Fr Forest Park                21:35.00    65
 79 Evan Smith                So Woodgrove                  21:36.00    66
 80 Jimmy Ronan               Fr Gonzaga                    21:38.00    67
 81 Preston Bentley           So Trinty Meadowview          21:39.00    --
 82 Thomas Obrien             Fr Forest Park                21:40.00    68
 83 Matt McKinnon             So Freedom-South Riding       21:41.00    69
 84 Jack Tabb                 Fr North Stafford             21:42.00    70
 85 Jacob Smith               So Riverbend                  21:45.00    71
 86 Liam Gail                 So Stafford                   21:46.00    72
 87 Vince Sanicolas           Fr Mtn View (Stafford)        21:47.00    73
 88 Matthew Longest           Fr Lee-Davis                  21:48.00    74
 89 Patrick McWilliams        So Loudoun County             21:49.00    75
 90 Joseph Brough             Fr Bishop O'Connell           21:52.00    76
 91 Hamilton Merril           So John Handley               21:52.00    77
 92 Thomas Crane              Fr Briar Woods                21:53.00    78
 93 Joel Sheats               Fr Stafford                   21:53.00    79
 94 Will Bollinger            Fr Gonzaga                    21:54.00    80
 95 Josh Longosky             Fr Woodgrove                  21:54.00    81
 96 Matthew Franklin          So Lee-Davis                  21:55.00    82
 97 Wade Cornman              So Freedom-South Riding       21:58.00    83
 98 Michael Hepp              Fr Briar Woods                21:59.00    84
 99 Phillip Cass              So Hortonville (Wisc)         21:59.00    --
100 Prayant Hanjra            Fr Battlefield                22:01.00    85
101 Carrigan Henkel           So Riverbend                  22:06.00    86
102 Matt Lee                  Fr John Handley               22:08.00    87
103 James Stapleton           Fr S C S S                    22:08.00    88
104 Jack Perales              Fr Loudoun County             22:08.00    89
105 Bradley McGuire           Fr Millbrook                  22:10.00    --
106 Michael Runyon            Fr Trinty Meadowview          22:11.00    --
107 Kienan Donnelly           Fr Tuscarora Huskies          22:13.00    90
108 Kevin Pullium             Fr Gonzaga                    22:14.00    91
109 Bradley Jones             So Stafford                   22:16.00    92
110 Matt Whipple              Fr Riverbend                  22:17.00    93
111 Nick Bourgoin             Fr Warren County              22:18.00    94
112 Tony Morton               Fr Warren County              22:20.00    95
113 Sean Rogers               Fr Loudoun County             22:20.00    96
114 Andrew Peretin            Fr Freedom-South Riding       22:20.00    --
115 Taylor Crew               Fr Heritage Leesburg          22:21.00    --
116 Jonathan Ludwig           Fr Freedom-South Riding       22:25.00    --
117 Nicolas Friedl            So Broad Run                  22:26.00    97
118 Noah George               Fr Fauquier                   22:28.00    --
119 Patrick McGrath           Fr Loudoun County             22:31.00    98
120 Ryan Anderson             Fr Lee-Davis                  22:31.00    99
121 Ben Gulden                So Stonewall Jackson          22:37.00    --
122 Bryce Gailliot            Fr Lee-Davis                  22:39.00   100
123 Steven Harokopus          Fr Bishop O'Connell           22:42.00   101
124 Nick Hooper               So Briar Woods                22:42.00   102
125 John Crimmins             So Trinty Meadowview          22:45.00    --
126 Aidan Bruley              So Stone Bridge               22:48.00    --
127 Andrew Givens             So Riverbend                  22:49.00    --
128 Ron Lindahl               Fr John Handley               22:52.00   103
129 Hayden Witt               Fr Kettle Run                 22:53.00    --
130 Sylas Mason               Fr John Handley               22:57.00   104
131 Zach Schumacer            So Forest Park                23:00.00   105
132 Robert Erickson           Fr Broad Run                  23:01.00   106
133 Charlie Bolling           So Osbourn                    23:01.00    --
134 Ciaran Salas              Fr Briar Woods                23:01.00   107
135 Hunter Day                Fr Loudoun County             23:02.00   108
136 Alexander Schmidt         Fr Freedom-South Riding       23:03.00    --
137 Chris Miller              So Woodgrove                  23:06.00    --
138 Kyle O'Connor             So Tuscarora Huskies          23:07.00   109
139 Patrick Hulse             So S C S S                    23:08.00   110
140 Ryan Cronin               So Stone Bridge               23:10.00    --
141 Austin Godman             So Broad Run                  23:10.00   111
142 Zachary Twigg             Fr Loudoun County             23:11.00   112
143 Oscar Grainger            So Briar Woods                23:11.00   113
144 Justin Helou              Fr Kettle Run                 23:12.00    --
145 Justin Mancusi            Fr S C S S                    23:13.00   114
146 Gus Stevens               So Mtn View (Stafford)        23:14.00   115
147 Stephen Moore             Fr Forest Park                23:14.00   116
148 Matt Pleasants            So Kettle Run                 23:17.00    --
149 Ben Gautier               Fr S C S S                    23:19.00   117
150 Jack Ross                 Fr Gonzaga                    23:21.00    --
151 Hal Baker                 So Gonzaga                    23:23.00    --
152 Timmy Moran               So Gonzaga                    23:23.00    --
153 Jack Schnorbus            Fr Battlefield                23:25.00   118
154 Dylan Anderson            So Mount Vernon               23:28.00   119
155 Scott Miller              Fr Riverbend                  23:29.00    --
156 Mitchell Braumann         Fr Briar Woods                23:32.00    --
157 Nick Carroll              So Briar Woods                23:33.00    --
158 Austin Hooe               So Lee-Davis                  23:35.00    --
159 Daniel Arens              Fr Riverbend                  23:35.00    --
160 Zach Fockler              So Stone Bridge               23:36.00    --
161 Matthew Mettenheimer      Fr Tuscarora Huskies          23:36.00   120
162 Ben Deneault              So Mount Vernon               23:36.00    --
163 Peter Cowper              Fr Stafford                   23:38.00   121
164 Josh Blake                Fr John Handley               23:40.00   122
165 Jeffrey Stocker           So North Stafford             23:40.00   123
166 Tyler Davies              Fr Kettle Run                 23:41.00    --
167 Jake McDonald             Fr Colonial Forge             23:43.00   124
168 Oseas Patricio            Fr Warren County              23:47.00   125
169 Alexander Hamilton        So Loudoun Valley             23:47.00   126
170 Tyler Peterson            So Warren County              23:48.00   127
171 Nick Sanders              Fr Loudoun County             23:49.00    --
172 Conner Loving             Fr Woodgrove                  23:51.00    --
173 Matthew Moore             Fr Lee Lancers                23:55.00    --
174 Evan Weinstock            Fr McLean                     23:57.00   128
175 David Houman              Fr Loudoun County             23:59.00    --
176 Benjamin Sansaver         Fr Bishop O'Connell           24:02.00   129
177 Stephen Chreiten          So McLean                     24:03.00   130
178 Ben Sullivan              Fr McLean                     24:06.00   131
179 Thomas Vivirito           Fr Forest Park                24:09.00   132
180 Matt Rea                  So Stonewall Jackson          24:10.00    --
181 Alexei Hreczuck           So Mount Vernon               24:12.00    --
182 Deaven Knight             So North Stafford             24:14.00   133
183 Michael McCormack         So Battlefield                24:18.00    --
184 Hunter Hopkins            Fr McLean                     24:22.00   134
185 Kyle Thompson             Fr S C S S                    24:23.00   135
186 John Maes                 So McLean                     24:24.00   136
187 Joshua Miller             Fr McLean                     24:24.00    --
188 Forrest Doss              So Tuscarora Huskies          24:25.00   137
189 Hunter Bailey             So Briar Woods                24:26.00    --
190 Matthew Henriques         Fr Forest Park                24:29.00    --
191 Richard Myer              So Broad Run                  24:33.00   138
192 Trey Carter               So Bishop O'Connell           24:34.00   139
193 Zachary Leonard           Fr Tuscarora Huskies          24:36.00   140
194 Greg Missar               So Stonewall Jackson          24:39.00    --
195 Sean Morton               Fr Warren County              24:41.00   141
196 Tyler Niskanen            So Liberty                    24:50.00    --
197 Forest Langhorne          Fr Tuscarora Huskies          24:51.00   142
198 Sean O'Neil               So Loudoun County             24:57.00    --
199 Kenny Shaughnessy         Fr Woodgrove                  25:00.00    --
200 Joshua Morrison           Fr Tuscarora Huskies          25:00.00   143
201 Chris Carroll             Fr Bishop O'Connell           25:03.00   144
202 Matthew Caron             So Stonewall Jackson          25:12.00    --
203 Charles Fitzner           Fr McLean                     25:15.00    --
204 Sandro Luna               Fr Bishop O'Connell           25:17.00   145
205 Alex Mallo                Fr Bishop O'Connell           25:25.00   146
206 Alex Aguilar              So Liberty                    25:25.00    --
207 William Slook             Fr Loudoun Valley             25:27.00   147
208 Nathan Lund               Fr Warren County              25:28.00   148
209 Ben Newbold               So Forest Park                25:29.00    --
210 Clay Sublett              So John Handley               25:30.00    --
211 Roman Clavelli            Fr Loudoun Valley             25:31.00   149
212 James Castro              So Park View                  25:33.00    --
213 Nate Goulette             So Mtn View (Stafford)        25:35.00   150
214 Brandon Ketola            Fr Warren County              25:44.00    --
215 Arlie Moore               So Broad Run                  25:45.00   151
216 Kevin Ng                  So Mount Vernon               25:45.00    --
217 Matthew Sheehan           Fr Tuscarora Huskies          25:50.00    --
218 Zack Yacone               Fr Mtn View (Stafford)        25:51.00   152
219 Jason Thomas              Fr Tuscarora Huskies          26:11.00    --
220 Will Bourne               So Bishop O'Connell           26:17.00    --
221 Jake Kendrick             Fr Forest Park                26:23.00    --
222 Brandon Gayton            Fr Broad Run                  26:46.00   153
223 August Hollanender        Fr John Handley               26:50.00    --
224 Landen Estes              Fr John Handley               26:54.00    --
225 Kevin Hernandez           So Park View                  26:59.00    --
226 Kusterer David            Fr Osbourn                    27:02.00    --
227 Christian Williams        So Bishop O'Connell           27:36.00    --
228 Madison Thammavong        Fr Lee Lancers                29:13.00    --
229 Sam Ford                  So Park View                  29:40.00    --
230 Michael Slobodnjak        So Park View                  29:56.00    --
231 Hunter Layman             So Millbrook                  30:31.00    --
232 Spencer Wolfe             Fr Loudoun Valley             31:17.00   154



          JV Freshmen-Sophomore Boys 5000 Meter Run Team Scores           
==========================================================================
    Team                        Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
==========================================================================
  1 Brentsville District        69      4    8   15   20   22   24   32  
  2 Battlefield                 116     6   11   27   30   42   85   118 
  3 Mount Vernon                128    10   12   29   31   46   52   119 
  4 Freedom-South Riding        164     2   17   38   44   63   69   83  
  5 Woodgrove                   174     9   33   35   47   50   66   81  
  6 Colonial Forge              189     5   26   37   60   61   124   -  
  7 Gonzaga                     211    19   23   40   62   67   80   91  
  8 Lee-Davis                   222    13   14   39   74   82   99   100 
  9 Riverbend                   262    25   48   54   64   71   86   93  
 10 Stafford                    278     1   34   72   79   92   121   -  
 11 Forest Park                 325    28   59   65   68   105  116  132 
 12 Briar Woods                 366    49   53   78   84   102  107  113 
 13 North Stafford              374     7   41   70   123  133   -    -  
 14 John Handley                380    56   57   77   87   103  104  122 
 15 Loudoun County              401    43   75   89   96   98   108  112 
 16 Mtn View (Stafford)         407    18   51   73   115  150  152   -  
 17 Broad Run                   455     3   97   106  111  138  151  153 
 18 Warren County               462    21   94   95   125  127  141  148 
 19 McLean                      463    16   58   128  130  131  134  136 
 20 S C S S                     484    55   88   110  114  117  135   -  
 21 Loudoun Valley              503    36   45   126  147  149  154   -  
 22 Bishop O'Connell            589    76   101  129  139  144  145  146 
 23 Tuscarora Huskies           596    90   109  120  137  140  142  143 


            JV Freshmen-Sophomore Girls 5000 Meter Run Finals             
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Siobhan O'Toole           Fr Freedom-South Riding       21:32.00     1
  2 Ashden Personius          Fr John Handley               21:43.00     2
  3 Kenzie Fennell            Fr Brentsville District       21:49.00     3
  4 Eileen Wilkerson          Fr John Handley               21:59.00     4
  5 Anna Lindberg             Fr Forest Park                22:10.00     5
  6 Megan Brady               So Mtn View (Stafford)        22:14.00     6
  7 Rachel Reynolds           So Brentsville District       22:18.00     7
  8 Taylor Chamness           So Bishop O'Connell           22:26.00     8
  9 Peyton Curry              Fr Colonial Forge             22:42.00    --
 10 Bridget Thompson          So Mount Vernon               22:57.00     9
 11 Abby Poff                 Fr Mtn View (Stafford)        23:02.00    10
 12 Kerri Somers              Fr Colonial Forge             23:09.00    --
 13 Heather Haight            So Forest Park                23:13.00    11
 14 Ilana Lisann              So McLean                     23:19.00    --
 15 Naomi Gilbert             So Brentsville District       23:22.00    12
 16 Kimberly Mertons          Fr Mount Vernon               23:23.00    13
 17 Ana Coy                   So Brentsville District       23:24.00    14
 18 Mackenzie Smith           Fr Bishop O'Connell           23:31.00    15
 19 Caroline Desmedt          So Brentsville District       23:32.00    16
 20 Tiffany Reynolds          So Lee-Davis                  23:33.00    17
 21 Taylor Jones              So Heritage Leesburg          23:34.00    18
 22 Hannah Zachman            So Forest Park                23:35.00    19
 23 Victoria Burress          So Brentsville District       23:45.00    20
 24 Emily Balser              So Loudoun County             23:47.00    21
 25 Nicole Giller             Fr Brentsville District       23:56.00    22
 26 Emma Johnson              Fr Freedom-South Riding       24:00.00    23
 27 Gabrielle Mastro          Fr Forest Park                24:16.00    24
 28 Caitlin Donohue           So Loudoun Valley             24:17.00    25
 29 Maddie Biddle             So Mtn View (Stafford)        24:19.00    26
 30 Elaine Harrington         So Bishop O'Connell           24:20.00    27
 31 Elizabeth Schray          Fr Loudoun Valley             24:22.00    28
 32 Casey Soper               Fr Riverbend                  24:27.00    29
 33 Kaleigh Rosengarten       So Freedom-South Riding       24:36.00    30
 34 Molly Polizotto           Fr Loudoun Valley             24:42.00    31
 35 Kalle Mace                So S C S S                    24:53.00    32
 36 Caroline Alford           Fr Briar Woods                25:03.00    33
 37 Sammie Wight              So Brentsville District       25:15.00    --
 38 Haley Vinsik              Fr Briar Woods                25:17.00    34
 39 Helen Bowles              Fr Lee-Davis                  25:20.00    35
 40 Celeste Truban            Fr John Handley               25:20.00    36
 41 Heidi Huebner             Fr Hortonville (Wisc)         25:21.00    --
 42 Krystal Wilson            So Lee-Davis                  25:23.00    37
 43 Maddie Robins             Fr Brentsville District       25:25.00    --
 44 Emily Guessford           Fr Briar Woods                25:29.00    38
 45 Caitlin McNichol          So Loudoun County             25:29.00    39
 46 Maya Retterer             Fr Bishop O'Connell           25:40.00    40
 47 Courtney Glover           So Heritage Leesburg          25:41.00    41
 48 Sarah Carew               So Hortonville (Wisc)         25:43.00    --
 49 Mary Kate Brygrider       So Riverbend                  25:48.00    42
 50 Madeline Dann             Fr Heritage Leesburg          25:50.00    43
 51 Karina Guadron            So Forest Park                25:54.00    44
 52 Kaylin Anderson           Fr Mount Vernon               25:55.00    45
 53 Samantha Adas             So Briar Woods                26:04.00    46
 54 Dana Alcantara            Fr Briar Woods                26:04.00    47
 55 Hannah Stickley           Fr Heritage Leesburg          26:06.00    48
 56 Meredith Bean             So John Handley               26:10.00    49
 57 Sydney Johnson            So Forest Park                26:12.00    50
 58 Catherine Arendt          Fr Bishop O'Connell           26:13.00    51
 59 Maria Smaltz              Fr Broad Run                  26:16.00    52
 60 Fiona Sayers              Fr Warren County              26:19.00    --
 61 Jennifer Withycomb        So Riverbend                  26:20.00    53
 62 Allegra Zamore            Fr John Handley               26:32.00    54
 63 Hannah Schaefer           Fr Heritage Leesburg          26:35.00    55
 64 Nora Burgess              So John Handley               26:36.00    56
 65 Linsay Klunder            Fr S C S S                    26:36.00    57
 66 Sarah Gillette            So Briar Woods                26:36.00    58
 67 Courtney Amos             Fr Loudoun County             26:37.00    59
 68 Fatmeh Basma              Fr Heritage Leesburg          26:39.00    60
 69 Katie Shoaf               So Briar Woods                26:40.00    61
 70 Mariah Krossman           Fr James Wood                 26:45.00    --
 71 Madison Lowry             So Heritage Leesburg          26:46.00    62
 72 Bianca Dittman            So Mtn View (Stafford)        26:46.00    63
 73 Chanelle Starks           So Loudoun County             26:48.00    64
 74 Lindsey Bradshaw          Jr Brentsville District       26:49.00    --
 75 Summer Thompson           Fr Loudoun County             26:50.00    65
 76 Demi Taylor               So Stone Bridge               26:52.00    --
 77 Jacklyn Rankin            Fr Warren County              26:55.00    --
 78 Rachel Cronin             Fr Stone Bridge               26:59.00    --
 79 Isbellel Caballero        So Mount Vernon               27:02.00    66
 80 Emma Davis                So Mtn View (Stafford)        27:04.00    67
 81 Jacquelynn Fritz          Fr Briar Woods                27:05.00    --
 82 Brenna Curtin             So Freedom-South Riding       27:06.00    68
 83 Amanda Ryerse             Fr Stone Bridge               27:07.00    --
 84 Carrie Keevey             Fr Briar Woods                27:09.00    --
 85 Sharanpreet Hira          So Freedom-South Riding       27:11.00    69
 86 Chelsea Wilson            So Riverbend                  27:12.00    70
 87 Kelly Miller              So Stone Bridge               27:14.00    --
 88 Brynna Lokrantz           Fr Riverbend                  27:16.00    71
 89 Delaney Long              Fr Lee Lancers                27:24.00    --
 90 Lainey Harmon             Fr Riverbend                  27:28.00    72
 91 Carolyn Conley            Fr Loudoun Valley             27:33.00    73
 92 Kate Parker               Fr Woodgrove                  27:35.00    --
 93 Julie Demarco             Fr Woodgrove                  27:37.00    --
 94 Kasey Dineen              So Loudoun County             27:48.00    74
 95 Julia Wendelin            So Mount Vernon               27:49.00    75
 96 Robyn Michal              Fr Woodgrove                  27:53.00    --
 97 Jane Husk                 Fr Bishop O'Connell           28:00.00    76
 98 Molly Russo               So Loudoun Valley             28:12.00    77
 99 Haley Harkins             Fr Liberty                    28:19.00    --
100 Isabella Chua             Fr Tuscarora Huskies          28:20.00    78
101 Meghan Perez              So Osbourn                    28:21.00    --
102 Marissa Resmini           So S C S S                    28:36.00    79
103 Kelsey Rogers             Fr S C S S                    28:37.00    80
104 Jacquelyn Nicholson       Fr Colonial Forge             28:39.00    --
105 Meaghan Smith             Fr Tuscarora Huskies          28:48.00    81
106 Ashley Boynton            So Broad Run                  28:53.00    82
107 Alexandra Lahoud          So Trinty Meadowview          28:53.00    --
108 Sabrina Munoz             So Riverbend                  29:18.00    83
109 Sarah Belton              Fr Mtn View (Stafford)        29:32.00    84
110 Heather Moran             Fr Broad Run                  29:32.00    85
111 Brianna Dowd              Fr Briar Woods                29:51.00    --
112 Andreina Orozco           Fr Stonewall Jackson          30:02.00    --
113 Anchalle Lowmack          So Potomac                    30:09.00    --
114 Yoseline Quispe           Fr Potomac                    30:11.00    --
115 Anna Bultrowicz           So Loudoun County             30:17.00    86
116 Kalyn Suhorepetz          Fr Hortonville (Wisc)         30:21.00    --
117 Hannah Lyttle             Fr Lee-Davis                  30:23.00    87
118 Elizabeth Donnelly        Fr Mount Vernon               30:24.00    88
119 Jessica Thoppil           Fr Tuscarora Huskies          30:24.00    89
120 Lauren Holdredge          Fr Loudoun Valley             30:30.00    90
121 Deanna Madagan            So James Wood                 30:40.00    --
122 Lexi Zorotrian            So Tuscarora Huskies          30:45.00    91
123 Anna Sobus                Fr Riverbend                  30:56.00    --
124 Rebecca Nicholson         So Hortonville (Wisc)         31:02.00    --
125 Alison Mabery             So Broad Run                  31:10.00    92
126 Kelly Shepherd            Fr Tuscarora Huskies          31:14.00    93
127 Deja Thomas               Fr Tuscarora Huskies          31:25.00    94
128 Yuna Miyamoto             So Tuscarora Huskies          31:36.00    95
129 Sheila Jiminez            So Park View                  31:43.00    96
130 Lauren Peterson           Fr Warren County              31:55.00    --
131 Shirley Hernandez         Jr Park View                  31:59.00    97
132 Amberly Marghella         Fr Mtn View (Stafford)        32:16.00    98
133 Barbara Addo              So Park View                  32:26.00    99
134 Amanda Franklin            8 Lee-Davis                  32:57.00   100
135 Anelle Mensah             Fr Liberty                    33:05.00    --
136 Emily Miah                So Potomac                    33:07.00    --
137 Tyana Coatney             Fr Colonial Forge             33:09.00    --
138 Michelle Moore            Fr Broad Run                  33:10.00   101
139 Michelle Brown            Fr S C S S                    33:11.00   102
140 Lena Darasang             So Mount Vernon               33:29.00   103
141 Morgan Harrison           Fr Broad Run                  34:15.00   104
142 Natsha Ayala              Fr Broad Run                  34:16.00   105
143 Katherine Canedo          So Park View                  34:50.00   106
144 Sachi Khushu              Fr Park View                  34:55.00   107
145 Kristine Mapili           Jr Potomac                    36:12.00    --
146 Kaitlyn Ferrara           Fr Broad Run                  37:49.00    --



          JV Freshmen-Sophomore Girls 5000 Meter Run Team Scores          
==========================================================================
    Team                        Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
==========================================================================
  1 Brentsville District        52      3    7   12   14   16   20   22  
  2 Forest Park                 103     5   11   19   24   44   50    -  
  3 Bishop O'Connell            141     8   15   27   40   51   76    -  
  4 John Handley                145     2    4   36   49   54   56    -  
  5 Mtn View (Stafford)         172     6   10   26   63   67   84   98  
  6 Freedom-South Riding        191     1   23   30   68   69    -    -  
  7 Briar Woods                 198    33   34   38   46   47   58   61  
  8 Heritage Leesburg           205    18   41   43   48   55   60   62  
  9 Mount Vernon                208     9   13   45   66   75   88   103 
 10 Loudoun Valley              234    25   28   31   73   77   90    -  
 11 Loudoun County              248    21   39   59   64   65   74   86  
 12 Riverbend                   265    29   42   53   70   71   72   83  
 13 Lee-Davis                   276    17   35   37   87   100   -    -  
 14 S C S S                     350    32   57   79   80   102   -    -  
 15 Broad Run                   412    52   82   85   92   101  104  105 
 16 Tuscarora Huskies           432    78   81   89   91   93   94   95  
 17 Park View                   505    96   97   99   106  107   -    -  


               JV Junior-Senior Boys 5000 Meter Run Finals                
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Nathan Moyer              Sr Battlefield                18:40.00     1
  2 Nick Gibbs-Hill           Jr James Wood                 18:57.00    --
  3 Nick Gigliotti            Jr Bishop O'Connell           19:03.00     2
  4 Evan Smith                Sr John Handley               19:08.00     3
  5 Josh Mitchell             Sr Liberty                    19:14.00    --
  6 Haseeb Shaker             So Battlefield                19:15.00     4
  7 Matt Moser                Jr Battlefield                19:15.00     5
  8 Andrew McHugh             Sr Colonial Forge             19:15.00     6
  9 Brennan Pinnock           Sr Colonial Forge             19:23.00     7
 10 Matthew Satterwhite       Jr Battlefield                19:36.00     8
 11 John Starke               Sr Stone Bridge               19:40.00     9
 12 Mitchell Dively           Jr Millbrook                  19:44.00    --
 13 Peter Ciampa              Jr Bishop O'Connell           19:53.00    10
 14 Henry Meyerson            Jr Gonzaga                    19:56.00    11
 15 Caleb Stroud              Jr Heritage Leesburg          20:02.00    12
 16 David Foulke              Jr Heritage Leesburg          20:03.00    13
 17 Jean Sergile              Jr John Handley               20:07.00    14
 18 Stephen Rowe              Sr Trinty Meadowview          20:12.00    --
 19 Justin Mudrich            Sr Mtn View (Stafford)        20:16.00    15
 20 Ryan Cross                Sr Loudoun County             20:19.00    16
 21 Zach Gilleland            Jr Lee-Davis                  20:26.00    --
 22 Matt Retterer             Sr Bishop O'Connell           20:27.00    17
 23 Zach Belton               Sr Mtn View (Stafford)        20:28.00    18
 24 Ethan Volinsky            Jr John Handley               20:31.00    19
 25 Jordan Rudacille          Jr Lee-Davis                  20:32.00    --
 26 Samuel Keeler             Sr Osbourn                    20:33.00    --
 27 Jonathan Cepello          Sr Freedom-South Riding       20:33.00    20
 28 Tyler Trice               Sr James Wood                 20:36.00    --
 29 Nick Martin               Jr Fauquier                   20:36.00    --
 30 Brett Wigley              Sr John Handley               20:36.00    21
 31 Ryan Pedroni              Jr Stone Bridge               20:41.00    22
 32 Nolan Uribe               So Brentsville District       20:43.00    23
 33 Rory Cullen               Sr Briar Woods                20:43.00    24
 34 Dillon Hebertson          Fr Riverbend                  20:45.00    25
 35 Drew Dawson               Jr Gonzaga                    20:47.00    26
 36 Dom Parrella              Sr Heritage Leesburg          20:51.00    27
 37 Tommy Vento               Jr Heritage Leesburg          20:52.00    28
 38 Alex Tetzloff             Jr Hortonville (Wisc)         20:53.00    --
 39 Mark Anderson             Jr James Wood                 20:53.00    --
 40 Frankie Minter            Sr Riverbend                  20:55.00    29
 41 James Matilla             Jr North Stafford             21:05.00    30
 42 Nathanael Jones           Jr Lee Lancers                21:10.00    --
 43 Drew Lanzafama            Sr Colonial Forge             21:14.00    31
 44 Tanner Riche              Jr Freedom-South Riding       21:15.00    32
 45 Erik Brattlund            Sr Hortonville (Wisc)         21:15.00    --
 46 Mark Dengler              Jr John Handley               21:16.00    33
 47 Sean Wallisch             Jr Gonzaga                    21:17.00    34
 48 Braxton Terry             Jr John Handley               21:20.00    35
 49 Jon Carnill               Sr Millbrook                  21:24.00    --
 50 Jt Krill                  Sr Mtn View (Stafford)        21:24.00    36
 51 Caleb Scott               Jr Briar Woods                21:24.00    37
 52 Bruce Liberi              Jr Stone Bridge               21:24.00    38
 53 Nathan Loprete            So Riverbend                  21:25.00    39
 54 Josh Clarke               Jr Woodgrove                  21:26.00    --
 55 Tucker Warner             Sr Riverbend                  21:27.00    40
 56 Noah Schumacher           Jr North Stafford             21:28.00    41
 57 Ryley Stotka              Jr Freedom-South Riding       21:29.00    42
 58 Blake Driscoll            Sr Loudoun County             21:30.00    43
 59 Michael Tompkins          Sr Loudoun County             21:31.00    44
 60 Maurizio Lorenzetti       Sr Heritage Leesburg          21:33.00    45
 61 Richie Cozier             Sr Colonial Forge             21:33.00    46
 62 Alex Burkey               Jr Loudoun County             21:37.00    47
 63 Andrew Doumont            Sr Millbrook                  21:37.00    --
 64 Steven West               Jr Stafford                   21:38.00    --
 65 Aaron Herwig              Sr Battlefield                21:40.00    48
 66 Anthony Escorza           So Freedom-South Riding       21:41.00    49
 67 Zach Webb-Watkins         Jr Colonial Forge             21:42.00    50
 68 Bruce Flowers             Jr Briar Woods                21:42.00    51
 69 Gary Woods                Jr Riverbend                  21:45.00    52
 70 Ryan Klemm                Jr Tuscarora Huskies          21:45.00    --
 71 Thad Taylor               Sr Mtn View (Stafford)        21:46.00    53
 72 Hyung Pak                 Jr Brentsville District       21:50.00    54
 73 Taylor Ruckle             So Brentsville District       21:56.00    55
 74 Parker Wagner             So Potomac                    22:01.00    56
 75 Tommy Springman           Sr Kettle Run                 22:02.00    57
 76 Patrick Vannuys           Jr Loudoun County             22:02.00    58
 77 Seth Bartow               Jr McLean                     22:03.00    59
 78 Brad Magnuson             So S C S S                    22:03.00    --
 79 Nathan Belote             Jr Lee-Davis                  22:03.00    --
 80 Brian Arsenault           Jr Briar Woods                22:03.00    60
 81 Brian Trail               Jr Colonial Forge             22:06.00    61
 82 Adam Murray               Sr Loudoun County             22:07.00    62
 83 Cory Schehl               Jr North Stafford             22:08.00    63
 84 Nathan Morrison           Sr North Stafford             22:14.00    64
 85 Mansukh Saini             Jr Freedom-South Riding       22:14.00    65
 86 Nathan Lewis              Jr McLean                     22:15.00    66
 87 Austin Quintero           Sr Stafford                   22:17.00    --
 88 Garrett Mastria           Jr Heritage Leesburg          22:18.00    67
 89 Michael Christiansen      Jr North Stafford             22:18.00    68
 90 Patrick Davis             Jr Stafford                   22:23.00    --
 91 Brendan Kittinger         Jr Stone Bridge               22:23.00    69
 92 Luke Vaughn               Jr Heritage Leesburg          22:24.00    70
 93 Ben Muscik                Jr Freedom-South Riding       22:24.00    71
 94 Jeremy Rellosa            Jr North Stafford             22:26.00    72
 95 Anthony Teves             Jr Briar Woods                22:27.00    73
 96 Chris Lam                 Jr Riverbend                  22:29.00    74
 97 Kris Yorke                Jr Tuscarora Huskies          22:30.00    --
 98 Jeremy Myers              Jr Millbrook                  22:30.00    --
 99 Micah Zappe               Jr North Stafford             22:30.00    75
100 Bruce Grove               Jr Potomac                    22:31.00    76
101 Conner Ingram             Jr Loudoun County             22:32.00    77
102 Antonio Gonzales          Sr Mtn View (Stafford)        22:32.00    78
103 Evan Dibona               Sr Briar Woods                22:32.00    79
104 Kevin Komlo               Jr Loudoun County             22:34.00    --
105 Sean Kerrigan             Sr Gonzaga                    22:35.00    80
106 David Berrios             Jr Kettle Run                 22:36.00    81
107 Chris Brown               Sr John Handley               22:37.00    82
108 Matthew Cabrera           Jr Broad Run                  22:37.00    83
109 Tyler Cramer              Jr Freedom-South Riding       22:38.00    84
110 Patrick Owen              Sr S C S S                    22:40.00    --
111 David Harris              Sr Loudoun County             22:40.00    --
112 Justin Longosky           Jr Woodgrove                  22:42.00    --
113 Christopher Lai           Jr Freedom-South Riding       22:42.00    --
114 Matt Canada               Jr Briar Woods                22:42.00    85
115 Jonathan Rafferty         Sr Mtn View (Stafford)        22:43.00    86
116 Justin Cayajon            Sr Gonzaga                    22:43.00    87
117 Sam Snead                 Jr Bishop O'Connell           22:45.00    88
118 Jesse Worthen             Jr Riverbend                  22:46.00    89
119 Sam Fitzner               Jr McLean                     22:47.00    90
120 Jared Habel               Jr Battlefield                22:48.00    91
121 Alec Werner               Sr McLean                     22:48.00    92
122 Brad Vandusen             Jr Briar Woods                22:51.00    --
123 Aaron Keller              Sr Brentsville District       22:53.00    93
124 Jordan Palumbo            Jr Broad Run                  22:53.00    94
125 Zack Webber               Jr Brentsville District       22:55.00    95
126 Eugene Coleman            Jr Mount Vernon               22:56.00    --
127 Bruce Gilbert             Jr Brentsville District       22:59.00    96
128 Ryan Bleull               Jr Tuscarora Huskies          22:59.00    --
129 Alex Julian               Sr S C S S                    23:00.00    --
130 Alex Webb                 Sr Briar Woods                23:01.00    --
131 Joseph Wileman            Sr Potomac                    23:02.00    97
132 Josh Hilado               Sr Heritage Leesburg          23:05.00    --
133 Will Salomon              Jr Briar Woods                23:05.00    --
134 Ryan Cross                Sr Heritage Leesburg          23:09.00    --
135 Mike Graham               Jr Stonewall Jackson          23:10.00    98
136 Robert Doughtery          Jr Mount Vernon               23:11.00    --
137 Scooter Hoffman           Jr Riverbend                  23:14.00    --
138 Kristoffer Vocal          Jr Mount Vernon               23:14.00    --
139 Christopher Franco        So Bishop O'Connell           23:18.00    99
140 Alex McCleary             Jr McLean                     23:18.00   100
141 Brian Monaccio            Sr North Stafford             23:22.00    --
142 Dallas Mann               Jr Liberty                    23:24.00    --
143 Alex Belfeuil             Sr Hortonville (Wisc)         23:27.00    --
144 Wade Cook                 Sr Colonial Forge             23:27.00   101
145 Daniel Keaton             Sr Stonewall Jackson          23:30.00   102
146 Nick Wilfong              Sr Kettle Run                 23:32.00   103
147 Paul Ulisse               Fr Brentsville District       23:34.00   104
148 Adam Hoffman              Sr Hortonville (Wisc)         23:38.00    --
149 Max Gaitan                Jr Gonzaga                    23:41.00   105
150 Andrew Cameron            Sr Loudoun County             23:48.00    --
151 Sean Ross                 Jr Battlefield                23:51.00   106
152 Will Sharp                Sr Kettle Run                 23:56.00   107
153 Charles Stolze            Jr McLean                     24:05.00   108
154 Beau Lovdahl              Sr Trinty Meadowview          24:07.00    --
155 Ryan Talley               Fr Riverbend                  24:16.00    --
156 Logan Akinmade            Jr Lee Lancers                24:19.00    --
157 Jack Ellison              Jr Stonewall Jackson          24:20.00   109
158 Gus Wagner                Jr North Stafford             24:28.00    --
159 Jose Morales              Jr Lee Lancers                24:31.00    --
160 Luis Leme                 Sr McLean                     24:34.00   110
161 Chris Delisi              Sr Broad Run                  24:37.00   111
162 Ishmel Ramirez            So Potomac                    24:43.00   112
163 Carter Nordike            Jr Stonewall Jackson          24:46.00   113
164 Dale Marchant             Jr John Handley               24:55.00    --
165 Lucas Wohler              Fr Riverbend                  25:00.00    --
166 Tim Kellagher             Sr Broad Run                  25:24.00   114
167 Kevin Biller              Sr Broad Run                  25:29.00   115
168 Stewart Atkins            Sr Trinty Meadowview          25:32.00    --
169 Tyler Lofquist            Sr McLean                     25:35.00    --
170 Patrick Faherty           Sr North Stafford             25:41.00    --
171 Eric Cawi                 Sr Stone Bridge               25:42.00   116
172 Sang Sin Min              Jr Potomac                    25:59.00   117
173 Stephen Pham              Jr Lee Lancers                25:59.00    --
174 Myron Mathis              Sr Broad Run                  26:11.00   118
175 Mark Vocal                So Mount Vernon               26:27.00    --
176 Grayson Gaylor            Sr Broad Run                  26:30.00   119
177 Andrew Fischer            Jr Stonewall Jackson          27:18.00   120
178 Andrew Kovalenko          Jr Broad Run                  27:31.00    --
179 Micah Parrish             Jr Liberty                    27:43.00    --
180 Michael Heffernan         Jr Woodgrove                  28:00.00    --
181 Shashwat Sharma           Jr Broad Run                  28:15.00    --
182 Bruno Reyes               Sr Kettle Run                 28:19.00   121
183 Justin Dommer             Sr Osbourn                    28:49.00    --
184 Alexander Holcomb         Jr McLean                     29:12.00    --



             JV Junior-Senior Boys 5000 Meter Run Team Scores             
==========================================================================
    Team                        Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
==========================================================================
  1 Battlefield                 66      1    4    5    8   48   91   106 
  2 John Handley                90      3   14   19   21   33   35   82  
  3 Heritage Leesburg           125    12   13   27   28   45   67   70  
  4 Colonial Forge              140     6    7   31   46   50   61   101 
  5 Riverbend                   185    25   29   39   40   52   74   89  
  6 Mtn View (Stafford)         200    15   18   36   53   78   86    -  
  7 Loudoun County              208    16   43   44   47   58   62   77  
  8 Freedom-South Riding        208    20   32   42   49   65   71   84  
  9 Bishop O'Connell            216     2   10   17   88   99    -    -  
 10 Gonzaga                     238    11   26   34   80   87   105   -  
 11 Briar Woods                 245    24   37   51   60   73   79   85  
 12 Stone Bridge                254     9   22   38   69   116   -    -  
 13 North Stafford              266    30   41   63   64   68   72   75  
 14 Brentsville District        320    23   54   55   93   95   96   104 
 15 McLean                      407    59   66   90   92   100  108  110 
 16 Potomac                     458    56   76   97   112  117   -    -  
 17 Kettle Run                  469    57   81   103  107  121   -    -  
 18 Broad Run                   517    83   94   111  114  115  118  119 
 19 Stonewall Jackson           542    98   102  109  113  120   -    -  


               JV Junior-Senior Girls 5000 Meter Run Finals               
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Alex Nihill               Sr Bishop O'Connell           21:55.00     1
  2 Emily Kelly               Sr Trinty Meadowview          22:05.00    --
  3 Graciela Slyer            Jr Colonial Forge             22:34.00     2
  4 Tammy Trinh               Jr Bishop O'Connell           22:46.00     3
  5 Kenna Sander              Jr Colonial Forge             23:10.00     4
  6 Grace Foulke              Sr Heritage Leesburg          23:11.00     5
  7 Morgan Browning           Jr Colonial Forge             23:31.00     6
  8 Marisa Hess               Sr Forest Park                23:40.00    --
  9 Gabby Owermohle           Sr Forest Park                23:46.00    --
 10 Tessa Warfield            Sr Heritage Leesburg          23:47.00     7
 11 Christine O'Mara          Jr Loudoun Valley             24:02.00     8
 12 Molly Earner              Jr Trinty Meadowview          24:08.00    --
 13 Courtney Feathers         Sr John Handley               24:14.00     9
 14 Lindsay Pilong            Sr John Handley               24:20.00    10
 15 Casey Sheehan             Sr Heritage Leesburg          24:21.00    11
 16 Blakeley Ficenec          Sr Mtn View (Stafford)        24:23.00    --
 17 Sarah Dwinnell            Jr Briar Woods                24:32.00    12
 18 Shannon Pascucci          So Brentsville District       24:33.00    13
 19 Mari Motsenbocker         Sr Colonial Forge             24:34.00    14
 20 Maddy Brown               Jr Riverbend                  24:34.00    --
 21 Erica Wood                So Trinty Meadowview          24:46.00    --
 22 Simone Janssen            Jr McLean                     24:47.00    15
 23 Claire Passero            Fr Brentsville District       24:58.00    16
 24 Kylie Hekking             Sr McLean                     24:59.00    17
 25 Rachel Chudoba            Jr Lee-Davis                  25:00.00    --
 26 Amanda Payne              Sr Heritage Leesburg          25:04.00    18
 27 Emily Higgins             Sr S C S S                    25:06.00    --
 28 Ellie Carrier             Jr Woodgrove                  25:08.00    --
 29 Soumya Sista              Sr Heritage Leesburg          25:09.00    19
 30 Allison Gliot             Jr Bishop O'Connell           25:12.00    20
 31 Margaret Gutierrez        Sr Loudoun Valley             25:24.00    21
 32 Tenea Starks              Sr Loudoun County             25:26.00    22
 33 Tess Warner               Sr Loudoun Valley             25:30.00    23
 34 Shurden Garrett           Jr Briar Woods                25:34.00    24
 35 Caitlin Russell           Sr Colonial Forge             25:35.00    25
 36 Torri Hart                Jr Loudoun Valley             25:39.00    26
 37 Katie O'Malley            Jr Lee-Davis                  25:44.00    --
 38 Sarah Butler              So Brentsville District       25:46.00    27
 39 Kylie Donohoe             Sr McLean                     25:49.00    28
 40 Michelle Duteil           Jr Brentsville District       25:51.00    29
 41 Ashley Winslow            Fr Brentsville District       26:03.00    30
 42 Alex Bussian              Jr Brentsville District       26:04.00    31
 43 Chloe Donnelly            Jr Tuscarora Huskies          26:14.00    --
 44 Carolyn Fonzi             Sr Bishop O'Connell           26:17.00    32
 45 Meghan Murray             Jr Briar Woods                26:18.00    33
 46 Ailoa Stoja               Sr Heritage Leesburg          26:19.00    34
 47 Hannah Mills              Sr Loudoun Valley             26:21.00    35
 48 Shruthi Ganesh            Sr Broad Run                  26:21.00    36
 49 Erin Brymer               Sr Forest Park                26:24.00    --
 50 Hannah Avery              Jr Woodgrove                  26:28.00    --
 51 Megan Diedrich            Sr Hortonville (Wisc)         26:35.00    --
 52 Maren Hunsberger          Sr Colonial Forge             26:38.00    37
 53 Kristin Passero           Fr Brentsville District       26:39.00    38
 54 Lesya Chopivsky           Sr Loudoun County             26:45.00    39
 55 Jessica Carr              Sr Loudoun Valley             26:48.00    40
 56 Crystal Hill              Sr Battlefield                26:49.00    --
 57 Kelsey Douglass           Sr Heritage Leesburg          26:49.00    41
 58 Lauren Jackson            Sr Loudoun County             26:54.00    42
 59 Alison Verhaagen          Jr Freedom-South Riding       26:55.00    --
 60 Emily Griffin             Jr Bishop O'Connell           27:02.00    43
 61 Jackie Shepherd           Sr Loudoun County             27:05.00    44
 62 Maggie Stievater          Jr Bishop O'Connell           27:12.00    45
 63 Jessica Chu               Sr Riverbend                  27:13.00    --
 64 Casey Kelahan             Jr Loudoun County             27:19.00    46
 65 Taylor Fox                Sr Brentsville District       27:24.00    --
 66 Marina Eggen              Jr Hortonville (Wisc)         27:25.00    --
 67 Brianna Dwinnell          Fr Briar Woods                27:26.00    47
 68 Amanda Thompson           Jr Warren County              27:28.00    --
 69 Megan Zagrodniczek        Jr Freedom-South Riding       27:31.00    --
 70 Anne Zerull               Jr James Wood                 27:43.00    --
 71 Raeann McCarty            Jr Warren County              27:47.00    --
 72 Courtney Grazzini         Sr Forest Park                27:53.00    --
 73 Sarah Kolodzy             Sr Bishop O'Connell           27:54.00    48
 74 Amanda Sherman            Jr Mtn View (Stafford)        27:57.00    --
 75 Rebecca Flester           Sr Bishop O'Connell           28:00.00    --
 76 Lauren Fortier            Jr Briar Woods                28:04.00    49
 77 Bernadette Jarvis         Jr Bishop O'Connell           28:18.00    --
 78 Amy Skowronski            Jr Loudoun Valley             28:23.00    50
 79 Nadia Blanchard           Jr Loudoun County             28:32.00    51
 80 Michelle Tansey           Jr Bishop O'Connell           28:35.00    --
 81 Elizabeth Bloom           Jr Bishop O'Connell           28:39.00    --
 82 Tiffanie Choi             Jr Broad Run                  28:50.00    52
 83 Brittany Simon            Jr Broad Run                  28:55.00    53
 84 Michelle Gbolumah         Jr Bishop O'Connell           28:59.00    --
 85 Sydney Speetjens          Jr Bishop O'Connell           29:04.00    --
 86 Jen Pinkowski             Jr Stone Bridge               29:05.00    --
 87 Kristen Lee               Fr Battlefield                29:06.00    --
 88 Natalie Harding           Fr Briar Woods                29:13.00    54
 89 Jillian Ballister         So Mtn View (Stafford)        29:14.00    --
 90 Hope Hellwege-Bales       Sr S C S S                    29:18.00    --
 91 Isabelle Patnode          Jr John Handley               29:20.00    55
 92 Rachel Klein              Sr North Stafford             29:35.00    --
 93 Claire Lewis              Sr John Handley               29:36.00    56
 94 Brittany Wahoviak         Jr Battlefield                29:41.00    --
 95 Susan Nelson              Sr Loudoun Valley             29:54.00    --
 96 Amanda Hurwitt            Jr Broad Run                  29:59.00    57
 97 Maddie Bate               Sr Bishop O'Connell           30:06.00    --
 98 Averi Drummer             Jr Battlefield                30:08.00    --
 99 Brittany Mathis           Jr Riverbend                  30:09.00    --
100 Amanda McDermott          Jr Briar Woods                30:18.00    58
101 Brianna Simien            Jr Mtn View (Stafford)        30:19.00    --
102 Kelsey Barger             Sr Bishop O'Connell           30:25.00    --
103 Hurleen Veen              Jr Briar Woods                30:32.00    --
104 Olivia Moorehead          Jr Broad Run                  30:35.00    59
105 Ruba Shalon               Sr McLean                     30:40.00    60
106 Allee White               Jr Loudoun County             30:48.00    61
107 Megan Kelly               Jr Tuscarora Huskies          30:52.00    --
108 Ryan Braumann             Jr Briar Woods                30:57.00    --
109 Fortuna Ngai              Jr Broad Run                  31:02.00    62
110 Shannon Quinn             Jr North Stafford             31:06.00    --
111 Chloe Gay                 Jr Broad Run                  31:49.00    63
112 Jennifer Newcomb          Sr Lee-Davis                  32:19.00    --
113 Karoline Macias           Jr Tuscarora Huskies          32:57.00    --
114 Meagan Leonard            Jr John Handley               33:33.00    64
115 Julie Swing               Jr North Stafford             34:08.00    --
116 Haley Kroeger             Sr Park View                  34:16.00    --
117 Katerin Martinez          Jr Park View                  35:42.00    --
118 Stephanie Shealy          Jr McLean                     37:03.00    65
119 Ifeyinawa Onourah         Jr Tuscarora Huskies          38:28.00    --
120 Dineja Wertz              Sr Osbourn                    39:41.00    --



            JV Junior-Senior Girls 5000 Meter Run Team Scores             
==========================================================================
    Team                        Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
==========================================================================
  1 Colonial Forge              51      2    4    6   14   25   37    -  
  2 Heritage Leesburg           60      5    7   11   18   19   34   41  
  3 Bishop O'Connell            99      1    3   20   32   43   45   48  
  4 Loudoun Valley              113     8   21   23   26   35   40   50  
  5 Brentsville District        115    13   16   27   29   30   31   38  
  6 Briar Woods                 165    12   24   33   47   49   54   58  
  7 McLean                      185    15   17   28   60   65    -    -  
  8 Loudoun County              193    22   39   42   44   46   51   61  
  9 John Handley                194     9   10   55   56   64    -    -  
 10 Broad Run                   257    36   52   53   57   59   62   63  


                   Varsity B Boys 5000 Meter Run Finals                   
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Cody Wright               Jr James Wood                 17:11.00     1
  2 Brady Guertin             Fr Stone Bridge               17:38.00     2
  3 Danny Aldstadt            So James Wood                 17:55.00     3
  4 Joseph Davet              Jr James Wood                 17:55.00     4
  5 Joe Delclos               Jr Kettle Run                 18:14.00     5
  6 Austin Lushinski          So Stone Bridge               18:16.00     6
  7 Garrett Goldstone         Jr North Stafford             18:17.00     7
  8 Jacob Sunderlin           So James Wood                 18:19.00     8
  9 Noah Vogler               Fr John Handley               18:20.00     9
 10 Jordan Green              So Forest Park                18:21.00    10
 11 David Benjamin            Sr Stone Bridge               18:30.00    11
 12 Taylor Belisch            Jr Brentsville District       18:33.00    12
 13 Jake Carpenter            Sr James Wood                 18:39.00    13
 14 Garrett Horne             So Riverbend                  18:42.00    14
 15 Cody Barr                 Sr James Wood                 18:43.00    15
 16 Logan Smith               So Loudoun County             18:45.00    16
 17 Blake Armstrong           Jr James Wood                 18:58.00    17
 18 Stephen Person            Jr Loudoun County             19:00.00    18
 19 Ryan Hazelgren            So Stafford                   19:01.00    --
 20 Martin Kelley             Jr Gonzaga                    19:01.00    19
 21 Nate Lasker               So Riverbend                  19:02.00    20
 22 Tyler Giller              Sr Brentsville District       19:05.00    21
 23 Matt Gatti                Jr Gonzaga                    19:08.00    22
 24 Andrew Hayden             Jr Broad Run                  19:11.00    23
 25 Ashkan Katirai            Jr S C S S                    19:11.00    24
 26 Bruce McIntosh            Jr Loudoun County             19:12.00    25
 27 Joe Gautier               Sr S C S S                    19:13.00    26
 28 Mason McMahon             So Riverbend                  19:15.00    27
 29 Will Berrios              Sr Riverbend                  19:15.00    28
 30 Nico Robles               Jr Stone Bridge               19:17.00    29
 31 Josh Wojtysiak            Sr Brentsville District       19:17.00    30
 32 Drew Smith                So Kettle Run                 19:26.00    31
 33 Jared Burns               So John Handley               19:29.00    32
 34 Scott Doescher            Jr Stone Bridge               19:30.00    33
 35 James Standley            So Broad Run                  19:32.00    34
 36 Adam Arslan               Fr John Handley               19:33.00    35
 37 Caleb Gomez               Sr Stonewall Jackson          19:33.00    36
 38 Tyler Wilfong             Jr Kettle Run                 19:35.00    37
 39 Andrew Hisle              Sr Gonzaga                    19:36.00    38
 40 Chris Schopper            So Briar Woods                19:37.00    39
 41 Kurt Stimeling            Sr Loudoun Valley             19:37.00    40
 42 Dylan Hyatt               Sr Briar Woods                19:39.00    41
 43 Simon Vogler              So John Handley               19:40.00    42
 44 Thomas Rabago             Fr Forest Park                19:42.00    43
 45 Alan Komisarcik           Jr Brentsville District       19:47.00    44
 46 Garrett Snyder            Jr North Stafford             19:48.00    45
 47 Michael Peterson          Jr Loudoun County             19:50.00    46
 48 Steven Filler             Jr Brentsville District       19:50.00    47
 49 Joey Monseur              So Park View                  19:50.00    --
 50 Matthew Graham            So Stonewall Jackson          19:53.00    48
 51 Adam Stevenson            So Loudoun Valley             19:56.00    49
 52 Nick Lindsay              Jr Gonzaga                    19:59.00    50
 53 Travis Alexander          Sr Potomac                    20:00.00    51
 54 Jason Yost                Sr Kettle Run                 20:01.00    52
 55 Jacob Lazar               Jr S C S S                    20:02.00    53
 56 Ned Selzer                So John Handley               20:05.00    54
 57 Josh Hawkins              Jr Forest Park                20:06.00    55
 58 Steven Graham             So Loudoun County             20:07.00    56
 59 Trynity Ojeda             Jr North Stafford             20:09.00    57
 60 Nayan Karanth             Sr Brentsville District       20:15.00    58
 61 Ryan Hughes               Fr Briar Woods                20:15.00    59
 62 Kyle Begley               Jr Kettle Run                 20:20.00    60
 63 Drew Hoffman              So Riverbend                  20:21.00    61
 64 Nick Wuckovich            So Stafford                   20:25.00    --
 65 Tommy Madigan             Sr Brentsville District       20:26.00    62
 66 Eliseo Guarra             Fr John Handley               20:26.00    63
 67 Austin Lombardi           Jr Broad Run                  20:27.00    64
 68 Connor Johnson            Sr Riverbend                  20:30.00    65
 69 Matt Worden               Jr Briar Woods                20:30.00    66
 70 Yelsy Torres              Sr Stonewall Jackson          20:32.00    67
 71 Erik Stimeling            Jr Loudoun Valley             20:32.00    68
 72 Justin Green              Jr Kettle Run                 20:32.00    69
 73 Brandon Alness            Sr Stone Bridge               20:34.00    70
 74 Jp Raynal                 Sr Gonzaga                    20:35.00    71
 75 Thomas Corley             Fr Broad Run                  20:35.00    72
 76 Jason Will                Jr Potomac                    20:38.00    73
 77 William Truban            So John Handley               20:41.00    74
 78 Mark Newberry             So Stone Bridge               20:41.00    75
 79 Adam Lewis                Fr Briar Woods                20:42.00    76
 80 Ray Gorski                Jr S C S S                    20:43.00    77
 81 Caleb Hoehner             So Loudoun County             20:43.00    78
 82 Ryan McGlynn              Sr Gonzaga                    20:45.00    79
 83 William Colvin            Sr Loudoun Valley             20:48.00    80
 84 Kyle Meyer                Sr North Stafford             20:50.00    81
 85 Albert Doumar             Sr McLean                     20:53.00    --
 86 Mario Flores              So Potomac                    20:57.00    82
 87 Ben Spencer               So Loudoun County             21:00.00    83
 88 Jeff Puhek                Jr S C S S                    21:06.00    84
 89 Dylan Flowers             Jr Stonewall Jackson          21:08.00    85
 90 Jed Alcantara             So Briar Woods                21:10.00    86
 91 Timothy Pruden            Sr Broad Run                  21:12.00    87
 92 Clark Cucinell            Fr Loudoun Valley             21:19.00    88
 93 Humberto Zavco            Fr Potomac                    21:22.00    89
 94 Michael Borges            So Park View                  21:27.00    --
 95 Thomas Fergus             Jr Gonzaga                    21:28.00    90
 96 Tommy Royer               So Park View                  21:33.00    --
 97 Cabell Sawyer             Jr McLean                     21:40.00    --
 98 Levi Bey                  Sr Stafford                   21:42.00    --
 99 Josh Kuhn                 Jr Briar Woods                21:46.00    91
100 Colm Gallagher            Fr Broad Run                  21:47.00    92
101 Sam Moore                 Jr North Stafford             21:51.00    93
102 Kevin Hwang               So McLean                     21:52.00    --
103 Stephen Putiyon           Jr Forest Park                21:53.00    94
104 Jeffrey Aguiar            Sr North Stafford             21:53.00    95
105 Daniel Strock             Jr Stafford                   22:13.00    --
106 Johnathan Keaton          So Stonewall Jackson          22:14.00    96
107 George Wilkes             Sr McLean                     22:24.00    --
108 Michael Pender            Sr Stonewall Jackson          22:30.00    97
109 Zackery Hover             Fr Tuscarora Huskies          22:31.00    --
110 Nick Vidoli               So Forest Park                22:32.00    98
111 Matt Boward               So Potomac                    22:45.00    99
112 Jeffery Mangold           Fr Tuscarora Huskies          22:46.00    --



                Varsity B Boys 5000 Meter Run Team Scores                 
==========================================================================
    Team                        Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
==========================================================================
  1 James Wood                  29      1    3    4    8   13   15   17  
  2 Stone Bridge                81      2    6   11   29   33   70   75  
  3 Riverbend                   150    14   20   27   28   61   65    -  
  4 Brentsville District        154    12   21   30   44   47   58   62  
  5 Loudoun County              161    16   18   25   46   56   78   83  
  6 John Handley                172     9   32   35   42   54   63   74  
  7 Kettle Run                  185     5   31   37   52   60   69    -  
  8 Gonzaga                     200    19   22   38   50   71   79   90  
  9 S C S S                     264    24   26   53   77   84    -    -  
 10 Broad Run                   280    23   34   64   72   87   92    -  
 11 Briar Woods                 281    39   41   59   66   76   86   91  
 12 North Stafford              283     7   45   57   81   93   95    -  
 13 Forest Park                 300    10   43   55   94   98    -    -  
 14 Loudoun Valley              325    40   49   68   80   88    -    -  
 15 Stonewall Jackson           332    36   48   67   85   96   97    -  
 16 Potomac                     394    51   73   82   89   99    -    -  


                  Varsity B Girls 5000 Meter Run Finals                   
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Samantha Ratcliffe        Jr James Wood                 21:22.00     1
  2 Danielle Swasey           Jr Stone Bridge               21:46.00     2
  3 Courtney Gibson           So Stone Bridge               21:51.00     3
  4 Caroline Snell            Sr Stone Bridge               21:55.00     4
  5 Andrea Ruano              Jr Potomac                    22:28.00     5
  6 Jackie Schneck            Jr Loudoun County             22:33.00     6
  7 Annelyse Apodaca          Sr Briar Woods                23:09.00     7
  8 Christina Poindexter      So Potomac                    23:30.00     8
  9 Devin Bowers              Sr Loudoun County             23:32.00     9
 10 Katie Brooks              Jr Brentsville District       23:38.00    10
 11 Molly Farinholt           Fr James Wood                 23:48.00    11
 12 Ivana Szwejkowski         So Kettle Run                 23:53.00    --
 13 Tessa Nester              So Loudoun County             23:56.00    12
 14 Savannah Carter           So Briar Woods                23:59.00    13
 15 Carolyn Gorick            So Briar Woods                24:03.00    14
 16 Megan Snyder              Jr Stone Bridge               24:16.00    15
 17 Laura Gurrister           Jr Potomac                    24:20.00    16
 18 Chloe Passarello          Jr Loudoun County             24:26.00    17
 19 Kristen Mussleman         Sr Stone Bridge               24:35.00    18
 20 Kylie Wince               Jr James Wood                 24:42.00    19
 21 Alex Jochems              Jr Stone Bridge               24:45.00    20
 22 Alison Cuevas             So Stone Bridge               24:56.00    21
 23 Lauren Townsend           Jr Briar Woods                24:58.00    22
 24 Sarah Smaltz              Sr Broad Run                  25:01.00    23
 25 Paola Vallejos            So Loudoun County             25:14.00    24
 26 Sarah Peters              Sr Brentsville District       25:25.00    25
 27 Colleen Kilday            Jr Brentsville District       25:25.00    26
 28 Maria Ulisse              Jr Brentsville District       25:38.00    27
 29 Jenny Klug                So Tuscarora Huskies          25:56.00    --
 30 Hannah Porter             Jr Brentsville District       25:56.00    28
 31 Taylor Busick             Fr Briar Woods                25:57.00    29
 32 Allison Jacob             Fr Broad Run                  26:06.00    30
 33 Katherine Melhuish        Fr Broad Run                  26:07.00    31
 34 Caroline Lucernoni        Jr Briar Woods                26:10.00    32
 35 Kaitlyn Bize              Sr Brentsville District       26:11.00    33
 36 Jenny Keltz               Jr Stonewall Jackson          26:12.00    --
 37 Audrey Davis              So Broad Run                  26:15.00    34
 38 Alicia Thomas             Fr Broad Run                  26:18.00    35
 39 Kristen Castilleja        Sr Colonial Forge             26:24.00    --
 40 Kelsey Everard            Sr Brentsville District       26:29.00    36
 41 Shannon Strong            Sr Colonial Forge             26:33.00    --
 42 Elizabeth Cosham          So Park View                  26:33.00    37
 43 Brooke Wiley              So James Wood                 26:54.00    38
 44 Viviann Rutan             Fr Broad Run                  27:06.00    39
 45 Christina Hunter          Fr Broad Run                  27:08.00    40
 46 Sarah Foster              Jr Park View                  27:18.00    41
 47 Julia Burch               So Park View                  27:28.00    42
 48 Sarah Lewis               So Kettle Run                 27:32.00    --
 49 Ashley Pacitto            Jr Potomac                    27:33.00    43
 50 Tara Owens                So James Wood                 27:53.00    44
 51 Grace Bowen               So Tuscarora Huskies          28:12.00    --
 52 Meghan Kolcum             So Tuscarora Huskies          28:20.00    --
 53 Courtney Young            So Tuscarora Huskies          28:21.00    --
 54 Kelly Craul               Sr Potomac                    28:22.00    45
 55 Danielle Nester           Sr Kettle Run                 28:29.00    --
 56 Cesia Villanueva          So Park View                  29:26.00    46
 57 Kelly Herrera             So Park View                  29:30.00    47
 58 Summer Smith              So Kettle Run                 30:15.00    --
 59 Honeida Ayala             Sr Park View                  30:39.00    48



                Varsity B Girls 5000 Meter Run Team Scores                
==========================================================================
    Team                        Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
==========================================================================
  1 Stone Bridge                42      2    3    4   15   18   20   21  
  2 Loudoun County              68      6    9   12   17   24    -    -  
  3 Briar Woods                 85      7   13   14   22   29   32    -  
  4 James Wood                  113     1   11   19   38   44    -    -  
  5 Brentsville District        116    10   25   26   27   28   33   36  
  6 Potomac                     117     5    8   16   43   45    -    -  
  7 Broad Run                   153    23   30   31   34   35   39   40  
  8 Park View                   213    37   41   42   46   47   48    -  


                   Varsity A Boys 5000 Meter Run Finals                   
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Collin Leibold            Sr Gonzaga                    15:54.00     1
  2 Cody Snyder               Sr Lee-Davis                  16:03.00     2
  3 Seumas O'Reilly           Sr Warren County              16:03.00     3
  4 Tommy Curtin              Sr Loudoun County             16:05.00     4
  5 Tom Delaney               Sr John Handley               16:10.00     5
  6 Mike Crozier              Jr Gonzaga                    16:28.00     6
  7 Ryan Kuhns                Sr Riverbend                  16:29.00     7
  8 Tyler Hale                Jr Fauquier                   16:34.00     8
  9 Ryan Farnan               Sr Millbrook                  16:36.00    --
 10 Thorpe Lichtenberg        Jr Freedom-South Riding       16:39.00     9
 11 Shaquon Wilkins           Jr Riverbend                  16:43.00    10
 12 Jared Elly                Sr Mtn View (Stafford)        16:43.00    11
 13 Andrew Hull               Sr Brentsville District       16:49.00    12
 14 Tyler Oliver              Sr Stafford                   16:50.00    13
 15 Zach Morrow               Sr Brentsville District       16:53.00    14
 16 Trey Thomas               Sr Mtn View (Stafford)        16:57.00    15
 17 Austin Talbot             Sr Loudoun County             16:58.00    16
 18 William Green             Sr Fauquier                   17:00.00    17
 19 Brian O'Loughlin          Jr Colonial Forge             17:00.00    18
 20 Evan McCarthy             Jr Woodgrove                  17:01.00    --
 21 Nich Wolfe                Jr Mtn View (Stafford)        17:02.00    19
 22 Greg Bohmke               Jr Stafford                   17:03.00    20
 23 Daniel Camacho            Jr Forest Park                17:05.00    21
 24 Jordanis Lozier           Sr Colonial Forge             17:07.00    22
 25 Gabe Fisher               Sr Riverbend                  17:09.00    23
 26 Connor Ryan               Sr Gonzaga                    17:10.00    24
 27 Alex Cord                 Sr Forest Park                17:11.00    25
 28 James Spence              Sr Loudoun County             17:13.00    26
 29 Jim Thomson               So John Handley               17:15.00    27
 30 Kevin Pitts               Sr Gonzaga                    17:16.00    28
 31 Brandon Hinton            Jr Stafford                   17:20.00    29
 32 Jarret Cutsail            Sr Fauquier                   17:21.00    30
 33 Esteban Corona            Sr Fauquier                   17:23.00    31
 34 David Klimek              Sr Colonial Forge             17:24.00    32
 35 Nathan Thompson           Jr Gonzaga                    17:26.00    33
 36 Gurjeet Chinayana         Jr Broad Run                  17:33.00    34
 37 Kyle Swanson              Sr Forest Park                17:34.00    35
 38 Tyler Eliason             Sr Brentsville District       17:35.00    36
 39 Matt Earman               Sr Brentsville District       17:35.00    37
 40 Will Young                So Riverbend                  17:36.00    38
 41 Dylan Morgan              Jr S C S S                    17:41.00    39
 42 Chris Arslan              Jr John Handley               17:41.00    40
 43 Kyle Thornburgh           Sr Freedom-South Riding       17:42.00    41
 44 Andrew Gaiser             So Forest Park                17:42.00    42
 45 David Pennesi             Jr Colonial Forge             17:42.00    43
 46 Connor Rowell             Sr Mount Vernon               17:43.00    44
 47 Benjamin Walker           Sr Loudoun Valley             17:44.00    --
 48 Nick Bussian              Fr Brentsville District       17:45.00    45
 49 Connor Lee                So Battlefield                17:47.00    46
 50 Moe Jameel                Sr S C S S                    17:49.00    47
 51 Josh Showalter            Jr Loudoun County             17:50.00    48
 52 Matt Gambogi              Jr Loudoun County             17:52.00    49
 53 Fran Lewis                Sr Gonzaga                    17:55.00    50
 54 Neil Clark                Sr Colonial Forge             17:55.00    51
 55 Robbie Longest            Sr Lee-Davis                  17:57.00    52
 56 Steven Hurwitt            Sr Broad Run                  18:02.00    53
 57 Philip Vivirito           Sr Forest Park                18:03.00    54
 58 Jackson Henry             Sr Lee Lancers                18:03.00    55
 59 Mitch Clements            So Broad Run                  18:05.00    56
 60 Axel Tarnvik              Sr Briar Woods                18:05.00    57
 61 Matthew Holton            Sr Heritage Leesburg          18:07.00    58
 62 Chris Sherill             Sr Brentsville District       18:09.00    59
 63 David Caswell             Sr Millbrook                  18:11.00    --
 64 Luke Mazzu                So Battlefield                18:12.00    60
 65 Aaron Forester            Jr Forest Park                18:12.00    61
 66 Dylan Newell              So Briar Woods                18:12.00    62
 67 Ben Heberling             So Loudoun County             18:14.00    63
 68 Robert Kidby              Sr North Stafford             18:15.00    64
 69 Jacob Charlwood           Sr Riverbend                  18:15.00    65
 70 Paul Adam                 Fr Lee-Davis                  18:16.00    66
 71 Seth Hill                 Sr North Stafford             18:18.00    67
 72 Brian Horlick             Sr Osbourn                    18:18.00    68
 73 Patrick Joseph            So Loudoun County             18:18.00    69
 74 Vincent Escudero          Sr Hortonville (Wisc)         18:19.00    70
 75 Joseph Sibalik            Jr Freedom-South Riding       18:21.00    71
 76 Chase Anders              Jr John Handley               18:21.00    72
 77 Jake Kelliher             Sr S C S S                    18:21.00    73
 78 Michael Hosti             Sr Freedom-South Riding       18:21.00    74
 79 Patrick Swanson           Jr Forest Park                18:22.00    75
 80 Zachary Kish              Sr Broad Run                  18:22.00    76
 81 Trevor Deligne            Jr Brentsville District       18:23.00    77
 82 Owen Malanowski           Sr Battlefield                18:23.00    78
 83 Tony Cass                 Sr Hortonville (Wisc)         18:24.00    79
 84 Ben Sorensen              So Mtn View (Stafford)        18:24.00    80
 85 Chapin Baxter             Jr Stafford                   18:24.00    81
 86 Conner McLaurin           Sr Mtn View (Stafford)        18:25.00    82
 87 Cameron Henken            So Battlefield                18:26.00    83
 88 Rory Bryan                Jr Battlefield                18:26.00    84
 89 Matthew Weinstein         So Loudoun Valley             18:28.00    --
 90 Preston Foote             Sr Fauquier                   18:28.00    85
 91 Joe Spencer               Jr Stafford                   18:30.00    86
 92 Ricky Cappetta            Jr Colonial Forge             18:31.00    87
 93 Scott Van Zandt           Sr Osbourn                    18:32.00    88
 94 Eric Leimkuhler           Jr McLean                     18:34.00    89
 95 Wes Walsh                 Sr Hortonville (Wisc)         18:35.00    90
 96 Jared Rourbaugh           Jr Heritage Leesburg          18:36.00    91
 97 Dylan Johnson             So McLean                     18:36.00    92
 98 John Thompson             Jr Broad Run                  18:36.00    93
 99 Bobby Alex                So Heritage Leesburg          18:37.00    94
100 Luke George               Sr Fauquier                   18:38.00    95
101 Alex Kerr                 Sr Broad Run                  18:39.00    96
102 Dylan Vanzant             Sr Riverbend                  18:40.00    97
103 Pat Flaherty              Sr Gonzaga                    18:41.00    98
104 Ryan Glavy                So Mtn View (Stafford)        18:42.00    99
105 Trevor Schmidt            Jr Broad Run                  18:42.00   100
106 Warren Ramirez            Jr Millbrook                  18:43.00    --
107 Jacob Brown               Sr Stafford                   18:46.00   101
108 Houston Steveson          Jr Lee-Davis                  18:47.00   102
109 Keith Holleran            Jr Bishop O'Connell           18:49.00   103
110 Luel Alemu                Sr Lee Lancers                18:51.00   104
111 Sam Thomson               So John Handley               18:53.00   105
112 Kevin Namey               Jr Colonial Forge             18:53.00   106
113 Frank Whitesell           Sr Bishop O'Connell           18:53.00   107
114 Brad Jones                Sr Woodbridge                 18:54.00   108
115 Tim Ryan                  Sr S C S S                    18:55.00   109
116 Elliott Hinton            Sr Lee-Davis                  18:55.00   110
117 Pat Tabb                  Sr North Stafford             18:58.00   111
118 Jacob Ocamp0              Fr Riverbend                  18:58.00   112
119 Robel Fasil               Sr Lee Lancers                18:58.00   113
120 Kyle Sayers               Jr Warren County              19:01.00   114
121 Evan Blake                Sr S C S S                    19:01.00   115
122 Samuel Rogers             Jr Tuscarora Huskies          19:04.00   116
123 Ben Jaques                Jr North Stafford             19:06.00   117
124 Jason Richards            Jr McLean                     19:07.00   118
125 Erick Warnquist           Jr Heritage Leesburg          19:08.00   119
126 James Hancock             Sr Freedom-South Riding       19:10.00   120
127 Gerardo Perez             Jr Mount Vernon               19:12.00   121
128 Sean Domitrovits          Sr Battlefield                19:15.00   122
129 Buster Wigley             So John Handley               19:15.00   123
130 Logan Feierbach           So Tuscarora Huskies          19:17.00   124
131 Ryan Guinee               So S C S S                    19:18.00   125
132 John Stella               Jr Bishop O'Connell           19:19.00   126
133 Jose Aramayo              Sr Osbourn                    19:20.00   127
134 Daniel Torraca            Jr Heritage Leesburg          19:21.00   128
135 Neil Roberts              Sr Bishop O'Connell           19:23.00   129
136 Patrick Butler            Jr Briar Woods                19:24.00   130
137 Liam McDonald             Sr S C S S                    19:24.00   131
138 Andrew Werner             Jr Hortonville (Wisc)         19:25.00   132
139 J J. Lapointe             So Bishop O'Connell           19:26.00   133
140 Griffin Fountain          Jr Stafford                   19:26.00   134
141 Mark Dutch                Sr Osbourn                    19:27.00   135
142 Brian Flowers             Sr Briar Woods                19:30.00   136
143 Brian Presler             So Briar Woods                19:31.00   137
144 Stefan Haas               Sr North Stafford             19:32.00   138
145 Dusty Crayton             Sr Lee-Davis                  19:34.00   139
146 Kevin Reidy               Jr Bishop O'Connell           19:36.00   140
147 Tyler Smith               Sr Heritage Leesburg          19:37.00   141
148 Jack Scheren              So Woodgrove                  19:41.00    --
149 Nick Bolton               Jr North Stafford             19:41.00   142
150 Will Robinson             Sr John Handley               19:42.00   143
151 Nicholas Mayan            Sr Freedom-South Riding       19:46.00   144
152 David Schnorbus           Sr Battlefield                19:47.00   145
153 Chris Peters              Sr Heritage Leesburg          19:51.00   146
154 Kieran Bourgeois          Sr Mount Vernon               19:52.00   147
155 Brian Hetrick             Sr Woodbridge                 19:53.00   148
156 Stuart Doss               Jr Tuscarora Huskies          19:54.00   149
157 Mitch Mulroy              Sr Hortonville (Wisc)         19:55.00   150
158 Nick Schlinz              Sr Hortonville (Wisc)         20:01.00   151
159 Jacob Horlick             So Osbourn                    20:03.00   152
160 Gage Morrow               Jr Warren County              20:04.00   153
161 Ibrahim Pashaei           Sr Osbourn                    20:06.00   154
162 Matthew Howard            Fr McLean                     20:09.00   155
163 Kurt Spinney              Jr Briar Woods                20:11.00   156
164 Adam Lynch                Jr North Stafford             20:15.00   157
165 Eamon Voth                So McLean                     20:17.00   158
166 John Cario                Jr Lee-Davis                  20:19.00   159
167 Cory Zimmerman            Sr Warren County              20:21.00   160
168 Thomas Ernst              Sr Hortonville (Wisc)         20:22.00   161
169 Dylan Saunders            So Tuscarora Huskies          20:25.00   162
170 Marcelo Leme              So McLean                     20:29.00   163
171 Daniel Bethancourt        So Osbourn                    20:34.00   164
172 Christian Snow            Sr Mount Vernon               20:35.00   165
173 Thomas Marlowe            Jr Bishop O'Connell           20:36.00   166
174 Luke Wheeler              Sr Lee Lancers                20:39.00   167
175 Will Freeman              Jr Woodbridge                 20:40.00   168
176 Thomas Funkhauser         So Loudoun Valley             20:45.00    --
177 Tyler Demoss              So Tuscarora Huskies          20:46.00   169
178 John Keaney               Sr Woodbridge                 21:03.00   170
179 Marlon Mason              So Woodbridge                 21:10.00   171
180 Michael Lehnertz          Sr Freedom-South Riding       21:12.00   172
181 Edgar Resendiz            Fr Tuscarora Huskies          21:14.00   173
182 Garrett Lazorchak         Fr Tuscarora Huskies          21:25.00   174
183 Sam Catalani              Jr Warren County              21:38.00   175
184 Peter Jordan              Jr Lee Lancers                21:43.00   176
185 Thomas Bell               Jr Lee Lancers                21:45.00   177
186 Chris Clausson            Jr Woodbridge                 21:55.00   178
187 Walter Hall               Sr Woodbridge                 21:55.00   179
188 Nicholas Campbell         Jr Mount Vernon               22:34.00   180
189 Oliver Burt               Sr McLean                     24:15.00   181



                Varsity A Boys 5000 Meter Run Team Scores                 
==========================================================================
    Team                        Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
==========================================================================
  1 Gonzaga                     92      1    6   24   28   33   50   98  
  2 Loudoun County              143     4   16   26   48   49   63   69  
  3 Riverbend                   143     7   10   23   38   65   97   112 
  4 Brentsville District        144    12   14   36   37   45   59   77  
  5 Colonial Forge              166    18   22   32   43   51   87   106 
  6 Fauquier                    171     8   17   30   31   85   95    -  
  7 Forest Park                 177    21   25   35   42   54   61   75  
  8 Mtn View (Stafford)         207    11   15   19   80   82   99    -  
  9 Stafford                    229    13   20   29   81   86   101  134 
 10 John Handley                249     5   27   40   72   105  123  143 
 11 Broad Run                   312    34   53   56   76   93   96   100 
 12 Freedom-South Riding        315     9   41   71   74   120  144  172 
 13 Lee-Davis                   332     2   52   66   102  110  139  159 
 14 Battlefield                 351    46   60   78   83   84   122  145 
 15 S C S S                     383    39   47   73   109  115  125  131 
 16 Heritage Leesburg           490    58   91   94   119  128  141  146 
 17 North Stafford              497    64   67   111  117  138  142  157 
 18 Hortonville (Wisc)          521    70   79   90   132  150  151  161 
 19 Briar Woods                 522    57   62   130  136  137  156   -  
 20 Osbourn                     570    68   88   127  135  152  154  164 
 21 Bishop O'Connell            598    103  107  126  129  133  140  166 
 22 Warren County               605     3   114  153  160  175   -    -  
 23 McLean                      612    89   92   118  155  158  163  181 
 24 Lee Lancers                 615    55   104  113  167  176  177   -  
 25 Mount Vernon                657    44   121  147  165  180   -    -  
 26 Tuscarora Huskies           720    116  124  149  162  169  173  174 
 27 Woodbridge                  765    108  148  168  170  171  178  179 


                  Varsity A Girls 5000 Meter Run Finals                   
==========================================================================
    Name                      Yr Team                           Time   Pts
==========================================================================
  1 Hannah Lowery             So Stafford                   18:35.00     1
  2 Carolyn Hennessey         Sr Herndon Provisional        19:26.00    --
  3 Crystal Nelson            Jr Millbrook                  19:34.00     2
  4 Bonny Turnage             So Lee-Davis                  19:37.00     3
  5 Sarah McCarthy            Sr Bishop O'Connell           19:44.00     4
  6 Presley Parkes            Sr Millbrook                  19:47.00     5
  7 Alex Juzbasich            So Woodgrove                  19:51.00    --
  8 Emily Blagg               Jr Bishop O'Connell           19:59.00     6
  9 Devin Nihill              So Bishop O'Connell           20:00.00     7
 10 Morgan Price              Sr Brentsville District       20:04.00     8
 11 Kayla Gibbons             So Warren County              20:08.00     9
 12 Leanna Eisenman           Jr Warren County              20:09.00    10
 13 Nicole Carter             So Battlefield                20:11.00    11
 14 Mackenzie Davis           Jr Mtn View (Stafford)        20:16.00    12
 15 Emma Nowak                So Osbourn                    20:17.00    --
 16 Bailey Kolonich           Fr Lee Lancers                20:20.00    13
 17 Shaina Manuel             Jr Colonial Forge             20:20.00    14
 18 Emma Helsel               Sr Fauquier                   20:30.00    15
 19 Mackenzie McDonald        Jr Colonial Forge             20:31.00    16
 20 Ashley Stumvoll           Sr Bishop O'Connell           20:36.00    17
 21 Emily Debrito             Jr North Stafford             20:38.00    18
 22 Lilly Moore               So Colonial Forge             20:38.00    19
 23 Lydia Cromwell            Jr Woodgrove                  20:39.00    --
 24 Audrey Houghton           Jr Woodgrove                  20:40.00    --
 25 Colleen Wade              Sr Colonial Forge             20:42.00    20
 26 Jenna Walker              So Colonial Forge             20:46.00    21
 27 Kimberley Ficenec         Jr Mtn View (Stafford)        20:48.00    22
 28 Brittany Stumvoll         Sr Bishop O'Connell           20:48.00    23
 29 Karly Knechtel            Jr Millbrook                  20:48.00    24
 30 Kathryn Eder              Jr Loudoun County             20:51.00    25
 31 Tiffany Hatcher           Sr Warren County              20:54.00    26
 32 Hannah Dickinson          Sr Colonial Forge             20:57.00    27
 33 Tiel Westbrook            Sr Lee-Davis                  20:58.00    28
 34 Katja Rowell              Sr Mount Vernon               20:59.00    --
 35 Lauren Braney             Sr Mtn View (Stafford)        21:01.00    29
 36 Lisa Pallotta             Jr Heritage Leesburg          21:03.00    30
 37 Nina Srikongyos           Sr Lee Lancers                21:06.00    31
 38 Rebecca Hinch             Sr Loudoun County             21:11.00    32
 39 Cindy Quarles             Jr John Handley               21:13.00    33
 40 Anna Nordseth             So Loudoun County             21:15.00    34
 41 Jane Ferrara              Jr Forest Park                21:16.00    35
 42 Caitlyn Jensen            Sr Mtn View (Stafford)        21:20.00    36
 43 Nicole Carty              Jr Bishop O'Connell           21:22.00    37
 44 Myra Kinder               Sr Brentsville District       21:23.00    38
 45 Samantha Perkins          Jr Lee-Davis                  21:23.00    39
 46 Ariel Asher               So Warren County              21:24.00    40
 47 Noel Lawn                 Sr Mtn View (Stafford)        21:25.00    41
 48 Shelby Rombach            Jr Loudoun County             21:30.00    42
 49 Alex Carney               Fr Forest Park                21:35.00    43
 50 Emily Seifert             Jr Loudoun County             21:36.00    44
 51 Victoria Doss             Jr Lee-Davis                  21:37.00    45
 52 Kendall French            So Woodgrove                  21:37.00    --
 53 Liz Mittan                So Briar Woods                21:38.00    46
 54 Megan Krohmer             So North Stafford             21:38.00    47
 55 Lauren Givens             Sr Riverbend                  21:43.00    48
 56 Jillian Stoddard          Sr Heritage Leesburg          21:45.00    49
 57 Jackie Deffer             So Briar Woods                21:48.00    50
 58 Rachel Moffitt            Sr Freedom-South Riding       21:49.00    51
 59 Sarah Glidden             So Hortonville (Wisc)         21:50.00    52
 60 Leslie Lyford             Sr Loudoun County             21:51.00    53
 61 Michelle Pomatto          Jr North Stafford             21:52.00    54
 62 Madison Horner            Jr Briar Woods                21:52.00    55
 63 Hannah Schwennesen        So Battlefield                21:52.00    56
 64 Michelle Vanhorn          Sr Bishop O'Connell           21:55.00    57
 65 Melissa Konecke           So Hortonville (Wisc)         21:56.00    58
 66 Mitra Haines              Sr Millbrook                  21:56.00    59
 67 Amanda Presler            Sr Briar Woods                21:57.00    60
 68 Aspen Pash                Jr North Stafford             21:59.00    61
 69 Jordan Gold               Sr Heritage Leesburg          21:59.00    62
 70 Nancy Eveleigh            So McLean                     22:01.00    63
 71 Meghann Butler            Sr Freedom-South Riding       22:01.00    64
 72 Rachel Oden               Fr Warren County              22:05.00    65
 73 Sara Myers                Jr Colonial Forge             22:06.00    66
 74 Erin Bullard              Jr Forest Park                22:08.00    67
 75 Madalyn Harper            So McLean                     22:08.00    68
 76 Jenny Westerholm          Jr Mtn View (Stafford)        22:09.00    69
 77 Tara Dalrymple            Jr S C S S                    22:10.00    70
 78 Jill Marianos             Sr Brentsville District       22:10.00    71
 79 Erin Grasse               Jr Brentsville District       22:10.00    72
 80 Samantha Downey           Jr McLean                     22:12.00    73
 81 Alexandra Ludtke          Sr Loudoun Valley             22:14.00    74
 82 Karissa Love              Jr Tuscarora Huskies          22:16.00    75
 83 Lauren Colletti           Fr Brentsville District       22:21.00    76
 84 Abbey Cademartori         So Freedom-South Riding       22:21.00    77
 85 Ashna Aggarwal            Jr S C S S                    22:22.00    78
 86 Rachel Thompson           Jr Battlefield                22:22.00    79
 87 Peyton Lowe               Sr Riverbend                  22:24.00    80
 88 Ellison Grove             Fr Battlefield                22:25.00    81
 89 Alayna Bigalbal           So Heritage Leesburg          22:27.00    82
 90 Ana Valdez                So Loudoun County             22:27.00    83
 91 Katherine Rindfleisch     Sr Loudoun Valley             22:27.00    84
 92 Natalie Rosas             Fr Tuscarora Huskies          22:27.00    85
 93 Veronique Kouame          So Heritage Leesburg          22:32.00    86
 94 Alyssa Cambell            Sr S C S S                    22:38.00    87
 95 Haley Uliasz              So Lee-Davis                  22:40.00    88
 96 Hailey Warren             Fr Lee-Davis                  22:45.00    89
 97 Adeli Block               So Lee Lancers                22:45.00    90
 98 Bailey Beaudoin           So Hortonville (Wisc)         22:49.00    91
 99 Katerina Cronmiller       Sr McLean                     22:51.00    92
100 Samantha Bunn             So Fauquier                   22:51.00    93
101 Nycole Deleeuw            Sr Heritage Leesburg          22:53.00    94
102 Jannen Hermann            So Tuscarora Huskies          22:55.00    95
103 Hannah Bacon              So John Handley               22:55.00    96
104 Ashley Hinton             Fr Stafford                   22:56.00    97
105 Mary Sydney Garrett       Sr Briar Woods                22:56.00    98
106 Amy Youmans               Sr John Handley               22:56.00    99
107 Sarah Vandoren            Sr Brentsville District       23:00.00   100
108 Laura Baker               Sr McLean                     23:02.00   101
109 Alexa Tabackman           Jr McLean                     23:03.00   102
110 Emily Votroubek           So Broad Run                  23:05.00   103
111 Caroline Martin           So Lee Lancers                23:05.00   104
112 Kalene Wall               Sr Forest Park                23:07.00   105
113 Kat Schafer               Sr S C S S                    23:10.00   106
114 Marisa Ohngemach          So Heritage Leesburg          23:11.00   107
115 Bria Elly                 Jr Mtn View (Stafford)        23:18.00   108
116 Lana Miller               So Briar Woods                23:19.00   109
117 Hannah McKiernan          So John Handley               23:19.00   110
118 Maggie Champman           So Forest Park                23:20.00   111
119 Natalie Gibson            Sr Freedom-South Riding       23:21.00   112
120 Virginia Hill             Jr Battlefield                23:23.00   113
121 Kassidy Rinehart          Sr Hortonville (Wisc)         23:23.00   114
122 Melissa Davis             Jr Lee-Davis                  23:27.00   115
123 Karley Kendrick           Sr Forest Park                23:30.00   116
124 Macy Abbott               So Fauquier                   23:31.00   117
125 Shannon O'Toole           Sr Freedom-South Riding       23:37.00   118
126 Nicole Cercy              So Battlefield                23:40.00   119
127 Kathy Derks               So Hortonville (Wisc)         23:42.00   120
128 Chloe Tibert              So Riverbend                  23:43.00   121
129 Anna Buser                Fr McLean                     23:45.00   122
130 Rachel Nelson             Jr Mount Vernon               23:47.00    --
131 Abigail Polizotto         Sr Loudoun Valley             23:50.00   123
132 Kayla Smith               Sr John Handley               23:53.00   124
133 Kellie Smith              Jr Briar Woods                23:54.00   125
134 Caroline Crowe            Sr John Handley               23:56.00   126
135 Catherine Cockrill        Jr Loudoun Valley             23:56.00   127
136 Tess Harvatine            Jr Hortonville (Wisc)         23:58.00   128
137 Amanda Chau               Fr Broad Run                  23:59.00   129
138 Megan Martin              Sr John Handley               23:59.00   130
139 Megan McDaniels           Jr S C S S                    24:03.00   131
140 Jenna Green               So Hortonville (Wisc)         24:05.00   132
141 Amy Callaham              Sr Riverbend                  24:09.00   133
142 Courtney Brubaker         Fr Riverbend                  24:13.00   134
143 Kelsey Rickard            So Riverbend                  24:15.00   135
144 Regina Thompson           Sr Mount Vernon               24:16.00    --
145 Rebecca Shephard          Jr North Stafford             24:23.00   136
146 Jessica Kolonich          Sr Lee Lancers                24:23.00   137
147 Marie Pinard              So Warren County              24:25.00   138
148 Ashlyn Ingalsbe           So North Stafford             24:27.00   139
149 Katelynn Price            Jr Tuscarora Huskies          24:29.00   140
150 Cynthia Alanis            Sr Riverbend                  24:37.00   141
151 Brooke Hagenbuch          Fr Millbrook                  24:43.00   142
152 Ashley Nigro              Sr Broad Run                  24:47.00   143
153 Jeanna Mazaris            So Tuscarora Huskies          24:47.00   144
154 Jessica Gonzalez          So North Stafford             24:47.00   145
155 Sophie Perkins            Sr Loudoun Valley             24:54.00   146
156 Miranda Shelton           Fr Stafford                   24:56.00   147
157 Heidi Mitter              Sr Loudoun Valley             25:00.00   148
158 Zoe Wuckovich             Sr Stafford                   25:01.00   149
159 Pam Redburn               Sr Broad Run                  25:08.00   150
160 Megan Schofield           Sr Osbourn                    25:14.00    --
161 Cameron Ribler            Jr Broad Run                  25:14.00   151
162 Meredith Berger           Fr Broad Run                  25:22.00   152
163 Whitney Burns             So Battlefield                25:26.00   153
164 Kelsey Gibbons            So Warren County              25:28.00   154
165 Aine Gallagher            So Broad Run                  25:29.00   155
166 Sharena Snyder            Jr Tuscarora Huskies          25:32.00   156
167 Emily Coron               So Stafford                   25:44.00   157
168 Amy Vancampen             Jr Osbourn                    25:46.00    --
169 Mikhaila Ritz             So Tuscarora Huskies          25:51.00   158
170 Diana Piskor              Jr S C S S                    26:00.00   159
171 Ana Matuziweicz           Jr Woodbridge                 26:05.00   160
172 Dakota Fader              Sr Woodbridge                 26:06.00   161
173 Catherine Wheeler         Fr Lee Lancers                26:12.00   162
174 Danielle Ross             Fr Stafford                   26:35.00   163
175 Kathryn Trombadore        Jr Loudoun Valley             26:41.00   164
176 Amaya Taylor              Jr Lee Lancers                27:02.00   165
177 Max Charping              So Woodbridge                 27:50.00   166
178 Bailey Billings           Jr Mount Vernon               27:56.00    --
179 Victoriana Savas          Sr Osbourn                    28:12.00    --
180 Caroline Conolly          Jr Fauquier                   28:15.00   167
181 Kelly Quick               Jr Fauquier                   28:44.00   168
182 Karina Touzinsky          Sr Woodbridge                 29:43.00   169
183 Kathleen Horning          Jr Woodbridge                 29:45.00   170



                Varsity A Girls 5000 Meter Run Team Scores                
==========================================================================
    Team                        Pts     1    2    3    4    5   (6)  (7) 
==========================================================================
  1 Bishop O'Connell            57      4    6    7   17   23   37   57  
  2 Colonial Forge              90     14   16   19   20   21   27   66  
  3 Mtn View (Stafford)         140    12   22   29   36   41   69   108 
  4 Warren County               150     9   10   26   40   65   138  154 
  5 Loudoun County              177    25   32   34   42   44   53   83  
  6 Lee-Davis                   203     3   28   39   45   88   89   115 
  7 Millbrook                   232     2    5   24   59   142   -    -  
  8 Brentsville District        265     8   38   71   72   76   100   -  
  9 Heritage Leesburg           309    30   49   62   82   86   94   107 
 10 Briar Woods                 309    46   50   55   60   98   109  125 
 11 North Stafford              316    18   47   54   61   136  139  145 
 12 Battlefield                 340    11   56   79   81   113  119  153 
 13 Forest Park                 361    35   43   67   105  111  116   -  
 14 Lee Lancers                 375    13   31   90   104  137  162  165 
 15 McLean                      397    63   68   73   92   101  102  122 
 16 Freedom-South Riding        422    51   64   77   112  118   -    -  
 17 Hortonville (Wisc)          435    52   58   91   114  120  128  132 
 18 John Handley                462    33   96   99   110  124  126  130 
 19 S C S S                     472    70   78   87   106  131  159   -  
 20 Riverbend                   516    48   80   121  133  134  135  141 
 21 Tuscarora Huskies           539    75   85   95   140  144  156  158 
 22 Stafford                    551     1   97   147  149  157  163   -  
 23 Loudoun Valley              554    74   84   123  127  146  148  164 
 24 Fauquier                    560    15   93   117  167  168   -    -  
 25 Broad Run                   676    103  129  143  150  151  152  155 
 26 Woodbridge                  826    160  161  166  169  170   -    -


Return to Top

Email | About