MoCoRunning



MoCoRunning


Articles


Calendar


Results


history


Schools


Leaderboard


Fun Stuff


Links




Blair, Landon, SR @ B-CC
B-CC HS Home TF Meets History
Hosted By: Bethesda Chevy Chase
Bethesda, Maryland
2010-04-13

Licensed to Landon School              HY-TEK's Meet Manager 4/15/2010 08:18 AM
            Montgomery Blair, Landon and Stone Ridge @ - 4/13/2010             
                       Bethesda Chevy Chase High School                        
                     Bethesda-Chevy Chase HS, Bethesda MD                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals
  1 Braganza, Ariana             Bethesda-Che           4-06.00  
  1 Donaway, Chantay             Stone Ridge            4-06.00  
  3 Omenitsch, Liz               Stone Ridge           J4-06.00  
  4 Hardgrove, Julia             Bethesda-Che           4-04.00  
  5 Ndubisi, Mimie               Bethesda-Che          J4-04.00  
  6 Diggs, Alanna                Bethesda-Che           4-02.00  
 -- Schroeder, Jordyn            Montgomery B                NH  
 -- Orevba, Naomi                Bethesda-Che                NH  
 
Event 2  Boys High Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Barrett, Alex                Bethesda-Che           5-06.00  
 
Event 3  Girls Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Donaway, Chantay             Stone Ridge           15-03.50  
  2 Clancy, Camille              Stone Ridge           15-00.00  
  3 Ndubisi, Mimie               Bethesda-Che          14-01.50  
  4 Orevba, Naomi                Bethesda-Che          12-03.00  
  5 Flibbert, Nicole             Bethesda-Che          10-04.75  
 
Event 4  Boys Long Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Marshall, Jordan             Landon                17-11.75  
  2 Mbossa, Jean                 Montgomery B          17-03.00  
  3 Braganza, Max                Bethesda-Che          14-00.00  
  4 Shore, Spike                 Bethesda-Che          13-00.00  
 -- Thorton, Micheal             Landon                      ND  
 
Event 5  Girls Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Clancy, Camille              Stone Ridge           28-04.00  
  2 O'Connor, Darcy              Bethesda-Che          28-03.00  
  3 Hardgrove, Julia             Bethesda-Che          28-01.50  
  4 Orevba, Naomi                Bethesda-Che          27-07.75  
 -- Catalan, Cindy               Montgomery B                ND  
 -- James, Caroline              Montgomery B                ND  
 -- McPherson, Marlee            Montgomery B                ND  
 -- Core, Tabitha                Stone Ridge                 ND  
 
Event 6  Boys Triple Jump
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Fullet, Kevin                Montgomery B          37-02.00  
  2 Braganza, Max                Bethesda-Che          29-01.00  
  3 Tramu, Motuma                Montgomery B          29-00.00  
 -- Shore, Spike                 Bethesda-Che                ND  
 -- Fitzpatrick, Kenyon          Montgomery B                ND  
 -- Fischer, Alex                Montgomery B                ND  
 
Event 7  Girls Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Orevba, Ruth                 Bethesda-Che          63-01.50  
  2 Burdett, Elizabeth           Stone Ridge              62-05  
  3 Maltzer`, Rachel             Bethesda-Che          57-01.50  
  4 Kalllala, Rose               Montgomery B             55-10  
  5 Antoniou, Christine          Stone Ridge              43-03  
  6 Carr, Khadija                Bethesda-Che          34-07.50  
  7 Hai, Alicia                  Stone Ridge              33-10  
 
Event 8  Boys Discus Throw
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Banks, Charles               Bethesda-Che             94-10  
  2 Craig, James                 Landon                82-09.50  
  3 Steele, Mason                Landon                   73-06  
  4 Roberts, Dorian              Montgomery B             71-02  
  5 Umana, Daniel                Montgomery B             71-00  
  6 Tsapdong, Aurther            Montgomery B             67-01  
  7 Tucker, Qwami                Montgomery B             65-11  
  8 Polun, Austin                Landon                   62-08  
  9 Abraham, Dacari              Montgomery B             62-01  
 10 Edwards, Issiah              Landon                   61-10  
 11 Rankin, Everett              Landon                   56-07  
 12 Doherty, Devin               Bethesda-Che             46-09  
 
Event 9  Girls Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Burdett, Elizabeth           Stone Ridge           26-00.00  
  2 Kalllala, Rose               Montgomery B          23-01.00  
  3 Orevba, Ruth                 Bethesda-Che          23-00.00  
  4 Carr, Khadija                Bethesda-Che          20-11.00  
  5 Antoniou, Christine          Stone Ridge           20-06.00  
  6 Seale, Niya                  Montgomery B          20-05.00  
  7 Maltzer`, Rachel             Bethesda-Che          19-04.00  
  8 Hai, Alicia                  Stone Ridge           13-06.00  
 
Event 10  Boys Shot Put
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Banks, Charles               Bethesda-Che          41-09.00  
  2 Abraham, Dacari              Montgomery B          37-01.00  
  3 Craig, James                 Landon                36-00.00  
  4 Tsapdong, Aurther            Montgomery B          35-10.00  
  5 Roberts, Dorian              Montgomery B          34-04.00  
  6 Umana, Daniel                Montgomery B          30-07.00  
  7 Tucker, Qwami                Montgomery B          30-06.00  
  8 Steele, Mason                Landon                30-03.00  
  9 Rankin, Everett              Landon                27-09.00  
 10 Polun, Austin                Landon                25-11.00  
 11 Edwards, Issiah              Landon                24-04.00  
 12 Doherty, Devin               Bethesda-Che          22-07.00  
 
Event 11  Girls 100 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hardgrove, Julia             Bethesda-Che             19.30  
  2 Lapeyre, Athenais            Stone Ridge              20.00  
  3 Donaway, Chantay             Stone Ridge              20.30  
  4 Wilson, Eugenia              Bethesda-Che             21.10  
  5 Segura, Andie                Stone Ridge              21.80  
  6 Williams, Carrie             Stone Ridge              22.70  
  7 Osborne, Christina           Bethesda-Che             25.40  
 
Event 12  Girls 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Bethesda-Chevy Chase  'A'                          10:09.30  
  2 Bethesda-Chevy Chase  'B'                          10:16.30  
  3 Montgomery Blair  'B'                              11:10.70  
  4 Stone Ridge Sch Of Sacred Hear  'A'                11:15.60  
  5 Montgomery Blair  'A'                              12:21.70  
 
Event 13  Boys 4x800 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Bethesda-Chevy Chase  'A'                           8:48.00  
  2 Landon  'A'                                         8:50.80  
  3 Montgomery Blair  'A'                               8:53.90  
  4 Bethesda-Chevy Chase  'B'                           9:29.80  
  5 Montgomery Blair  'B'                               9:55.40  
 
Event 14  Boys 110 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kanga, Justin                Montgomery B             18.90  
  2 Mudimbi, Assani              Montgomery B             27.20  
 
Event 15  Girls 100 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Gill, Alyssa                 Stone Ridge              12.80  
  2 Wade, Brittney               Bethesda-Che             13.40  
  3 Sapp, Myla                   Montgomery B            J13.40  
  4 Harrington, Nia              Bethesda-Che            J13.40  
  5 Barlay, Cherra               Montgomery B             13.50  
  6 Nash, Shayna                 Bethesda-Che             14.30  
  6 Clancy, Camille              Stone Ridge              14.30  
  8 Williams, Dylan              Stone Ridge              14.50  
  9 Braganza, Ariana             Bethesda-Che             14.70  
  9 Tunkara, Fatoumatta          Bethesda-Che             14.70  
 11 Carr, Khadija                Bethesda-Che             14.90  
 11 Diggs, Alanna                Bethesda-Che             14.90  
 11 Potter, Jamie                Bethesda-Che             14.90  
 14 Unknown, Athlete             Montgomery B             15.20  
 15 Roy, Emily                   Bethesda-Che             15.40  
 16 Raigns, Judi                 Bethesda-Che             15.70  
 16 Ryan, Kaitlyn                Stone Ridge              15.70  
 
Event 16  Boys 100 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Gondor, Andrew               Montgomery B             11.40  
  2 Allen, Myles                 Landon                   11.50  
  3 Furlow, Caleb                Montgomery B             11.70  
  3 Shamma, Casey                Bethesda-Che             11.70  
  5 Thorton, Micheal             Landon                   12.00  
  6 Mbossa, Jean                 Montgomery B             12.10  
  6 Tapparo, Robert              Landon                   12.10  
  8 Novikov, Sasha               Bethesda-Che             13.20  
  9 Hunt, Matthew                Landon                   13.50  
  9 Rodriguez-Fuller, Gabrie     Bethesda-Che             13.50  
 11 Heo, David                   Landon                   13.70  
 12 Montanez, Gabriel            Bethesda-Che             14.10  
 13 Cherner, Michael             Landon                   14.70  
 14 Siyoum, Nehemiah             Bethesda-Che             15.60  
 15 Arya, Abhas                  Bethesda-Che             17.20  
 
Event 17  Girls 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Reingruber, Grace            Bethesda-Che           5:44.30  
  2 Jester, Hallie               Bethesda-Che           5:46.70  
  3 Pressel, Diana               Stone Ridge            5:48.10  
  4 O'Connor, Darcy              Bethesda-Che           5:53.40  
  5 Thomas, Alison               Bethesda-Che           6:00.40  
  6 Jacobson, Minna              Bethesda-Che           6:12.50  
  7 Nakasaka, Laura              Bethesda-Che           6:14.30  
  8 Dunn, Anie                   Montgomery B           6:14.70  
  9 Farrell, Joanna              Stone Ridge            6:27.80  
 10 Crouch, Elena                Bethesda-Che           6:30.00  
 11 Sholar, Jenny                Montgomery B           6:36.00  
 12 Jones, Margaret              Stone Ridge            6:37.30  
 13 Ostriker, Abigail            Montgomery B           6:39.00  
 14 Jacobson, Sylvia             Bethesda-Che           6:40.00  
 15 Silver, Carly                Bethesda-Che           6:40.70  
 16 Creel, Mary                  Stone Ridge            6:41.40  
 17 Stephens, Abby               Bethesda-Che           6:42.20  
 18 Duguid, Claire               Bethesda-Che           6:43.30  
 19 Gonzalez, Sara               Montgomery B           6:50.60  
 20 Hainbach, Sarah              Bethesda-Che           7:02.10  
 21 Goldsmith, Bliose            Montgomery B           7:08.60  
 22 Griffin, Lia                 Montgomery B           7:36.60  
 
Event 18  Boys 1600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Henderson, Chris             Bethesda-Che           4:54.40  
  2 Gerson, Eliot                Bethesda-Che           4:57.20  
  3 Damtoft, Eric                Bethesda-Che           4:59.80  
  4 Brill, Adam                  Landon                 5:04.60  
  5 Dowd, Connor                 Montgomery B           5:05.50  
  6 Harvey, Duncan               Landon                 5:19.00  
  7 Crouch, Andrew               Bethesda-Che           5:19.70  
  8 Colby, Kiernan               Montgomery B           5:20.20  
  9 Catterall, Philip            Bethesda-Che           5:23.90  
 10 Florin, Dominic              Montgomery B           5:25.30  
 11 Hennessey, Aidan             Bethesda-Che           5:42.90  
 11 Picard, Greg                 Bethesda-Che           5:42.90  
 13 Marahi, Shakib               Montgomery B           5:43.10  
 14 Donnelly, Gavin              Bethesda-Che           5:44.20  
 15 Stauffer, Daniel             Bethesda-Che           5:47.10  
 16 Russom, Emanuel              Montgomery B           5:50.50  
 17 Lu, Andrew                   Montgomery B           5:52.70  
 
Event 19  Girls 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Montgomery Blair  'A'                               1:53.50  
  2 Stone Ridge Sch Of Sacred Hear  'A'                 2:00.20  
 
Event 20  Boys 4x200 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Landon  'A'                                         1:38.30  
  2 Montgomery Blair  'A'                               1:38.90  
 -- Bethesda-Chevy Chase  'A'                               DNF  
 
Event 21  Girls 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Nickens, Chloe               Stone Ridge            1:01.30  
  2 Shehata, Laila               Bethesda-Che           1:06.50  
  3 Hilliard, Julia              Stone Ridge            1:07.60  
  3 Leuba, Kate                  Bethesda-Che           1:07.60  
  5 Klett, Katherine             Montgomery B           1:07.90  
  6 Heaton, Amy                  Bethesda-Che           1:09.60  
  7 Buchek, Hannah               Montgomery B           1:10.10  
  8 Wilson, Eugenia              Bethesda-Che           1:10.20  
  9 Ibson, Zoe                   Bethesda-Che           1:11.80  
 10 DiBari, Sofia                Stone Ridge            1:12.00  
 11 Nash, Shayna                 Bethesda-Che           1:12.40  
 12 Hardgrove, Emily             Bethesda-Che           1:23.40  
 13 Devine, Sarah                Stone Ridge            1:27.30  
 
Event 22  Boys 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Fullet, Kevin                Montgomery B             52.80  
  2 Segun, David                 Bethesda-Che             56.20  
  3 Barrett, Alex                Bethesda-Che             57.00  
  4 Fischer, Alex                Montgomery B             57.80  
  5 Tramu, Motuma                Montgomery B             58.60  
  6 Fitzpatrick, Kenyon          Montgomery B             58.70  
  7 McArdle, Nate                Landon                   59.30  
  8 Rodriguez-Fuller, Gabrie     Bethesda-Che           1:00.80  
  9 Ruvolo, John                 Montgomery B           1:01.00  
 10 Dixon, Ben                   Bethesda-Che           1:01.80  
 11 Nebiyo, Fitta                Montgomery B           1:03.10  
 12 Omkar, Chris                 Montgomery B           1:03.20  
 13 Atakilt, Beruk               Montgomery B           1:03.50  
 13 Morton, Luidgi               Bethesda-Che           1:03.50  
 15 Braganza, Max                Bethesda-Che           1:07.00  
 16 Dudek, Max                   Bethesda-Che           1:11.80  
 
Event 23  Girls 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Donnelly, Paige              Bethesda-Che          12:18.40  
  2 Farrell, Ava                 Bethesda-Che          12:18.70  
  3 Pressel, Diana               Stone Ridge           12:28.20  
  4 Cohen, Claire                Bethesda-Che          12:56.20  
  5 Mehretab, Natsnet            Montgomery B          13:42.50  
  6 Glowacki, Beth               Stone Ridge           14:28.60  
 
Event 24  Boys 3200 Meter Run
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Gerson, Eliot                Bethesda-Che          10:47.80  
  2 Stephens, Trevor             Bethesda-Che          10:56.10  
  3 Pollack, Gabe                Montgomery B          11:00.10  
  4 Dougherty, Ryan              Landon                11:16.50  
  5 Frampus, Patrick             Bethesda-Che          11:36.30  
  6 Ardanduy, Jeremy             Montgomery B          12:26.90  
 
Event 25  Girls 300 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Omenitsch, Liz               Stone Ridge              53.00  
  2 Hardgrove, Julia             Bethesda-Che             56.30  
  3 Lapeyre, Athenais            Stone Ridge              56.80  
  4 Shehata, Laila               Bethesda-Che             57.80  
  5 Segura, Andie                Stone Ridge            1:00.90  
  6 Williams, Carrie             Stone Ridge            1:01.80  
  7 Osborne, Christina           Bethesda-Che           1:10.60  
 
Event 26  Boys 300 Meter Hurdles
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Kanga, Justin                Montgomery B             45.40  
  2 Kehne, Greg                  Montgomery B             47.30  
  3 Horton, Thomas               Bethesda-Che             52.90  
  4 Catterall, Philip            Bethesda-Che             53.00  
  5 Stuart, Morgan               Bethesda-Che             55.00  
 
Event 27  Girls 200 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Barlay, Cherra               Montgomery B             27.20  
  2 Wade, Brittney               Bethesda-Che             27.80  
  3 Sapp, Myla                   Montgomery B             28.20  
  4 Harrington, Nia              Bethesda-Che             28.40  
  5 Dagenais, Nathalie           Stone Ridge              29.70  
  5 Nash, Shayna                 Bethesda-Che             29.70  
  7 Tunkara, Fatoumatta          Bethesda-Che             30.60  
  8 Roy, Emily                   Bethesda-Che             30.90  
  8 Yeutter, Cameron             Bethesda-Che             30.90  
  8 Carr, Khadija                Bethesda-Che             30.90  
 11 Potter, Jamie                Bethesda-Che             31.00  
 11 Heaton, Amy                  Bethesda-Che             31.00  
 13 Diggs, Alanna                Bethesda-Che             31.01  
 14 Skeete, Anike                Stone Ridge              31.10  
 15 Wilson, Eugenia              Bethesda-Che             31.20  
 16 Braganza, Ariana             Bethesda-Che             31.40  
 17 Ibson, Zoe                   Bethesda-Che             32.80  
 17 Bradford, Hannah             Stone Ridge              32.80  
 19 Baer, Kaitlin                Bethesda-Che             33.10  
 20 Orevba, Ruth                 Bethesda-Che             33.30  
 21 Pirri, Amanda                Bethesda-Che             33.40  
 22 Cuaycong, Joyce              Bethesda-Che             33.50  
 23 Collins, Briyah              Bethesda-Che             33.80  
 24 Manglik, Avantika            Bethesda-Che             34.30  
 25 Rotella, Valeria             Bethesda-Che             34.40  
 26 Stallone, Phillie            Bethesda-Che             35.20  
 27 Ford, Imani                  Bethesda-Che             36.10  
 28 Desrouleaux, Reina           Bethesda-Che             37.20  
 29 Flibbert, Nicole             Bethesda-Che             37.70  
 30 Silver, Carly                Bethesda-Che             38.00  
 
Event 28  Boys 200 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Fullet, Kevin                Montgomery B             23.40  
  2 Gondor, Andrew               Montgomery B             23.50  
  3 Bostic-Watley, Malachi       Landon                   24.50  
  4 Tapparo, Robert              Landon                   24.90  
  5 Colclough, Isaiah            Landon                   25.20  
  6 Anderson, Tony               Montgomery B             25.30  
  7 Segun, David                 Bethesda-Che             25.40  
  7 Mbossa, Jean                 Montgomery B             25.40  
  9 Hunt, Matthew                Landon                   25.90  
 10 McClafferty, Brendan         Bethesda-Che             26.00  
 11 Marshall, Jordan             Landon                   26.20  
 12 Banks, Charles               Bethesda-Che             26.30  
 13 Ruvolo, John                 Montgomery B             26.40  
 13 unknown, unknown             Unattached               26.40  
 15 Dixon, Ben                   Bethesda-Che             30.60  
 16 Shore, Spike                 Bethesda-Che             31.90  
 17 Dudek, Max                   Bethesda-Che             35.00  
 
Event 29  Girls 800 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Reingruber, Grace            Bethesda-Che           2:37.00  
  2 Jester, Hallie               Bethesda-Che           2:39.00  
  3 Thomas, Alison               Bethesda-Che           2:43.50  
  4 O'Connor, Darcy              Bethesda-Che           2:45.10  
  5 Nakasaka, Laura              Bethesda-Che           2:46.70  
  6 Keane, Gaby                  Stone Ridge            2:52.80  
  7 Jacobson, Minna              Bethesda-Che           2:55.70  
  8 Schroeder, Jordyn            Montgomery B           2:58.80  
  9 Duguid, Claire               Bethesda-Che           2:59.10  
 10 Thayer, Emma                 Stone Ridge            3:01.00  
 11 Silver, Carly                Bethesda-Che           3:01.60  
 12 DiBari, Grace                Stone Ridge            3:02.40  
 13 Hardgrove, Emily             Bethesda-Che           3:04.00  
 14 Crouch, Elena                Bethesda-Che           3:06.50  
 15 Stephens, Abby               Bethesda-Che           3:07.40  
 16 Jacobson, Sylvia             Bethesda-Che           3:09.60  
 17 Goldsmith, Bliose            Montgomery B           3:17.80  
 18 Hainbach, Sarah              Bethesda-Che           3:25.40  
 
Event 30  Boys 800 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Hightower, Mac               Landon                 2:13.20  
  2 Damtoft, Eric                Bethesda-Che           2:15.20  
  3 Zhu, Henry                   Landon                 2:15.90  
  4 Dowd, Connor                 Montgomery B           2:16.20  
  5 Powell, Scotty               Landon                 2:21.40  
  6 Crouch, Andrew               Bethesda-Che           2:28.50  
  7 Omkar, Chris                 Montgomery B           2:29.20  
  8 Picard, Greg                 Bethesda-Che           2:37.20  
  9 Nebiyo, Fitta                Montgomery B           2:40.30  
 10 Lu, Andrew                   Montgomery B           2:40.70  
 11 Donnelly, Gavin              Bethesda-Che           2:40.90  
 12 Hennessey, Aidan             Bethesda-Che           2:42.70  
 
Event 31  Girls 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Stone Ridge Sch Of Sacred Hear  'A'                   54.20  
  2 Bethesda-Chevy Chase  'A'                             54.90  
  3 Montgomery Blair  'A'                                 55.00  
 
Event 32  Boys 4x100 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Landon  'A'                                           45.90  
  2 Montgomery Blair  'A'                                 46.70  
 
Event 33  Girls 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Bethesda-Chevy Chase  'A'                           4:32.80  
  2 Bethesda-Chevy Chase  'B'                           4:53.70  
  3 Montgomery Blair  'A'                               5:33.60  
 
Event 34  Boys 4x400 Meter Relay
================================================================
    School                                               Finals 
================================================================
  1 Montgomery Blair  'A'                               3:48.90  
  2 Bethesda-Chevy Chase  'A'                           4:04.90  
  3 Montgomery Blair  'B'                               4:13.80  
 
Event 35  Girls 100 Yard Dash Non Scoring
================================================================
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
  1 Ndubisi, Mimie               Bethesda-Che             14.60  
  2 Wilson, Eugenia              Bethesda-Che             14.70  
  3 Orevba, Ruth                 Bethesda-Che             15.20  
  3 Bray, Miranda                Bethesda-Che             15.20  
  3 Ibson, Zoe                   Bethesda-Che             15.20  
  6 Yeutter, Cameron             Bethesda-Che             15.30  
  7 Cuaycong, Joyce              Bethesda-Che             15.50  
  7 Baer, Kaitlin                Bethesda-Che             15.50  
  7 Stallone, Phillie            Bethesda-Che             15.50  
 10 Collins, Briyah              Bethesda-Che             15.60  
 11 Ford, Imani                  Bethesda-Che             15.80  
 12 Manglik, Avantika            Bethesda-Che             16.10  
 13 Pirri, Amanda                Bethesda-Che             16.30  
 14 Rotella, Valeria             Bethesda-Che             16.40  
 15 Flibbert, Nicole             Bethesda-Che             16.90  
 16 Desrouleaux, Reina           Bethesda-Che             17.00  

Licensed to Landon School                       HY-TEK's Meet Manager 4/15/2010
            Montgomery Blair, Landon and Stone Ridge @ - 4/13/2010             
                       Bethesda Chevy Chase High School                        
                     Bethesda-Chevy Chase HS, Bethesda MD                      
                      Dual Meet Scores - Through Event 35                      
 
                                     Women                                     
          Bethesda-Chevy Chase  116.00     21.00 Montgomery Blair              
          Bethesda-Chevy Chase   78.00     59.00 Stone Ridge Sch Of Sacred Hear
Stone Ridge Sch Of Sacred Hear   88.00     43.00 Montgomery Blair              
 
                                      Men                                      
          Bethesda-Chevy Chase   74.00     46.00 Landon                        
              Montgomery Blair   75.00     57.00 Bethesda-Chevy Chase          
              Montgomery Blair   72.00     52.00 Landon                        



Return to Top

Email | About